Announcement

Collapse
No announcement yet.

Περί pm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    εσυ τα εβαλες στη συζήτηση ολα, για να ειναι πιο εντυπωσιακός ο αχταρμάς.
    και δεν υπάρχουν pm για σοβαρό λόγο... we have a life για να ασχολούμαστε με τον πάσα ένα. Κι εχουμε και spam filter αμαλάχει :)
    αν κάποιον δεν αφορά το θέμα, ειναι οι μαστερ του σπαμ φίλτερ.

    Comment


    • #32
      Οκ, επειδή είναι κουραστικό όλο αυτό, κέρδισες, είσαι πιο έξυπνος, μπράβο, respect, κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ, now back to topic. Αν καταλάβεις τι πρόβλημα έχουν κάποια μέλη με τα πμ ΙΣΩΣ γράψεις και κάτι χρήσιμο. Ως τότε απλά θα αγνοήσω το παραλήρημα.

      Comment


      • #33
        Αμάν βρε παιδιά, ΑΜΑΝ πιά..
        Είναι περασμένη η ώρα οπότε εξωτερικεύω τις σκέψεις μου. Δεν ξέρω αν συμφωνούν κι άλλα μέλη μαζί μου αλλά αυτές οι 'κοκορομαχίες΄με έχουν κουράσει πιά!!
        Δεν αφήνετε να πέσει τίποτα κάτω λές και μέσα από αυτό το φόρουμ, που σαφώς εξυπηρετεί άλλους λόγους ύπαρξης και δημιουργίας, θα λάβετε το βραβείο του καλύτερου συμβουλάτορα!!! Από εδώ περιμένετε να επιβεβαιωθείτε ως χαρακτήρες κ προσωπικότητες??
        Αν θέλει κάποιος να προσφέρει απλά την βοήθειά του σε αυτούς που την ζητούν κ την χρειάζονται πραγματικά χωρίς να περιμένουν ανταλλάγματα , ας το κάνουν!!!
        Λίγος σεβασμός, ανιδιοτέλεια και ανθρωπιά δεν έβλαψε ποτέ κανέναν!
        Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

        Comment


        • #34
          :)
          keep-calm-you-lose-i-win1.jpg

          Comment


          • #35
            Originally posted by thodoris7 View Post
            Όπως είπε ο pabas,spam μήνυμα θεωρείται ένα pm σε πολλαπλούς αποδέκτες κάτι που έχει γίνει στο forum κατά το παρελθόν
            και έγινε διαμαρτυρία κάποιων μελών σε εμένα.
            Με αυτό τον τρόπο προσπαθώ να προστατεύσω τον καθένα ώστε να μην λαμβάνει άχρηστα pm.
            Επίσης με αυτό τον τρόπο θέλουμε να έχουμε μία πρώτη επαφή με έναν νέο χρήστη,ο οποίος αν είναι καλοπροαίρετος θα πει κάποια πράγματα που θεωρεία αναγκαία να πει.
            Αν δεν είναι καλοπροαίρετος όπως αναφέρει ο proto τότε ο αριθμός των ποστ για να στείλει κάποιος pm θα μεγαλώνει.
            Έτσι λοιπόν πρέπει να γίνεται για να είμαστε μία αγαπημένη κοινωνία.

            Comment

            X
            Working...
            X
            ×
            Welcome to BOOST 95.5