Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι σχολή έχετε τελειώσει?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Τει Αυτοματισμού Χαλκίδας ...τι το θελα?

    Comment


    • #32
      Originally posted by Zoi28 View Post
      Τει Αυτοματισμού Χαλκίδας ...τι το θελα?
      Γιατί δεν ήταν καλή η σχολή;

      Comment


      • #33
        ΑΕΙ , Τμήμα Οικονομικών Επιστημών .

        Οικονομολόγος , μην ανησυχείτε. Θα σώσω εγώ την Ελλάδα.
        Sorry , did my karma run over you dogma?

        Comment


        • #34
          Originally posted by thodoris7 View Post
          Γιατί δεν ήταν καλή η σχολή;
          όχι δεν ήταν ...:(
          όσες αγγελίες και να βλέπω κανείς δεν ζητάει αυτοματιστές
          ούτε και η χώρα ασχολείται με Ρομπότ και οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν με τι έχει σχέση
          και συνέχεια πρέπει να εξηγώ !;)

          Comment


          • #35
            Α.Ε.Ι., Πανεπιστήμιο Αθηνών

            Comment


            • #36
              ΙΕΚ διοικηση επιχ. &
              Βαλκανικών Σπουδών Φλώρινας (στα γεράματα)
              CARPE DIEM

              Comment


              • #37
                ΤΕΙ Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων, μεγάλη αγάπη με το αντικείμενο. Γενικά με τουρίστες, εξυπηρέτηση. Σκέφτομαι κάποια στιγμη στο μέλλον και μεταπτυχιακό στα οικονομικά. αλλά προέχει ο στρατός. 9 και σήμερα για θητεία.

                Comment


                • #38
                  Βιολογία στην Πάτρα. Ετοιμάζομαι για μεταπτυχιακό στον χώρο της Βιοϊατρικής.
                  http://www.youtube.com/watch?v=amKHY...eature=related

                  Comment


                  • #39
                    Τελειώνεις... Μαζεύεις πτυχία πάσης φύσεως και μετά τι;;;;;; Ιδού το μέγα ερώτημα της σημερινής εποχής!
                    sigpic
                    http://www.mygreekchef.com

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by banana View Post
                      Τελειώνεις... Μαζεύεις πτυχία πάσης φύσεως και μετά τι;;;;;; Ιδού το μέγα ερώτημα της σημερινής εποχής!
                      Πες το ψέμματα... Έβγαλα τα μάτια μου στο διάβασμα για να πάρω το πτυχίο μου και τώρα μου λένε εδώ πως αν δεν θέλω να γίνω καθηγήτρια, η μόνη διέξοδος είναι να δουλέψω ιατρικός επισκέπτης με 700 ευρώ. Δεν έχω πρόβλημα με όσους κάνουν αυτό το επάγγελμα... αλλά ποιες είναι οι προοπτικές αν ξεκινήσεις στα 26 σου έτσι, στα 30 σου να κάνεις μία άλλη δουλειά που όντως θέλεις (στην περίπτωσή μου, δουλειά σε διαγνωστικά εργαστήρια) και με καλύτερα λεφτά;;;

                      Ε κι αφού είδα κι απόειδα, είπα... Για να ανηφορίσουμε κι εμείς σιγά σιγά!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=amKHY...eature=related

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Natasa85 View Post
                        Βιολογία στην Πάτρα. Ετοιμάζομαι για μεταπτυχιακό στον χώρο της Βιοϊατρικής.
                        Σε ζηλεύω κοπελιά...μου σπάραξες τώρα την καρδιά.Το αγαπημένο μου...τέσπα...φύγε έξω,γιατι στοο Ευγενίδειο μπαίνεις μόνο με χοντρό μέσο.Ιατρικός επισκέπτης δε θα γινόμουνα με τίποτα!Θα προτιμούσα καθαρίστρια!Έξω Νατάσσα!Γρήγορααααααααααα
                        Refugees welcome!
                        Nazis fuck off

                        Comment


                        • #42
                          Είσαι κι εσύ του χώρου;;Με τί ασχολείσαι;;

                          Κι εγώ κάπως έτσι σκέφτηκα...έξω όσο πιο γρήγορα γίνεται...γιατί ακόμη και ιατρικός επισκέπτης να πήγαινα, μάλλον με την κρισάρα θα κατέληγα καθαρίστρια...
                          http://www.youtube.com/watch?v=amKHY...eature=related

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Natasa85 View Post
                            Είσαι κι εσύ του χώρου;;Με τί ασχολείσαι;;

                            Κι εγώ κάπως έτσι σκέφτηκα...έξω όσο πιο γρήγορα γίνεται...γιατί ακόμη και ιατρικός επισκέπτης να πήγαινα, μάλλον με την κρισάρα θα κατέληγα καθαρίστρια...
                            Οπτικός...κι εμάς μας κατάντησαν εμπόρους...άσε...
                            Refugees welcome!
                            Nazis fuck off

                            Comment


                            • #44
                              Αμάν...γνωρίζω πολύ κόσμο που έχει τελειώσει οπτική και δεν κατάφερε να απασχοληθεί αλλού εκτός από καταστήματα οπτικών... Τουλάχιστον όμως μπορείς να φτιάξεις τη δική σου δουλειά, σωστά;;
                              http://www.youtube.com/watch?v=amKHY...eature=related

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Natasa85 View Post
                                Αμάν...γνωρίζω πολύ κόσμο που έχει τελειώσει οπτική και δεν κατάφερε να απασχοληθεί αλλού εκτός από καταστήματα οπτικών... Τουλάχιστον όμως μπορείς να φτιάξεις τη δική σου δουλειά, σωστά;;
                                Αυτό πριν περίπου πριν ένα μήνα έκανα...στην επαρχία.Και είναι η τελευταία ευκαιρία που δίνω στην Ελλάδα :) Τουλάχιστον το επάγγελμά μου,αν και δε το γούσταρα αρχικά,το αγάπησα και το έμαθασε βάθος.Δεν ασχολήθηκα με την πώληση,αλλά μόνο με τα εργαστήρια...θυμάμαι ακόμα έναν καθηγητή μου που μου έλεγε ότι εγώ δεν είμαι για μαγαζί,αλλά για να φύγω έξω σε ερευνητικό κέντρο.Παλιά ήμουν μάλλον μία κοτούλα κι έκατσα εδώ :)
                                Refugees welcome!
                                Nazis fuck off

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5