Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ο Τρόπος για να κόψετε το τσιγάρο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ο Τρόπος για να κόψετε το τσιγάρο

    http://www.nobacco.gr/

  • #2
    Πολύ καλή φάση!Πόσο κάνει το nobacco?

    Comment


    • #3
      καλα ειναι απιστευτο τι βγαζουν οι ανθρωποι..και κανει δουλεια?

      Comment


      • #4
        Originally posted by marilena View Post
        Πολύ καλή φάση!Πόσο κάνει το nobacco?
        http://www.supersmokeronline.nl/inde...be52c77ebe9cc3
        werk om te leven en leef niet om te werken

        Comment


        • #5
          Το αγορασα σήμερα. Μεγεια μου.


          Πήρα το μαύρο που κανει 82 ευρω, και είχε μεσα στο κουτι, 2 τσιγαρα κομπλε, φορτιστή, και ενα κουτι με φιλτρακια χωρις νικοτινη. Μαζί πήρα και ένα μπουκαλακι με υγρο νικοτινης, με το οποιο θα γεμιζω τα φιλτρακια, τουλαχιστον τον πρωτο καιρο, σιγα σιγα λεω να το κοψω.

          Μετα απο μια αναμονη 8 ωρων μεχρι να φορτισει για πρώτη φορα, και χωρις τα φιλτρακια να έχουν νικοτινη, πρεπει να αδειασουν πρωτα και να τα γεμισω μετα, ειμαστε πολυ ενθουσιασμενοι, ο καλος μου και γω.

          Βεβαια, θα περιμενω να περάσει μια βδομαδα, για να πω ότι μου κανει σίγουρα.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by boubouka View Post
            Το αγορασα σήμερα. Μεγεια μου.


            Πήρα το μαύρο που κανει 82 ευρω, και είχε μεσα στο κουτι, 2 τσιγαρα κομπλε, φορτιστή, και ενα κουτι με φιλτρακια χωρις νικοτινη. Μαζί πήρα και ένα μπουκαλακι με υγρο νικοτινης, με το οποιο θα γεμιζω τα φιλτρακια, τουλαχιστον τον πρωτο καιρο, σιγα σιγα λεω να το κοψω.

            Μετα απο μια αναμονη 8 ωρων μεχρι να φορτισει για πρώτη φορα, και χωρις τα φιλτρακια να έχουν νικοτινη, πρεπει να αδειασουν πρωτα και να τα γεμισω μετα, ειμαστε πολυ ενθουσιασμενοι, ο καλος μου και γω.

            Βεβαια, θα περιμενω να περάσει μια βδομαδα, για να πω ότι μου κανει σίγουρα.
            boubouka,to tsigaro kovete mono MAXAIRI kai oxi siga-siga!!!!



            Se fantazomai se kafeteria na proetoimazeis ta tsigara sou.

            Comment


            • #7
              Originally posted by miss_dior View Post
              boubouka,to tsigaro kovete mono MAXAIRI kai oxi siga-siga!!!!



              Se fantazomai se kafeteria na proetoimazeis ta tsigara sou.
              δεν ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, μονο την πρωτη φορα που πρεπει να φορτιστουν οι μπαταριες. σήμερα ολα καλα.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by boubouka View Post
                δεν ειναι μεγαλη ταλαιπωρια, μονο την πρωτη φορα που πρεπει να φορτιστουν οι μπαταριες. σήμερα ολα καλα.
                perimenw apotelesmata

                :)

                Comment


                • #9
                  Εδώ έχουμε την γρίπη.. στο μπαλκόνι. Το τσιγάρο θα κόψουμε?!!!!
                  Tα πάντα για το Καρτ!

                  http://www.nailsathome.gr
                  http://www.metaweb.gr

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by smartdeal View Post
                    Εδώ έχουμε την γρίπη.. στο μπαλκόνι. Το τσιγάρο θα κόψουμε?!!!!
                    H pio katallhlh stigmh na kopseis to tsigaro einai twra me thn griph!!! To tsigaro sou rixnei to anosopoihtiko susthma,opote exeis pio polles pi8anothtes na kollhseis kapoia griph.:pastuur

                    Comment


                    • #11
                      εγώ παιδιά κατάφερα να το ελλατώσω σημαντικά το κάπνισμα χάρη στο
                      ηλεκτρονικο τσιγαρο. είναι πολύ πρακτικό και συμφέρει απ' όλες τισ απ'οψεις και οινομικά και δεν βλάπτει την υγεία μας. σας το συνιστώ !

                      Comment


                      • #12
                        Τα αυτοκόλλητα νικοτίνης τι λένε;
                        τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

                        Comment


                        • #13
                          Εγώ πήγα να το κόψω ένα φθινόπωρο, το δήλωσα σε όλους και με ένα κομπολόϊ περίμενα να μου περάσει η όρεξη... Όχι, καλέ μου! Δεν δουλεύει έτσι η εξάρτηση. Θέλει στρατιγική και η-ρε-μί-α!
                          Έκανα δυο μήνες πλύση εγκεφάλου (περί ζημιάς της υγείας, τι καλά που ένιωθα το σώμα μου όταν έκανα αθλητισμό, πόσα σκαλιά μπορούσα να ανέβω... βασικά πλέον μπορούσα μόνο να τα κατέβω... κτλ). Τέλη εκείνου το διμήνου, χειμώνα συμπτωματικά κατέβηκα ελλάδα με αυτοκίνητο (που σημαίνει μια δυο μέρες να ταξιδεύεις μέσα στα χιονια και τα κρύα μέσω γερμανίας, ελβετίας, κτλ). Η λύση δεν είναι κάπνισμα με το παράθυρο ανοιχτό υπό τέτοιες συνθήκες, κι αν ο καλός σου δεν καπνίζει τι κάνεις; Μου είχε τελειώσει και η μάρκα μου (muratti, μόνο ελλάδα και ιταλία τα έβρισκα)... και κάπνιζα την εναλλανκτική... μπλιάξ!
                          Τι στα κομάτια είπα τότε... δεν καπνίζω ώσπου να το έχω ανάγκη... Μια δυο φορές ξεπέρασα το σκόπελο έτσι... Αφού ΔΕΝ δήλωσα σε κανέναν οτι το κόβω, δεν με έπιασε και πανικός... Πέρασαν οι μέρες του ταξιδιού και γω "ξέχναγα" να αγοράσω τη μάρκα μου... πέρασε έτσι μια βδομάδα... μετά άναψα ένα επειδή με θύμωσε η μητέρα μου... αλλά αυθόρμητα σκέφτηκα... τι στο καλό... ο κόπος μου αξίζει περισσότερα... το έσβησα επιτόπου... ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΒΩ. Δεν με έπιασε πανικός, είχα σκοπό να επιτρέψω στον εαυτό μου να κάνει αν... ΑΝ...
                          Έχουν περάσει 7 χρόνια!

                          Comment


                          • #14
                            Ena big bravo apo mena pou den exw kopsei akoma to tsigaro!

                            Comment


                            • #15
                              ki egw to exw kopsei edw kai 4 xronia kai oute skeftomai na to ksanarxisw.
                              prwhn fanatikh tou marlboro!!!

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5