Announcement

Collapse
No announcement yet.

10 χρόνια mofeu.eu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10 χρόνια mofeu.eu



    Γεια σας παιδιά ,

    πριν από ακριβώς 10 χρόνια δημιουργήθηκε το mofeu.eu ένα forum γενικής θεματολογίας με πολλούς Έλληνες και Ολλανδούς χρήστες ,
    όπου στην συνέχεια έγινε forum πληροφοριών μετανάστευσης στο εξωτερικό .

    Αυτό το φόρουμ έγινε αφορμή να γνωριστούν άνθρωποι μεταξύ τους και να συγκατοικήσουν μαζί στο εξωτερικό .
    Άτομα που μέναν ήδη στο εξωτερικό έδωσαν την πληροφορία μέσα από την δικιά τους εμπειρία .

    Έχω την ελπίδα ότι στο φόρουμ θα ξαναγυρίσουν άτομα για να γεμίσει ζωντάνια η κοινότητα μας.

    Χρόνια πολλά στο mofeu.eu

  • #2
    Εγω πάντως ακόμα εδώ είμαι :P
    Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

    Comment


    • #3
      Originally posted by Nantuko View Post
      Εγω πάντως ακόμα εδώ είμαι :P
      και είμαι χαρούμενος για αυτό

      Comment


      • #4
        Xρόνια πολλά...ύχομαι να εχει ακόμα ..είναι καλό να υπάρχουν φόρα συζήτησης ,πόσο μάλλον αυτό εδώ.Το οποίο εχει βοηθήσει πολύ κόσμο στην δύσκολη απόφαση να αναζητήσει την τύχη του μακριά από την Ελλαδίτσα μας...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!

        Comment


        • #5
          Το κάθε φόρουμ αξίζει πολλά όπως και το δικό μας άλλωστε.
          Οι πληροφορίες που έχουν δωθεί είναι σωστές . Πολλές φορές όμως οι απαντήσεις δεν "βολεύουν" αυτόν που ρωτάει και ψάχνει να βρει πιο βολικές απαντήσεις .Μην ξεχνάμε η μετανάστςυση είναι μία δυσκόλη απόφαση για τους περισσοτέρους.

          Comment


          • #6
            Χρόνια πολλά στην κοινότητα αυτή και ελπίζουμε να τα εκατοστήσει !

            Comment


            • #7
              Έχετε κάνει καλή δουλειά και είμαι πολύ ευχαριστημένος με τους ανθρώπους που έχω συναντήσει από το mofeu σε Ελλάδα και Ολλανδία , έχω φάει μαζί τους , έχω πιει μπύρες κι έχω μιλήσει !

              Comment

              X
              Working...
              X
              ×
              Welcome to BOOST 95.5