Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγαπημένες ταινίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αγαπημένες ταινίες

    Ποιές ταινίες σας αρέσουν και έχετε κολλήσει?
    Refugees welcome!
    Nazis fuck off

  • #2
    All pack star wars,dune,the fisher king,dracula copolla,the crow,BladeRunner,The Last Temptation of Christ,Nuovo Cinema Paradiso ,CYRANO DE BERGERAC με ΖΕΡΑΡ ΝΤΕΠΑΡΝΤΙΕ

    Comment


    • #3
      ,Bram Stoker's Dracula,The Passion of the Christ,Das Experiment,The lord of the rings,The others,No Country for Old Men...
      Refugees welcome!
      Nazis fuck off

      Comment


      • #4
        Εγώ είμαι λίγο παιδί : Ο άρχοντας των δακτυλιδιών , star wars , το λυκόφως , πρόσφατα το avatar και άλλες τέτοιες ταινίες !

        Comment


        • #5
          Originally posted by tempelogatos View Post
          Εγώ είμαι λίγο παιδί : Ο άρχοντας των δακτυλιδιών , star wars , το λυκόφως , πρόσφατα το avatar και άλλες τέτοιες ταινίες !
          Εγώ εκτός από αυτές , όταν ήμουν μικρός έβλεπα τις ταινίες του Μπαντ Σπένσερ και του Τέρενς Χιλ


          DOUBLE TROUBLE,TROUBLEMAKERS,ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ,ΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΟΥ ΜΑΙΑΜΙ,ΞΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΣΕΣΟΥΛΑ

          Comment


          • #6
            Ω ναι!Μπαντ Σπένσερ με τις μπιγκ μπαμπολ!Τι μου θύμησες τώρα?Και Τσίτσο και Φράνκο έβλεπα!
            Refugees welcome!
            Nazis fuck off

            Comment


            • #7
              avatar ΚΑΙ παλι avatar
              Tα πάντα για το Καρτ!

              http://www.nailsathome.gr
              http://www.metaweb.gr

              Comment


              • #8
                Εγώ λατρεύω πολλές ταινίες... αλλά τίποτα φίκσιον... δεν μπορώ το παραμύθι... Αν είναι για παραμύθι αρκούμε σε ταινίες εποχής του στύλ Κόμης του Μόντε Κρίστο (αλλά με τον υπέροχο Τζίμ Καβίζελ πλιζζζζ)... Ασφαλώς λατρεύω οτι είναι Sex and the city, όμως σπανίως πια θα οργανωθώ με ποπ κόρν και απόλυτη ηρεμία δίπλα μου για μια ταινία... σαν να μας τα εχουν πεί όλα πια :(
                Αξέχαστες ταινίες είναι: The pianist, Brokeback mountain, Captain Korelis Mandoline.... μμμμμμ... δεν μου ερχετε καμια αλλη τώρα... αλλη μέρα...

                Comment


                • #9
                  Λατρεύω τον 'κύκλο των χαμένων ποιητών' αλλά και την 'πολίτικη κουζίνα'. Το λυκόφως αλλά και όλες οι ταινίες του Χάρι Πότερ είναι επίσης αγαπημένες μου.. Πραγματικά δεν ξέρω πως τα συνδυάζω αλλά μου αρέσουν πολλά είδη ταινιών!!! (ανάλογα με τη διάθεσή μου!)
                  sigpic
                  http://www.mygreekchef.com

                  Comment


                  • #10
                    Μου αρέσουν οι τριλογίες όπως ο άρχοντας των δακτυλιδιών και τώρα έχω δει τα 2/3 της ταινίας Χόμπιτ.

                    Comment


                    • #11
                      Πολύ cinema βλέπω γιατί μου αρέσουν , όπως οι ταινίες που προανέφερε ο Stamatis .
                      Παραμυθάκια δώσε μου και είμαι μια χαρά.

                      Comment


                      • #12
                        Ας προτείνω και γώ δυο τρεις ταινίες που μου έκαναν εντύπωση:
                        1)The hunt(2014)
                        2)Whiplash(2014)
                        3Trash(2014)

                        Comment


                        • #13
                          Σας προτείνω και το Big Hero 6 ανεξάρτητα του οτι πήρε όσκαρ,απλά και μόνο επειδή είναι το καλύτερο animation του 2014 και έχει πολύ γέλιο:)

                          Comment


                          • #14
                            Να δεις και το gone girl ! Εργάρα !

                            Comment


                            • #15
                              MATRIX, LOTR , CITY OF GOD , K-PAX , DON'T MESH WITH THE ZOHAN , THE BIG LEBOWSKI , REQUIEM FOT A DREAM , TRAINSPOTING (όχι το ΤRANSPORTER με τον Jason Statham γιατί πολλά γατάκια σκαλώνουν) SNATCH, Lock Stock and Two Smoking Barrels. Αυτές είναι σταθμός για μένα και τις έχω δει πάνω από 3 φόρες (το ΖΟΗΑΝ και το LEBOWSKI πλησιάζουν διψήφιο). Και αρκετές ακόμα έχω στο μυαλό μου άλλα θα χάσουν οι υπόλοιπες την αίγλη τους.
                              ntoukis21
                              Member
                              Last edited by ntoukis21; 28/02/15, 02:06.

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5