Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλησπερα απο Βιεννη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλησπερα απο Βιεννη

    Καλησπερα σε ολους, ειμαι νεα στο φορουμ.
    Βρισκομαι εδω και ενα μηνα περιπου στην Βιεννη και προσπαθω να συνηθισω στα καινουργια δεδομενα.
    Κανεις αλλος απο Βιεννη?

  • #2
    Καλημέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ .
    Ποιες είναι οι εντυπώσεις σου από τον πρώτο σου μήνα στην Βιέννη ;

    Comment


    • #3
      Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πολύ καλές, είναι μια πολύ όμορφη πόλη με εντυπωσιακά κτίρια, όμορφα πάρκα και αρκετά καθαρή. Τα ΜΜΜ είναι πολύ καλά και πάντα στην ώρα τους. Εάν δεν έχεις αυτοκίνητο δεν υπάρχει πρόβλημα. Στα αρνητικά για μένα είναι ο καιρός αλλά είναι κάτι που συνηθίζεται, επίσης σαν λαός είναι αρκετά κρύοι και σαν ρομπότ.
      Οι τιμές είναι αρκετά καλές σε όλα τα προϊόντα. Το μόνο άκυρο εδώ είναι τα σπίτια.....
      Αυτά....οποίος θέλει παραπάνω πληροφορίες ευχαρίστως.......

      Comment


      • #4
        Originally posted by Eleni91 View Post
        Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πολύ καλές, είναι μια πολύ όμορφη πόλη με εντυπωσιακά κτίρια, όμορφα πάρκα και αρκετά καθαρή. Τα ΜΜΜ είναι πολύ καλά και πάντα στην ώρα τους. Εάν δεν έχεις αυτοκίνητο δεν υπάρχει πρόβλημα. Στα αρνητικά για μένα είναι ο καιρός αλλά είναι κάτι που συνηθίζεται, επίσης σαν λαός είναι αρκετά κρύοι και σαν ρομπότ.
        Οι τιμές είναι αρκετά καλές σε όλα τα προϊόντα. Το μόνο άκυρο εδώ είναι τα σπίτια.....
        Αυτά....οποίος θέλει παραπάνω πληροφορίες ευχαρίστως.......
        Καλώς ήρθες στην Βιεννη. Έχεις δίκιο για τα σπίτια αλλά δυστυχώς έτσι είναι πανάκριβα και χάλια. Είμαι 5 χρόνια εδώ αν έχεις απορίες είμαι στην διάθεση σου

        Comment


        • #5
          Γεια σου Ελένη ,
          Τι λέει η Βιέννη;
          Είσαι ακόμα εκεί ;

          Comment


          • #6
            Γενικά η Αυστρία τι λέει σαν χώρα ;

            Comment


            • #7
              Vienna

              Originally posted by Eleni91 View Post
              Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πολύ καλές, είναι μια πολύ όμορφη πόλη με εντυπωσιακά κτίρια, όμορφα πάρκα και αρκετά καθαρή. Τα ΜΜΜ είναι πολύ καλά και πάντα στην ώρα τους. Εάν δεν έχεις αυτοκίνητο δεν υπάρχει πρόβλημα. Στα αρνητικά για μένα είναι ο καιρός αλλά είναι κάτι που συνηθίζεται, επίσης σαν λαός είναι αρκετά κρύοι και σαν ρομπότ.
              Οι τιμές είναι αρκετά καλές σε όλα τα προϊόντα. Το μόνο άκυρο εδώ είναι τα σπίτια.....
              Αυτά....οποίος θέλει παραπάνω πληροφορίες ευχαρίστως.......
              Ελένη γενικά θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου όσο αφορά τα σπίτια ... τι εννοείς είναι το μόνο άκυρο ; έχουν τίποτα ;

              Originally posted by papagus View Post
              Καλώς ήρθες στην Βιεννη. Έχεις δίκιο για τα σπίτια αλλά δυστυχώς έτσι είναι πανάκριβα και χάλια. Είμαι 5 χρόνια εδώ αν έχεις απορίες είμαι στην διάθεση σου
              Στα πέντε χρόνια που μένεις στην Βιέννη σε σύγκριση με την Ελλάδα , τι είναι καλύτερο ;

              Comment


              • #8
                Φυσικά η Αυστρία, δεν θέλει ερώτημα. Προσωπική μου άποψη. Γιατί είναι πολλοί που έχουν αντίθετη άποψη. Είναι το τι θέλει ο καθένας.

                Comment

                X
                Working...
                X
                ×
                Welcome to BOOST 95.5