Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δυο καταπληκτικα βιβλια με θέμα την Γυναίκα...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δυο καταπληκτικα βιβλια με θέμα την Γυναίκα...

    Το πρώτο βιβλιο απο το οποιο εχω διαβασει λίγο το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον και φαντάζομαι οι κυρίες του φορουμ θα το βρουν πολύ πιο ενδιαφέρον απο εμένα.
    Τιτλος : Γυναικονομία - Λεοντής Γυνθέρου
    Όσο αναφορα το δευτερο που το ξεφύλισα λιγάκι είναι αρκετά ενδιαφέρον.
    Τίτλος : Πατρική συμβουλη προς της θυγατερα μου

    http://rapidshare.com/users/XQPCTG/0

    Απλα ακολουθήστε το link και πατηστε στο Free account "Slow Download"
    Αν δεν μπορείτε ή δεν θέλεται να τα κατεβασετε μπορω να τα στειλω μέσω e-mail.
    Τα Πάντα ῥεῖ.
    O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

  • #2
    ... με ξαφνιάζεις μικρέ... ;)

    Comment


    • #3
      Γιατι??
      Τα Πάντα ῥεῖ.
      O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

      Comment


      • #4
        ... γιατί το βιβλίο είναι η αδυναμία μου αλλά εδώ ποτέ δεν ευδοκίμησε κουβέντα... δεύτερο τα περί συμπεριφοράς/ψυχολογίας είναι η δεύτερη αδυναμία μου και δεν σου το είχα ειδικά σε επίπεδο ''μελέτης'' (βασικά δεν το έχω για περισσότερο από ένα υποτυπώδες ποσοστό ανθρώπων, όχι ειδικά για σένα!!!)... τρίτον το θέμα ''γυναίκα'' το εξετάζεις και από οπτική γωνία σοβαρού (αν είναι σοβαρά, που έτσι ακούγονται) βιβλία... μπράβο σου!

        Comment


        • #5
          Originally posted by OriAn... View Post
          ... τα περί συμπεριφοράς/ψυχολογίας είναι η δεύτερη αδυναμία μου και δεν σου το είχα ειδικά σε επίπεδο ''μελέτης''
          Το ψάχνω γενικά το θέμα αυτο όπως και άλλα με ιδιαιτερη αδυναμία στην φιλοσοφία!!(Πυθαγόρας,Πλάτων κτλ.)

          Originally posted by OriAn... View Post
          το θέμα ''γυναίκα'' το εξετάζεις και από οπτική γωνία σοβαρού (αν είναι σοβαρά, που έτσι ακούγονται) βιβλία...
          Το μεγαλύτερο ποσοστο της ζωής μου εξετάζω στα σοβαρά...Τωρα το αν ειναι σοβαρά ή οχι δεν μπορώ να το απόλυτα με το λίγο που το διάβασα μου φανηκε σοβαρό.Εσυ σαν γυναίκα θα μπορέσεις να μου πεις καλύτερα μια γνώμη (σαν πιο άμεση με το θέμα).
          Τα Πάντα ῥεῖ.
          O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

          Comment


          • #6
            Ένα πού ωραίο βιβλίο!!Μπορεί να είναι μικρό και να λεεί λίγα στην ουσία όμως λεεί πάρα πολλά!!!
            http://hotfile.com/dl/125583267/c9024ce/____.pdf.html
            Τα Πάντα ῥεῖ.
            O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

            Comment

            X
            Working...
            X
            ×
            Welcome to BOOST 95.5