Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

θέλετε να πιούμε καφέ και να γνωριστούμε ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Καφεδάκι το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 12:00 στο Piu Verde Παπάγου
    Μια ανακίνηση του θέματος μήπως και μαζευτούμε και άλλοι ή κάποιοι που δεν το είδαν.
    Thodoris7 και gkol είστε μέσα. Ελπίζω και ozi που άνοιξε το θέμα όπως και Markos, Taxiarhis & aramis.
    Επειδή Αθήνα θα κατέβω με την κοπέλα μου (την Ρόζα, η οποία δεν μπαίνει στο forum λόγω χρόνου απλά το διαβάζει) θα έρθει και αυτή,
    οπότε μην ντρέπεστε ,όσοι περισσότεροι τόσο καλύτερα!

    Comment


    • #17
      Γεια σου φιλε chris82f από Ολλανδία . Το επόμενο Σαββατο θαείμαι για το καφεδάκι

      Comment


      • #18
        Η συνάντηση έγινε μαζευτήκαμε 5 άτομα και περάσαμε καλά!

        Comment


        • #19
          Ναι το καφεδάκι ήταν καλό. Νέες γνωριμίες, νέες απόψεις πάντα είναι ωραίο να γνωρίζεις καινούργιο κόσμο.
          Τα κατάφερα και γύρισα θεσσαλονίκη χθες το βράδυ μεσάνυχτα με 2ωρη καθυστέρηση, αλλά το ταξιδάκι στην Αθήνα ήταν πλούσιο.
          Αυτές οι μαζώξεις να γίνονται πιό συχνά. Αν υπάρχει κόσμος Θεσσαλονίκη που θα το ήθελε, πάντα είμαι ανοιχτός γιατί Αθήνα δεν ξέρω πόσο σύντομα θα τα ξανακαταφέρω.

          Comment


          • #20
            Ήθελα να έρθω αλλά δεν τα κατάφερα ... Ελπίζω chris να ερθεις σύντομα .

            Comment


            • #21
              Originally posted by gkol View Post
              Ήθελα να έρθω αλλά δεν τα κατάφερα ... Ελπίζω chris να ερθεις σύντομα .
              Πάντα ισχύει και το τούμπαλιν αν βρεθεί κάποιος Θεσσαλονίκη και θέλει καφεδάκι... είμαι διαθέσιμος για μακρόσκελή ανάλυση περί παντώς θέματος

              Comment


              • #22
                Περάσατε καλά ;

                Comment


                • #23
                  Περάσαμε πάρα πολύ καλά!

                  Comment


                  • #24
                    Εγώ χάρηκα που ήρθε και κόσμος που δεν σκέφτεται να φύγει οπότε η συζήτηση ήταν αρκετά επικοδομιτική. Όπως έχουμε πεί πολλές φορές εδώ η απόφαση πάντα είναι κάτι προσωπικό. Και το μέρος που διάλεξε ο Θοδωρής μου άρεσε αρκετά!

                    Comment


                    • #25
                      Να ξανακανονισουμε για καφέ , να είναι εδώ και η Nantuko !

                      Comment


                      • #26
                        Δυσκολό φέτος . Για το προσεχες μέλλον προβλέπεται μόνο διακοπές , σε νησι απευθειας .
                        Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Nantuko View Post
                          Δυσκολό φέτος . Για το προσεχες μέλλον προβλέπεται μόνο διακοπές , σε νησι απευθειας .
                          Δεν σου αρέσει η πρωτεύουσα και η συμπρωτεύουσα ;

                          Comment


                          • #28
                            Μια απο τις μεγαλύτερες δυσκολίες οταν μεταναστευέις είναι οι διακοπές .
                            Γιατι φίλοι και γονεις θελουν να σε δουν , αλλα απο την άλλη εχεις αναγκη για κανονικές διακοπες .
                            Και είναι τραγικό γιατι αμα πας και μέινεις π.χ. Αθηνα τον Αυγουστό , οι μισοι θα σου που "μα καλά τοτε έρχεσε - θα ειμαι διακοπες "
                            Αλλά οταν πεις "Ερχομαι Ελλάδα , αλλά πάω σε νησι να κάνω τις διακοπές , αρχίζει η γκρίνια .

                            Και οχι , η Αθήνα δεν μου αρέσει . Ερχομαι γιατι θελω να δω τους φίλους μου και την μανα .
                            Και ποτέ ,εννοειτε, δεν καταφέρνω να δω οσους θέλω . Γιατι οσο καιρο πριν και να ενημερώσεις , η ζωη που αφησες πίσω κυλάει ,
                            και οι φίλοι εχουν υποχρεωσεις δουλειες κτλ και είναι πια δύσκολο να σε υπολογίσουν οταν έρχεσε σαν τουρίστας .

                            Επισεις δεν έχω απειρες διακοπές . Θέλω να πάω και σε άλλες χώρες να δω και άλλα μέρη , αλλά δεν μπορω οσο θέλω .
                            Το Ελλαδα ειδικά το καλοκαίρι ειναι εξωτικός προορισμός και το πληρωνεις ακριβά .
                            Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                            Comment

                            X
                            Working...
                            X
                            ×
                            Welcome to BOOST 95.5