Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτάσεις για την ανάπτυξη του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Να γινει επιτιμο μελος η Τζουλια Αλεξανδρατου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και αυτη καπου εξω βοσκει!

    Comment


    • Originally posted by Aftomatistis View Post
      Να γινει επιτιμο μελος η Τζουλια Αλεξανδρατου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και αυτη καπου εξω βοσκει!
      Η Τζούλια είναι στη Βιέννη βρε...την είχα δει εκεί..είχε παντρευτεί εναν Ελληνοαυστριακό....

      https://www.facebook.com/julia.alexa...u.star?fref=ts


      Και για του λόγου τι αληθές...

      Comment


      • Που ειναι η "Απολυτη" και δεν την πετυχα?????

        Comment


        • Ενώ ο Proto,, πώς την ξετρύπωσε, από λίγο να πιεί κ σαμπάνια μαζί της!!!
          Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

          Comment


          • Μονο μην πιει απο το μπουκαλι γιατι δεν ξερει που εχει χωθει το κακομοιρο!!!!Μην παθουμε και τιποτα!!!!!!!Κυκλοφορουν και αφροδισια!!!!!

            Comment


            • Το chat θα κλείσει 30 Σεπτεμβρίου
              Dear Envolve Customer -

              I'm writing to inform you that the Envolve chat service will be shutting down on September 30th.This was a difficult decision for us, but we believe it is the best outcome for everyone. Other chat services are now more full-featured, are better maintained, and have support on more platforms.

              Comment


              • Επειδή το envolve έκλεισε έβαλα ένα άλλο chat ποιο γενικό , κάνετε sign up και κάνετε εγγραφή και πατάτε το remember me

                Comment


                • Θα ήθελα να κάνω κι εγώ μία πρόταση μιας που είσαστε οι περισσότεροι παιδιά της τεχνολογίας.
                  Ένα mofeu application για το κινητό να μπορούσαμε να κάνουμε με τα νέα ποστ.
                  Θα βοηθούσε πολύ και μία γρήγορη απάντηση.
                  Τι λέτε;

                  Comment


                  • Να σταματήσει το chat να είναι ανοιχτό σε κάθε σελίδα.
                    Προσωπικά το θεωρώ μεγάλη ενόχληση που πρέπει να ασχοληθώ μαζί του σε κάθε σελίδα.
                    Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                    Comment


                    • Originally posted by lakonas View Post
                      Θα ήθελα να κάνω κι εγώ μία πρόταση μιας που είσαστε οι περισσότεροι παιδιά της τεχνολογίας.
                      Ένα mofeu application για το κινητό να μπορούσαμε να κάνουμε με τα νέα ποστ.
                      Θα βοηθούσε πολύ και μία γρήγορη απάντηση.
                      Τι λέτε;
                      Είναι μία καλή ιδέα αλλά δεν έχω ιδέα πως να το φτιάξω , όποιος θέλει μπορεί να το κάνει .


                      Originally posted by Demelene View Post
                      Να σταματήσει το chat να είναι ανοιχτό σε κάθε σελίδα.
                      Προσωπικά το θεωρώ μεγάλη ενόχληση που πρέπει να ασχοληθώ μαζί του σε κάθε σελίδα.
                      Το chat δεν θα σταματήσει προς το παρόν Demelene , έχω κάνει μία συμφωνία για test του προιόντος και του αναφέρω τα προβλήματα όπου κοιτάει ο τεχνικός
                      να τα λύσει και θα μας σταλεί μία νέα version.
                      Πάντως έχω ζητήσει να παραμένει κλειστό και να λειτουργεί μόνο στην κεντρική σελίδα του forum.

                      Comment


                      • Γεια σας παιδιά , επειδή βλέπω ότι τον τελευταίο καιρό "δεν τραβάει" το forum , έχετε καμία πρόταση ;
                        Έχω σκεφτεί να αφαιρέσω πλέον το κομμάτι του Nederlandse Koffiehuis φόρουμ και 2-3 υποφόρουμ όπου δεν υπάρχει η παραμικρή κίνηση!
                        Nantuko
                        Full Moderator
                        Last edited by Nantuko; 14/07/15, 14:11.

                        Comment


                        • Κατάλογος με Ελληνικά μαγαζιά και επιχειρήσεις στην Ολλανδία!

                          Comment


                          • Originally posted by The Fresh Prince View Post
                            Κατάλογος με Ελληνικά μαγαζιά και επιχειρήσεις στην Ολλανδία!
                            Γιατί;
                            Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                            Comment


                            • Originally posted by Demelene View Post
                              Γιατί;
                              Ναι πές μου οτι αν είχε παστουρμά και σουτζούκια δεν θα ήσουν καθε μέρα και μετα ρώτα γιατι.....
                              Μην με βλέπετε έτσι, είμαι καλός κατα βάθος. (Στο πολύ βαθος ομως)

                              Comment


                              • Originally posted by glazar View Post
                                Ναι πές μου οτι αν είχε παστουρμά και σουτζούκια δεν θα ήσουν καθε μέρα και μετα ρώτα γιατι.....
                                Σε αποστόμωσε Demelene ...
                                Εαν λέμε για "μπακάλικα" ναι οκ . Αλλά τα εστιατόρια κτλ ούτε εγω βλέπω λόγο ....
                                Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5