Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτάσεις για την ανάπτυξη του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Καλησπέρα σας,

    λέμε να αναπτυχθούμε στο κομμάτι της "Γερμανίας" και της "Αυστραλίας" .
    Της Γερμανίας με πρόταση του Σωκράτη και της Αυστραλίας με την βοήθεια του Κώστα.

    Λοιπόν ακούω γνώμες !

    Comment


    • #32
      Και φυσικά!Multicultural είπαμε :)
      Refugees welcome!
      Nazis fuck off

      Comment


      • #33
        Μιας που εγώ είμαι δικτάκτορας ,
        αν βλέπει κάποιος moderator διαπληκτισμούς μπορεί να επιβάλλει την τάξη.

        η OriAn είναι η αστυνόμος Α'
        pabas αστυνόμος Β'
        TheurgiaGoetia δεσμοφύλακας

        :notme2:

        Comment


        • #34
          ouaaaaaouwwwww.... είμαι αρχιαστυνόμος !!!!! θα σας συλλάβω... ;)

          Comment


          • #35
            Ante kai se mas tous upoloipous ...Kalh Leuteria...wre palhkaria !

            Comment


            • #36
              Λευτεριά στην Κερατέα!!!!!!!!!!!!! Λέμε"ΟΧΙ" στον Χ.Υ.Τ.Α !!!!!!!!! Ωρέεεε,,, όλα στο πακέτο είναι!!!!!!!!!
              Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

              Comment


              • #37
                Πρέπει να υπάρχει μία τάξη στο φόρουμ.
                Οι αλλαγές έχουν τεράστια επιτυχια και μπράβο στην ομάδα διαχείρισης που τις διαχειρίζεται τόσο ωραία!
                Siren συ λεν μη λεν!

                Comment


                • #38
                  Το έχω ξαναγράψει,, να το πώ κι εδώ,,, συγχαρητήρια για τις νέες αλλαγές και για τις μελλοντικές ιδέες ,, θα βοηθήσουν πολύ.. Θα ήθελα να προτείνω κάτι,, κάπου στην αρχική σελίδα ή στο φόρουμ για τους νέους χρήστες να υπάρχει ένας οδηγός για τα 2-3 βήματα που πρέπει να ακολουθούν τα νεοεγραφόμενα μέλη,, για να μπαίνουν στο κλίμα σιγά σιγά και να μην χάνονται..
                  Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                  Comment


                  • #39
                    Μεγαλυτερης χωρητικότητας mail-box!!!
                    Τα Πάντα ῥεῖ.
                    O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

                    Comment


                    • #40
                      princess αυτό το καιρό , ο χρόνος που διαθέτω είναι ελάχιστος . Αν κάποιος χρήστης ή κάποιος άλλος mod μπορεί να το κάνει τότε ας το κάνει.

                      AVasileios η χωρητικότητα των personal messages δεν πρόκειται να αλλάξει την δεδομένη χρονική στιγμή. Για να αυξηθεί θα πρέπει να το ζητήσω από τον πάροχο που νοικιάζει στο mofeu το χώρο,αύξηση της χωρητικότητας που αυτό σημαίνει και αύξηση του κόστους. Δυστυχώς το board του mofeu το οποίο είναι το vbulletin το οποίο δεν είναι ελεύθερο λογισμικό , ο server και το donaim name απαιτούν κάποιο κόστος που ανανεώνεται άνα χρόνο ή εκτός θέλετε κάποιοι να συμβάλλετε σαν χορηγοί για την αύξηση των personal messages .

                      Επίσης θα ήθελα να αναφέρω ότι η συγκεκριμένη ιστοσελίδα δεν αποσκοπεί στο κέρδος, παρόλο που τα έξοδά της είναι μεγάλα (Domain Name , Hosting , Portal/Forum Software , Bandwidth/Traffic). Και δεν είναι μόνον αυτό, αλλά και ο χρόνος που αφιερώνουμε για την συντήρησή/αναβάθμιση της είναι επίσης μεγάλος.

                      Comment


                      • #41
                        Πιστεύω το forum είναι υπεραρκετό αφού βλέπω καλύπτει ένα μεγάλο εύρος θεμάτων.

                        Συγχαρητήρια πάντως για τη προσπάθεια, όπως επίσης συγχαρητήρια και στους Moderators που αφιερώνουν μέρος από τον περιορισμένο χρόνο τους (είμαι και εγώ άλλωστε Moderator σε στρατιωτικό forum).

                        Comment


                        • #42
                          Σε ευχαριστούμε πολύ,πάντως όλοι μας προσπαθούμε να αναβαθμίζουμε το φόρουμ και δημιουργούμε καινούριες ενότητες , οι οποίες έχουν σκοπό την πληροφόρηση και την συζήτηση.
                          τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

                          Comment


                          • #43
                            Αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά στο φόρουμ λόγω προσωπικών υποχρεώσεων , τις περισσότερες φορές προσπαθώ έστω να ρίξω μία κλεφτή ματιά και να δω την κίνηση του.
                            Θεωρώ ότι πάει καλά αλλά θα ήθελα να επισημάνω την αναγκαιότητα και την ύπαρξη αυτού του μοναδικού φόρουμ.
                            Άτομα που θέλουν βοήθεια πρέπει να μένουν και να δίνουν βοήθεια και όχι μόνο να κοιτάνε τις απαντήσεις και να φεύγουν.
                            Πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας ότι το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο .

                            Αυτά προς το παρόν από εμένα.

                            Comment


                            • #44
                              Φυσικά έχουμε κάποια στιγμή άνοδο και άλλες στιγμές πτώση αλλά προσπαθούμε να διατηρούμε το ενδιαφέρον του μέλος.
                              Επαναλαμβάνω όποιος έχει κάποια ιδέα , ας την συζητήσουμε !

                              Comment


                              • #45
                                Παιδιά να σας ανεβάσω τη μουσική μου?Μιλάμε για πάνω από 700G...σας δελεάζω να μιλάτε??? :P:P:P:P:P
                                Refugees welcome!
                                Nazis fuck off

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5