Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...

    ΝΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΝΣΟΛΕΣ ΤΗΣ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ....
    ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΜΟΝΟΠΟΛΗ.... ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΙΚΟ TABOO.... ΚΤΛ...
    ΠΟΙΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ???
    ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ... ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΠΑΙΖΒ BLOCKER....ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ....ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΜΠΛΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΡΩΤΟΣ....

    ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑΒΟΟ...ΜΟΝΟΠΟΛΗ...ΣΚΡΑΜΠΛ.....ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΟΣ....
    ΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

    ΕΛΑΤΕ ΜΟΙΡΑΣΤΗΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ....:ungry

  • #2
    φιδάκι, bingo, trivial persuit. Και η μονόπολη χάλασε μαμώτι!!! Είναι με πιστωτικές κάρτες... μπλιαααχ!

    Comment


    • #3
      I love Stratego
      Othelo
      Tavli uber alles :P :can'tbelieveit:

      Comment


      • #4
        τα Χριστούγενναπου πηγα στα τζάμπο αγόρασα σκραμπλ και μονόπολη.δυστυχώς όταν πήγα σπίτι κατάλαβα ότι την άλλαξαν και φυσικά την χάλασαν.ξενέρωσα.άλλα παιχνίδια που αρέσουν σε μένα είναι ατά με αστυνομική πλοκήόπωσ π.χ όριαν εξπρές.

        Comment


        • #5
          λατρεύω το trivial persuit... μου αρέσει και το τάβλι (πιάνει?) και είμαι ΙΝ σε ότι προκύψει με την παρέα...

          Comment


          • #6
            taboo για πάντα!! το καλύτερο ever για μένα!!
            when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

            Comment


            • #7
              Σημειώστε monopoly για μένα-εννοείται βέβαια ότι είμαι μέσα σε ότι παίζει η παρέα αλλά αν είναι monopoly καλύτερα ακόμα

              Comment


              • #8
                Trivial pursuit big fan!!! Eπισης το ταβλι, το σκακι, το οθελο, και η τριλιζα στο skype... :D

                Comment


                • #9
                  Μμμ...πλέον δεν παίζω(αλλά θα το κάνω όμως σε λίγα χρόνια!γούπιιιιιι)
                  Μου άρεσαν το σκραμπλ,το τρίβιαλ,το τζενγκα...
                  Απεχθανόμουν πάντα το σκάκι...:tha kseraso:
                  Refugees welcome!
                  Nazis fuck off

                  Comment

                  X
                  Working...
                  X
                  ×
                  Welcome to BOOST 95.5