Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η στιγμή της αλήθεια από τον ΑΝΤ1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η στιγμή της αλήθεια από τον ΑΝΤ1

    Ο Μπράντον κέρδισε 100 χιλιάδες δολάρια, παραδεχόμενος πως παραγέμιζε το εσώρουχό του όταν δούλευε ως μοντέλο, σοκάροντας τη μητέρα του, ενώ η σύζυγος του Μάικλ έφυγε έξαλλη από το πλατό, όταν είδε τον άντρα της με στόχο το ίδιο ποσό να παραδέχεται πως είχε σχέση με τις δύο αδερφές της αλλά και τη γυναίκα του καλύτερού του φίλου.


    Της Δήμητρας Τσαμποδήμου Σεπ 04, 2008

  • #2
    Καλα ρομπα δε γινομαι με κανενα ποσο. Ομως στην Ελλαδα θα βρουνε αρκετους ξεφτιλες. Ετσι αλλωστε δε "γεμιζουνε" ολα τα ριαλιτι;
    Και να με συγχωρειτε οσοι εχετε "αδυναμια" σε καποιο ριαλιτι αλλα για να "εκτεθεις" ετσι προφανως το κομπλεξ που κουβαλας δεν πρεπει να εχει τελειωμό.
    Φυσικα και οπως ισως να γνωριζετε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ανιχνευτης αληθειας, και ολα ειναι ενα "σεναριο" στο οποιο ο παικτης ειναι υποχρεωμένος να ... "υποκύψει". Απο ξεφτιλες οπως ειπα θα βρουνε μπολικους στην Ελλαδα... Απορω το ΕΡΣ γιατι ακριβως υπαρχει; Αν και γνωριζοντας ποιοι γελοιοι δουλεύουνε κι εκει μου λυνονται οι αποριες...
    Amat Victoria Curam

    Comment


    • #3
      Φυσικα θα εγραφα ντροπη και αισχος στον ΑΝΤ1 και ολους τους "ΑΝΤ1" αλλα δεν περισσεύει η ντροπή στην Ελληνική τηλεόραση.
      Αντε να το φαμε και αυτο το σκουπίδι αμάσητο.
      Amat Victoria Curam

      Comment


      • #4
        πω ρε συ, τι σούργελα πάνε εκεί..........το όλο παιχνίδι βέβαια φαίνεται στημένο αλλά και πάλι! όντως, το ΕΣΡ τι κάνει???????????

        Comment


        • #5
          Και φυσικά παιχνίδι που έρχεται από την Αμερική .... :ungry

          Comment


          • #6
            στο Αμερικάνικο βάζουν πολύ πιο σκληρές ερωτήσεις.......τρομαχτικό!

            Comment


            • #7
              Πρέπει να έχουν συννενοηθεί ... δεν μπορεί να γίνονται έτσι ρόμπα ή εκτός έχουμε γίνει και εμείς "αμερικανάκια" :)

              Comment


              • #8
                Σαφως και προκειται για σεναριο το ξαναειπα. Ομως αυτο δε σημαινει οτι δε γινονται ρομπες. Αλλα στην Ελλαδα απο ....... δοξα τω θεω.
                Amat Victoria Curam

                Comment


                • #9
                  συμφωνώ ότι το όλο παιχνίδι είναι στημένο, αλλά η ξεφτίλα ξεφτίλα και είναι δεδομένη, απορώ πως κυκλοφορούν στις γειτονιές τους

                  Comment


                  • #10
                    Σιγά μην ξοδέψω έστω και 5 " από τον χρόνο μου για να δω αυτή τη λαλακία... :can'tbelieveit::(

                    Comment


                    • #11
                      Η Τιμή της Αλήθειας
                      Θα απαντήσεις σε 21 ερωτήσεις. Θα πάρεις 200.000 ευρώ, αλλά μετά μπορεί να μη σου μιλάει άνθρωπος. Συνεχίζεις;yupi.gr-Νίκη Χάγια

                      Comment


                      • #12
                        διασυρμος της αξιοπρεπειας ειναι αυτο το παιχνιδι.
                        ολα τριγυρω αλλαζουνε και ολα ιδια μενουν...

