Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητούνται συνέργατες-moderator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλώς ήρθες στην παρέα μας Lakta-ριστή

    Comment


    • Ευχαριστω για το καλωσορισμα φρεσκε πριγκηπα!

      Comment


      • Καλως ηρθες νεα moderator , η συμμετοχη ειναι ολων απαραιτητη

        Comment


        • Ευχαριστω Ανετε!

          Comment


          • Έχοντας λιγότερο χρόνο για να αναβαθμίσω το φόρουμ με ειδήσεις για την κεντρική σελίδα , ενημερώνοντας το λειτουργικό του vbulletin με διάφορα plugin .
            Όποιος θέλει και έχει χρόνο , είτε σαν απλός χρήστης , είτε σαν συντονιστής και μπορεί να απαντάει στα νέα παιδιά και να τους καθοδηγεί μέσα στο φόρουμ
            θα του ήμουν ευγνώμων .

            Comment


            • Καλησπέρα , σε συνέχεια του θέματος ...
              αναζητώ υποστηριχτές του φόρουμ ώστε να υπάρχει κίνηση...δηλαδή δεν μπορεί το φόρουμ να είναι εντελώς σιωπηλό .
              Για να συνεχίζει να λειτουργεί πρέπει να ανανεώνονται και να μπαίνουν νέα θέματα . Οπότε ας το κάνουμε όλοι μαζί !

              Comment


              • Teo θα ετοιμάσω κάτι μέσα στο μήνα.
                Ο χρόνος που έχω είναι πραγματικά λίγος αλλά αν μπορώ να κάνω κάτι ακόμα στείλε μου

                Comment


                • Καλημέρα chris , από τον λίγοστο χρόνο μας , θα πρέπει να ανανεώνονται οι θεματικες ενώτητες του forum , π.χ. οι ειδήσεις .

                  Comment


                  • Απο την μερια μου να πω , οτι δεν εχω την ενεργεια και τον χρονο να γραφω συναιχεια οπως παλια .
                    Ειμαι εδω να απανταω ερωτησεις , και να σχολιάζω ποστ .
                    Ειναι ενας δυσκολουτσικός χρόνος για εμενα , οποτε οτι μπορω κανω εδω μεσα .

                    Επίσεις το προβλημα ειναι οτι οι περισσοτεροι "νεοι" τωρα τελευταια , περνουν απαντησεις και μετα εξαφανίζονται .
                    Εχω καιρο να δω χρηστη που εχει ερθει προσφατα Ολλανδία , να σχολιάζει πως τα βρηκε κτλ ....
                    Ο κάθε ενας ειναι διαφορετικός , αλλα απλά λεω ...
                    Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                    Comment


                    • αυτό που λεει η Nantuko ισχύει από παλιότερα.Πάντα οι περισσότεροι έπαιρναν τις πληροφορίες που ήθελαν και μετά εξαφανίζονταν.
                      Δυστυχώς και εγώ,ο Θοδωρής το γνωρίζει αφού τα λέμε και από κοντά που και που,δεν προλαβαίνω να κάνω αυτή τη δουλειά.

                      Comment


                      • Εμένα πάντως μου αρέσει το forum και θα κάνω οτι μπορώ ώστε να εμφανιστούν νέα και παλιά μέλη.

                        Comment


                        • Γενικά πάντως η προσπάθεια μας συνεχίζεται και θα ήταν καλή μία παραπάνω συμμετοχή από τους νέους χρήστες ...

                          Comment


                          • Πρέπει να το καταφέρουμε ... Δεν βλέπω την ιστορία του chrisf82

                            Comment


                            • Ε ναι παιδια , κριμα ειναι να μην εχει νεο υλικο . Και το νεο υλικο το καλο ειναι παντα απο τους νεους χρηστες .
                              Ρωτηστε , γραψτε τις εμπειριες σας . Εμεις οι ποιο παλιοι δεν μπορουμε να γραφουμε τα ιδια και τα ιδια .
                              Περα απο νεα για την χωρα , τις απορειες απο τους νεους χρηστες περιμενουμε !
                              Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                              Comment


                              • Γεια χαρα και απο μενα, μετα απο πολλα χρονια απουσίας! Χαιρομαι που το μοφέου είναι ακόμη όνλαιν και μακαρι να συνεχίζει να βοηθάει κόσμο. Όπως επισης χαρηκα που ξαναείδα παλια γνωριμα ονόματα. Αν μπορω να βοηθησω και εγω με την σειρα μου κάπως ,θα χαρώ να το κάνω.

                                φιλικούς χαιρετισμούς

                                Loopmtx
                                If you cant find something to live for....you best find something to die for.....

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5