Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η Έλενα Ακρίτα στη Θεσσαλονίκη το Σεπτέμβρη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η Έλενα Ακρίτα στη Θεσσαλονίκη το Σεπτέμβρη

    Αν και είναι λίγο νωρίς είπα να το ρίξω από τώρα για να είναι ενημερωμένοι όσοι και όσες θέλουν. Η Έλενα Ακρίτα, η γνωστή δημοσιογράφος και συγγραφέας, μετά την επιτυχία του βιβλίου της «Φόνος 5 αστέρων» έρχεται με νέο βιβλίο, με τίτλο «Το μυστικό της Μπλε Πολυκατοικίας». Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και αν είναι σαν το φόνος 5 αστέρων, είμαι σίγουρη πως δε θα μας απογοητεύσει καθόλου. Ήταν να έρθει στις 15 Ιουνίου, στα Public της Θεσσαλονίκης (τσιμισκή) όμως της τριμερής συνόδου την ίδια περίοδο, η παρουσίαση αναβλήθηκε.
    Ωστόσο, η ημερομηνία μεταφέρθηκε και στις 28 Σεπτεμβρίου του 2017, την περιμένουμε με χαρά και ανυπομονησία λοιπόν, στα Public της Τσιμισκή στη Θεσσαλονίκη στις 19:30 ( η ώρα ενδέχεται να αλλάξει ). Καλή αναμονή παίδες!!
    Fani88
    Senior Member
    Last edited by Fani88; 21/06/17, 20:48.

  • #2
    Να πω εγώ που πήγα στην παρουσίαση. Ότι η γυναίκα είναι μια εξαίρετη συγγραφέας αλλά και άνθρωπος, όπως αποδείχθηκε από την παρουσίαση της. Μέσα σε όλα μίλησε για το πρόβλημα κατάθλιψης που αντιμετωπίζει, για το πώς μπορούν να το αντιμετωπίσουν αλλά και να καταλάβουν τα συμπτώματά του, την υπόθεση του καινούριο βιβλίου και το πως έχει ήδη δεχθεί πρόταση για να γυριστεί σε ταινία (εδώ να δηλώσω την ανυπομονησία μου), το πώς πρωτοεμφανίστηκε σαν ιδέα η Ελσινόρη Χατζή (πρωταγωνίστρια του Φόνος 5 αστέρων και του Μυστικό της μπλε πολυκατοικίας) και άλλα πολλά και ενδιαφέροντα.

    Comment

    X
    Working...
    X
    ×
    Welcome to BOOST 95.5