Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

Νεα Συναντηση;?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Νεα Συναντηση;?

    Θα είμαι κάποιες μέρες Ολλανδία και θα βρίσκομαι στην Χάγη
    θα μπορώ για συνάντηση 11 Δεκεμβρίου ή 12 Δεκεμβρίου ημέρες Παρασκευή ή Σάββατο εκτός απροόπτου

    Τι λέτε;

  • #2
    Καλως να ορισεις, προσωπικα, οποια μερα απο τις 2 ,θα τα καταφερεω να εμαι λογικα, κατα τη διαρκεια της μερας ομως διοτι εχουμε και ταξιδι ως το σπιτι, γιου νοουυυυυ

    Comment


    • #3
      Λογικά και εγω θα μπορώ εκτος απροοπτου.
      Απλα εχω υπηρεσία το οποίο σημαινει οτι θα μπορω μόνο το Σάββατο ανάμεσα 14:00 - 20:00 .
      Αμά βολέυει όλους ....
      Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

      Comment


      • #4
        Δεν θα είμαι Βέλγιο να ανέβω.
        Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

        Comment


        • #5
          Ισως.ρεπο εχω απ τη δουλεια, παιδια σκυλια δε ξερω ακομα αν μπορω να τ αφησω. θα χαρω να σας δω και εσενα Θεοδωρε.οι τελευταιες μου επισκεψεις στην Αθηνα ηταν διαφορετικες και δεν επετρεψαν φραπεδακι.

          Comment


          • #6
            Σαββατο θα μπορώ κι εγώ απο 12:00 και μετά

            Comment


            • #7
              Originally posted by Nantuko View Post
              Λογικά και εγω θα μπορώ εκτος απροοπτου.
              Απλα εχω υπηρεσία το οποίο σημαινει οτι θα μπορω μόνο το Σάββατο ανάμεσα 14:00 - 20:00 .
              Αμά βολέυει όλους ....
              Να πούμε στο Leiden όπως την προηγούμενη φορά;

              Comment


              • #8
                Originally posted by thodoris7 View Post
                Να πούμε στο Leiden όπως την προηγούμενη φορά;
                Θα σου πώ αυρίο αμα μπορώ , γιατί έχουμε ενα έκτατό project στην δουλεία .
                Θα μας πουν αυρίο ποιος θα αναλάβει τι , αν και ελπίζω οτι δεν θα χώσουν έμενα :P
                Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                Comment


                • #9
                  Για εμένα άκυρο η συνάντηση . Δεν θα μπορέσω αυτες τις μέρες καθόλου .
                  Θα τα πούμε την επόμενη φορά :)
                  Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                  Comment


                  • #10
                    Καλημέρα παιδιά , η συνάντηση έγινε και ευχαριστω ιδιαιτερως τα παιδια που ηρθανε απο διαφορετικα μερη της Ολλανδιας για να πραγματοποιηθει και αυτη η συναντηση

                    Comment

                    X
                    Working...
                    X
                    ×
                    Welcome to BOOST 95.5