Announcement

Collapse
No announcement yet.

Χαμένα Μέλη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ντάξει αλλα ο όριονμάνιακς βρέ μασκοφόρε, μπαίνει μια στο τόσοοοο και μας δίνει update... να του το credit αυτο... ε??????

    Μπράβο σας όριον για την βελτίωση γενικά και... με το καλό οι γέννες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ή δεν το κατάλαβα καλά?)

    Comment


    • #32
      Μια χαρά κατάλαβες

      Comment


      • #33
        Originally posted by OriAn... View Post
        tnx... γιατί είναι ταμπού το να ρωτάς τι δουλειά κάνει ο άλλος? Γιατί κάνει μια που να τον υποτιμεί (λόγω ανάγκης) ή γιατί είναι προκλητικό να έχει δουλειά ενώ άλλοι δεν έχουν και πεινάνε?

        ΥΓ: Κάνε ένα σχετικό άρθρο... θα σου αναφέρω όσα μου έρχονται... κατά τη γνώμη μου η ελλάδα δεν είναι κατώτερη σε πολλά (αλλά σε ποια, ε? Καλή ερώτηση!) ;)
        Γιατί όταν δεν έχεις δουλειά και είσαι σε κοινωνικές υποχρεώσεις , ντρέπεσαι να πεις ότι είσαι άνεργος.
        Εγώ νιώθω ντροπή να το πω.
        Siren συ λεν μη λεν!

        Comment


        • #34


          Εγώ θα ένοιωθα ντροπή αν ήμουν τεμπέλα. Αν ήμουν άνεργη ως θύμα της κρίσης, δεν θα ντρεπόμουν καθόλου... και οι κοινωνικές υποχρεώσεις είναι και αυτό κάτι που ξεπερνιέται, νομίζω. Ποιός δεν έχει τα ίδια θέματα σήμερα...
          γνώμη μου πάντα... ;)

          Comment


          • #35
            γιατί να νοιώθεις ντροπή??Είναι κάτι που φταις εσυ?Ελεος.ΝΤΡΟΠΗ πρέπει να νιώθουν αυτοί που μας εφερεαν σε αυτή την κατάσταση..

            Comment


            • #36
              Originally posted by Orion_Maniacs View Post
              Μια χαρά κατάλαβες
              Πολλές ευχές να πάνε όλα καλά... άρα θέλουμε κεράσματα

              Comment


              • #37
                Το άνεργος παίζει σημασία σε έναν άντρα περισσότερο από μία γυναίκα αλλά όπως είπε η OriAn είναι ένα φαινόμενο της εποχής και πρέπει να κάνουμε υπομονή και να δίνουμε κουράγιο ο ένας στον άλλον!

                Comment


                • #38
                  Επέστρεψα!!! Μετά από 3-4 χρόνια απουσίας, γύρισα πάλι πίσω! Είναι ένα μοναδικό, απίστευτο και ανεπανάληπτο συναίσθημα! Από τότε έχουν αλλάξει πάρα πολλά και σε εμάς και στο φορουμ! Μεγαλώσαμε, γεράσαμε αλλά παραμένουμε δυναμικοί! Είναι απερίγραπτο το συναίσθημα να γυρνάς σε έναν χώρο που τόσο πολύ αγάπησες μετά από τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα! Αισθάνομαι λίγο σαν τον Άσωτο Υιό! Είναι μια απερίγραπτη χαρά! Το μόνο πράγμα που έμεινε ίδιο είναι ότι είμαι ακόμη Ελλάδα! Σιγά-σιγά θα σας τα πω όλα τα νέα! Πρώτα θα κάνω μια όμορφη βολτίτσα στο φόρουμ να δω πως είναι τώρα! Σίγουρα θα έχουν αλλάξει πολλά πράγματα από τότε! Καλή συνέχεια σε όλους! Αισθάνομαι βαθιά συγκινημένος! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα τα φέρει η ζωή που λένε! Και να που είμαι και πάλι εδώ!

                  Comment


                  • #39
                    aaa.. τέτοια μέλη εννοείτε ...
                    (γιατί εμένα το μυαλό μου πήγε ... αλλού !!!)


                    :D
                    I'm not old! I'm only 25 (....plus shipping and handling!!)

                    Comment


                    • #40
                      Καλώς μας ήρθες πίσω!!!!

                      Comment


                      • #41
                        Βλέποντας τα παλιά θέματα για τα μέλη του χρόνου,
                        θα ήθελα να πω ότι φέτος το φόρουμ έχει την παρουσία πάρα πολλών μελών αλλά επίσης έχει την απουσία και μελών όπως η OriAn... και η princess , μας λείπει η TheurgiaGoetia και η bettle,o kostas από την Αυστραλία και ο keftes από τον Καναδά.Ο dj loopmtx του φόρουμ δεν κάνει πλέον εκπομπές.Απουσία έχει και ο spiros από την Αυστρία.Ο νΑμ!κρ...,o yiorgos7,ο proto και ο giorgos89 και άλλα αξιόλογα άτομα
                        Επειδή μας θεωρώ μία παρέα,θέλω να ρωτήσω αν είναι όλοι καλά?

                        Comment


                        • #42
                          Ειδικά η Princess , ανοιξε η γή και την κατάπιέ !
                          Και τωρα που θα μπορώ να της παω κουραμπιέδες και μελομακάρονα ... δεν ξέρουμε καν εαν ειναι ακομα στην Ολλανδία !

                          Πάντως για να μην φέρνουμε και σε δύσκολή θέση τον κόσμο , εαν καποιος απο τους παλιούς παρακολουθει ακομα ,
                          ας πει ενα γεια ειμαι καλα και εαν θέλει μας λεει που είναι τώρα ....
                          Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                          Comment


                          • #43
                            εγώ που και που γράφω.Καλά είμαι επιζώ ακόμα από τη λάντζα εδώ και 1 χρόνο,αλλά παραμένω αισιόδοξος όσο μπορώ.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by proto View Post
                              εγώ που και που γράφω.Καλά είμαι επιζώ ακόμα από τη λάντζα εδώ και 1 χρόνο,αλλά παραμένω αισιόδοξος όσο μπορώ.
                              Μια χαρά είναι !

                              Ειδικά η Princess , ανοιξε η γή και την κατάπιέ !
                              Και τωρα που θα μπορώ να της παω κουραμπιέδες και μελομακάρονα ... δεν ξέρουμε καν εαν ειναι ακομα στην Ολλανδία !

                              Πάντως για να μην φέρνουμε και σε δύσκολή θέση τον κόσμο , εαν καποιος απο τους παλιούς παρακολουθει ακομα ,
                              ας πει ενα γεια ειμαι καλα και εαν θέλει μας λεει που είναι τώρα ....
                              η princess όντως χάθηκε.
                              Εγώ πάντως θα εξαφανιζόμουν αν μου έφερνες κουραμπιέδες και μελομακάρονα καθότι δεν τρώω γλυκά.

                              Comment


                              • #45
                                μια χαρά και 2 τρομάρες γκολ.Τα χέρια μου πονάνε!Θα σταματήσω να μπω στο ταμείο να παίρνω το επίδομα και θα βρω καμιά άλλη δουλειά.Επίσης αύριο ξεκινάω πάλι μαθήματα Γερμανικών τα οποία θα μου τα χρηματοδοτήσει ο παρακάτω οργανισμός www.waff.at.

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5