Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι έκανες το καλοκαίρι ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι έκανες το καλοκαίρι ;

    Ας κάνουμε μία συζήτηση τύπου...
    τι κάναμε ολόκληρο το καλοκαίρι.

    Γενικά για μένα το καλοκαίρι είναι περίοδος εργασίας μιας που στηρίζομαι στον τουρισμό !
    Διακοπές στην Κρήτη!http://www.diakopes.gr/html/ent/020/ent.38020.1.asp
    Online Shop by Amazon http://astore.amazon.co.uk/smartclothes-21

  • #2
    Εγω εκανα αλλαγες στα ψυχοσυναισθηματικα του εαυτου μου ... εβαλα καινουργιους στοχους..δεν πηγα διακοπες πουθενα γιατι δεν νιωθω οτι θα περασω καλα αν δεν ξεκαθαρισω καποια πραγματα .
    Το μονο που θα κανω θα ειναι να παω στην Πατμο ενα τριήμερο να δω που γραφτηκε η αποκάλυψη να πω οτι εχω παει και εκει...Οχι οτι εχω προβλημα μιας που εχω γυρισει ολη την Ελλάδα αλλα θελω να βλεπω καινουργια πραγματα μπας και ανοιξει κ αλλο το μυαλό μου...
    Γενικά για εμενα το καλοκαίρι ηταν απλα ακομα μια εποχή συνηθησμένη εκτος απο την καταραμμένη ζέστη που σε κανει να κανεις μπανιο 2-3 φορες την μέρα...
    :P
    Tyres Are Evil and must Be Punished...
    Carpe Diem...Or Seroxat!:) The only way....

    Comment


    • #3
      Παιδιά δεν μπορώ να σας πω ακόμα... my big fat greek summer ειναι ακόμα σε εξέλιξη... συγνώμη που σας έχω παρατήσει αλλά τι να κάνω... ζώ!
      Να προσέχετε πολύ και να περνάτε καλά μέχρι να σας ξαναδώ... και να γράψετε πολλές καλοκαιρινές εμπειρίες εν τω μεταξύ!!!!!

      Comment


      • #4
        Οτι καθε καλοκαιρι εδω και 32 χρονια ΚΡΗΤΗ!!!!

        Comment


        • #5
          Originally posted by psycho View Post
          Οτι καθε καλοκαιρι εδω και 32 χρονια ΚΡΗΤΗ!!!!
          Μονοτονία δηλαδή !

          Κι εγώ Κρήτη (αναγκαστικά)!
          Διακοπές στην Κρήτη!http://www.diakopes.gr/html/ent/020/ent.38020.1.asp
          Online Shop by Amazon http://astore.amazon.co.uk/smartclothes-21

          Comment


          • #6
            εγω παλι μιας και θεσσαλονικιος...σαν τη χαλκιδικη δεν εχει!!!

            Comment


            • #7
              Εγώ παιδιά αρχικά την έβγαζα με Σαββατοκύριακο .
              Το πρώτο ΣΚ του καλοκαιριού πήγα στην Χερσόνησσο στην Κρήτη...μετά από 20 μέρες πήγα 3 μέρες στην Κέρκυρα και μετά 1 ΣΚ στο Μαυροβούνι Γυθείου ώσπου 20 Αυγούστου με 30 Αυγούστου έμεινα ένα 10ήμερο στην Κρήτη όπου επισκέφτηκα το Φοινικόδασος του Βάη , την Ελούντα , τον Άγιο Νικόλαο,την Σταλίδα,τα Μάλια και πέρασα μία ωραία βραδιά σε ένα κρητικό πανηγύρι στο Χουμεριάκο Νεάπολης !

              Comment


              • #8
                Πολύ δυνατή η Κρήτη , μέρος που θέλει πολύ χρόνο και σωστή πληροφόρηση,φέτος Λευκάδα (σπίτι δηλαδή) και 5 μέρες Κέρκυρα αρχές Ιουλίου και με κάτι ψιλόβροχα , μείναμε στην πόλη ..... δεν παίζεται, ειναι μεταφορά στο χρόνο ,πολύ καλά!!

                Comment


                • #9
                  Η Κρήτη έχει πολλά μέρη για να επισκεφτείς και για όλα τα γούστα...όταν θες φασαρία από το πρωί πας στο star beach στην Χερσόνησσο

                  Comment


                  • #10
                    Εγώ ξεκίνησα με μικρές αποδράσεις του σαββατοκύριακου σε κοντινά μέρη και νησάκια,έπειτα κάθησα 10 μέρες στο εξοχικό μου στην Κερατέα και μετά έφυγα για Κεφαλλονιά.
                    ;) ;)

                    Comment


                    • #11
                      Psycho η Κρήτη θα σε φάει εσένα αγόρι μου......(ξεκόλλα και λίγο).
                      ;) ;)

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Filiw View Post
                        Psycho η Κρήτη θα σε φάει εσένα αγόρι μου......(ξεκόλλα και λίγο).
                        κρητη και παξιμαδι !-)

                        Comment


                        • #13
                          Το φετινο καλοκαιρι της ανεργίας κύλησε μεταξύ Θεσσαλονίκης,Καβάλας και Χαλκιδικής (σαν τη Χαλκιδική δεν έχει..:))

                          Υπήρχαν και σχέδια για εκδρομή σε Αχερώντα και Σύβοτα αλλά τελευταία στιγμή ακυρώθηκαν..
                          Μπανανία ώρα μηδέν..

                          Comment


                          • #14
                            Το φετινο καλοκαιρι, δύσκολο οπως γενικα οι εποχες στην Ελλαδα κυλησε στας...Αθήνας. Ευτυχώς υπήρξαν 10 μέρες "οπως-οπως" διακοπων στην Λήμνο.
                            Amat Victoria Curam

                            Comment


                            • #15
                              Βόλτες στο διαδύκτιο !!!
                              Mofeu is the best

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5