Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι μουσική ακούμε;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι μουσική ακούμε;

    Για να δούμε τους φαν της μουσικής
    49
    Rock-Hard Rock
    20,41%
    10
    Rap-Hip Hop
    8,16%
    4
    Rebetiko style
    12,24%
    6
    Greek New style
    4,08%
    2
    Δημοτικά-Παραδοσιακά
    6,12%
    3
    Κλασσική Μουσική-Όπερα
    6,12%
    3
    Jazz
    4,08%
    2
    Trance
    10,20%
    5
    Heavy Metal
    6,12%
    3
    Μπλουζ
    6,12%
    3
    Άλλο είδος
    16,33%
    8

  • #2
    "...you put me in a STATE OF TRANCE!!!..." μόνο και για πάντα!
    when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

    Comment


    • #3
      Pop-Rock-Hip hop-Tekno-Trance ακομα και κλασσικη μουσικη.
      Με τα ελληνικα λαικα εχω καποιο προβλημα.Με μιζεριαζουν,δεν ξερω γιατι.Με ψυχοπλακωνουν αγρια.
      http://kainourgiazoi.blogspot.com/

      Comment


      • #4
        Δεν μπορώ καθόλου Ρεμπέτικα, Μπουζούκια (άσε δε τα νεο-μπουζουκίστικα), δεν αντέχω τα παραδοσιακά (και ζητώ συγνώμη που δεν θα είμαι εγώ που θα κρατήσει την παράδοση ζωντανή σε κανένα σχεδών τομέα)...

        Ακούω πολλά και διαφορετικά...

        Ροκ, Ρέγκε, Κλασσική, Ρόκ Όπερα, λίγα πόπ... κτλ. Με τρελαίνει μουσική που να έχει σαξόφωνο αλλά να μην είναι πολύ deep τζαζ (βαριέμαι). Το Βιολί είναι τρέλαααα... Πάω με τα χίλια καλούς τενόρους να ερμηνεύουν Ρόκ ή ποπ κομμάτια... Σας αφιερώνω ένα από τα πιό αγαπημένα μου: http://www.youtube.com/watch?v=-rCd5uGaM8s
        (wild aglyness making divine noices)

        καλημέρες all around the world!
        OriAn...
        Super Multicultural Moderator
        Last edited by OriAn...; 12/11/11, 02:35.

        Comment


        • #5
          Δεν βρήκα όλα όσα ακούω γι'αυτό ψήφισα hip-hop(underground και oldschool),heavy metal(σε thrash ακούσματα) και άλλα.
          Στα άλλα συγκαταλέγονται το drum&bass και gabba από ηλεκτρονική.Και τρελαίνομαι για ethnic(από Γαλλία μέχρι Ινδονησία) ως και τσιγγάνικα.
          Refugees welcome!
          Nazis fuck off

          Comment


          • #6
            In Trance We Trust!!!!!!!!!!!!!!!! 57% μπράααααααααβο μας??? Ετοιμαστείτε για Σαμοθράκη παιδιά!!!! PsyTrance, Dark Psy, Progressive Trance τύπου Symphonix, New Skool Techno και Alternative/Indie. Και στο τσακίρ κέφι καμιά Παπαρίζου, C-Real που διαλύθηκαν αλλά ευτυχώς η Δούκα κάνει σόλο καριέρα...Αυτά. Αλλά σαν τις τρανσιές δεν έχει.
            When I die I'm going to haunt the f*** out of you people

            http://theclaybitchproject.tumblr.com/

            http://pinterest.com/furrytail2310/t...bitch-project/

            Comment


            • #7
              Trance ε?Μόνο τον άντρα μου ακούω παιδιά...και έχει και αυτό ψιλο-απαγορευτεί στο σπίτι...ακούω τα παλιά του κομμάτια κρυφά o_O
              Refugees welcome!
              Nazis fuck off

              Comment


              • #8
                Yes mother Theurgia..only Trance, Sean Tyas, John Van Deyhoven, Ram, Mark Otten, Armin Van Buuren, Dash Berlin, Gaia....etc...etc και πόσσοι θεοί της μουσικής ακόμα!
                when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

                Comment


                • #9
                  Μου αρεσει πολυ η alternative rock, η μελωδικη metal κυριως με γυναικεια φωνητικα και τελευταια μου αρεσει και η house (η ρουμανια εχει πολυ ταλεντο σε αυτο το ειδος)... :)

                  Comment


                  • #10
                    Περισσότερο Rock !

                    Comment


                    • #11
                      Ακούω τα παντα!!!Απλα διαχωρίζω τα είδη με της ωρες.
                      Τα Πάντα ῥεῖ.
                      O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

                      Comment


                      • #12
                        Ακούω κυρίως Ρεμπέτικο. Παλιό.
                        Παλιά, πολύ παλιά λαϊκά.
                        Παραδοσιακά και δημοτικά.

                        Τίποτα απολύτως απο αλλα. Με καλύπτει απόλυτα το Ρεμπέτικο σα μουσική, αίσθηση, τα πάντα. Δε χρειάζομαι κατι αλλο , ούτε έχω ακούσει κάτι που να το πλησιάζει έστω. Επίσης μου αρέσει ιδιαιτέρως η Κρητική μουσική.
                        Amat Victoria Curam

                        Comment


                        • #13
                          ahahaha... sadi, emeis oi dyo den tha akousoume mazi mousiki poteeeeeee diladi????... :PPPP

                          (sorry gia ta greeklish, to fotito den exei ellinika... paliiiiii... )

                          Comment


                          • #14
                            Ιιιιιι!!!! Δεν εχει Ελληνικααααα;

                            Ε,δεν πραζ' δεν θα ακουσουμε μουσική, θα ακουσουμε....ε,το τσουγκρισμα των ποτηριων
                            Amat Victoria Curam

                            Comment


                            • #15
                              cheers man!
                              :)

                              PS: Listening now to a divine quitarist... Santanaaaaa... suits to the fullmoon ;) wanna share???? :)

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5