                        Comment


                        • #13
                          Και λιγα λες. Ενταξει στημενο ειναι, αντιπαθω και ολα τα ριαλιτι διοτι στηριζονται στην υποβαθμιση της ανθρωπινης αξιοπρεπειας χρησιμοποιωντας κατα κυριο λογο (οχι παντα) ανθρωπους που δεν αντιλαμβανονται ποσο ρεζιλι γινονται.
                          Τωρα να πω εγω δημοσια το τι κανω στο κρεβατι μου (γιατι το 90% των ερωτησεων γυρω απο τα σεξουαλικα του καθενος περιφερεται ή προσπαθει να μειωσει αυτον και την οικογενεια του) δεν το κανω για καμια τιμή. Και οχι επειδη εχω να ντραπω για κατι αλλα γιατι σεβομαι και τον εαυτο μου και οποια κοιμαται διπλα μου.

                          Λογω σπουδων ενδιαφερθηκα να το ψαξω λιγο παραπανω.
                          Πραγματικα οι ερωτησεις ειναι φτιαγμενες απο πολυ σαπια μυαλά. Ειναι δομημενες με τετοιον τροπο ωστε να σε αναγκασουν να πεις κατι που δεν ισχύει. Απλο παραδειγμα για να το καταλαβετε ολοι...

                          Σας αρεσουν οι καραφλοι;
                          Μπλιαχ οχι...
                          Τους σιχαινεστε;
                          Ναι, λιγο...
                          Ο πατερας σας ειναι καραφλος;
                          ........................................

                          Και καταλαβαινετε. Ειναι απλοϊκο το παραδειγμα μου αλλα οι ερωτησεις τους πανω σε τετοια βαση ειναι δομημενες. Για μενα θα επρεπε να φυλακιστουν άμεσα (σε μια κοινωνια που δε θα ηταν τοσο σαπια οσο η δικη μας) ολοι οι υπευθυνοι ενος τετοιου εκτρώματος.

                          Οσο για την ... Μανωλιδου ουδεν σχολιον. Πολυ θα ηθελα να τη δω στη καρεκλα του συμμετεχοντα αλλα μαλλον δεν εχει τα αντερα.
                          Για αυτους που συμμετειχαν και το θεώρησαν "απλο" ειναι απλα μαθηματα ψυχολογιας. Οταν γινεσαι δημοσια ρεζιλι, δηλωνεις μετα δημοσια πως "δεν εγινε και τιποτα ρε παιδια" για να ηρεμησεις κυριως τον εαυτο σου που τον βλεπεις πλεον γυμνό στον καθρεφτη με ολες του τις ατελειες. Ετσι και οταν ψυχολογικα σε εχουνε ξεσκισει, με τον ιδιο τροπο αντιδρας.
                          sadi
                          Legendary Moderator
                          Last edited by sadi; 02/01/09, 03:14.
                          Amat Victoria Curam

                          Comment


                          • #14
                            Επειδη μακραινε πολυ το προηγουμενο ποστ, εχει τυχει να πετυχω σε καφετερια με την παρεα μου πρωην συμμετεχοντα (δε θα σας πω ουτε φυλο ουτε ποιον, ουτε το παιγνιδι) σε μεγαλο ριαλιτι απο τα πρωτα που γυριστηκανε πριν λιγα χρονια.
                            Προφανως και την ειχε δει "σταρ". Καθισαμε διπλα στο τραπεζι που καθόταν και εφαγε τετοιο δουλεμα και τετοια διακωμωδηση (γιατι καραγκιοζάκι ητανε,και τα καραγκιοζιλικια ειχαν προσφερει σε αυτο το ατομοτην περιφημη "δημοσιοτητα" ) που ενα τεταρτο μετα εφυγε στην κυριολεξια τρεχοντας , ξεχνωντας μαλιστα κινητο και κλειδια.

                            Να πω οτι δεν το χαρηκα; Το χαρηκα.
                            Τα δημοσια προσωπα κατευθυνουν συνηδεισεις και χαρακτηρες. Οταν επιλεγουμε σα δημοσια προσωπα καραγκιοζηδες που δεχονται να αυτοεξευτελιστουν με οποιοδηποτε τίμημα (εστω και 2 ωρες στην τιβι) τοτε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας. Κι εγω αυτο δεν το δεχομαι.
                            Amat Victoria Curam

                            Comment

                            X
                            Working...
                            X
                            ×
                            Welcome to BOOST 95.5