Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

Το μέλος του χρόνου part2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το μέλος του χρόνου part2

    Αγαπητοί φίλοι του mofeu.eu,

    Όπως και πέρυσι ανοίγουμε θέμα για το μέλος του χρόνου

    με το σύστημα της ανοιχτής ψηφοφορίας θα θέλαμε να δώσετε την απάντηση σας,πιο θεωρείται το μέλος του χρόνου 2011 .

    Μπορείται στην απάντηση που θα δώσετε να βάλετε μέχρι και 5 χρήστες καθώς και να δώσετε έναν λόγο.

    Η ψηφοφορία θα είναι μέχρι 10 Φεβρουαρίου 2012

  • #2
    Αν εξαιρέσουμε τους : thodoris7,OriAn... και pabas που πάντα κάνουν εξαιρετική δουλειά και είναι στην ομάδα διαχείρησης θα ψηφίσω τα παρακάτω μέλη .

    spiros από Αυστρία γιατί δίνει πληροφορίες και θέλουμε παραπάνω προσπάθεια.Βλέπω και το blog του και ας το κάνει όπως ο Socrates με επίσημο φόρουμ το mofeu.eu
    marios επίσης από Αυστρία και πάντα η συμμετοχή των μελών μας δίνει χαρά ειδικά από αυτούς που μένουν στο εξωτερικό.
    princess από Ολλανδία,αν και τον τελευταίο καιρό μας έχει στεναχωρήσει με την απουσία της,την ψηφίζω για τις πληροφορίες που μας έδινε.
    Kostas από Αυστραλία που επίσης μας λείπει και θα θέλαμε να μας δίνει και πληροφορίες για την μακρινή Αυστραλία.
    proto από Ελλάδα για την σοβαρότητα που δείχνει στο forum (όχι στο chat )

    Comment


    • #3
      Θα κινηθώ στα επίπεδα του γκολτζή :

      1)AVasileios γιατί συμφωνώ μαζί του για τις γυναίκες
      2)princess γιατί συμφωνώ μαζί της για τις γυναίκες
      3)Αποστόλης γιατί έχει αντικειμενικές απόψεις
      4)gkol γιατί τα λέει σωστά
      5)siren τα λέει στα ίσα

      εννοείται ότι pabas,OriAn...,thodoris7 κάνουν την καλύτερη δουλειά!

      Comment


      • #4
        Εγώ θεωρώ κατά σειρά:

        1)Orian:και για τις πληροφορίες που δίνει και για το χαβαλέ που κάνει αλλά και έχει αποδείξει ότι βοηθάει κόσμο.
        2)thodoris7:για τα ίδια με την όριαν ακριβώς.
        3)pabas:γιατί δίνει πραγματικά έγκυρες πληροφορίες.
        4)marios k spiros:γιατί έμαθα πολλά από αυτούς για τη χώρα που θέλω να πάω(και ας μην έχω πάει ακόμα)και γιατί δίνουν πληροφορίες και δεν τις τσιγκουνεύονται.
        5)princess:γιατί επίσης δίνει πληροφορίες και είναι και συμπαθής.

        Τώρα αν ξέχασα κανέναν να με συγχωρήσει!!!
        proto
        Expert Member
        Last edited by proto; 29/12/11, 23:23.

        Comment


        • #5
          Εγώ δεν έχω πολλά να πω σαν δικαιολογία :
          Η ψήφος δίνεται στους :
          princess,proto,marios,giorgos89,nasta
          Διακοπές στην Κρήτη!http://www.diakopes.gr/html/ent/020/ent.38020.1.asp
          Online Shop by Amazon http://astore.amazon.co.uk/smartclothes-21

          Comment


          • #6
            Με αυτά που έχω δει φέτος ψηφίζω :

            1)pabas
            2)OriAn...
            3)princess
            4)proto
            5)thodoris7

            όλοι θέλουμε περισσότερη συμμετοχή !
            τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

            Comment


            • #7
              Καταρχήν θέλω να ευχαριστησω μέσα από την καρδιά μου ανθρώπους που έχουν συμβάλλει για αυτό το forum όπως είναι η καλή μου φίλη από το Βέλγιο Prasoudi,επίσης τους καλούς μου φίλους νΑμ!κρ... και giorgos89 . Τον yiannisc που πριν 4 χρόνια ήταν ο πρώτος που έστησε το φόρουμ και τον Nightlord που έκανε την τελευταία αναβάθμιση του forum . Τον grifergen το ιδιοκτήτη του server καθώς και την ομάδα διαχείρησης του mofeu που αποτελείται από :

              thodoris7
              yiorgos7


              admin

              νΑμ!κρ...

              νΑμ!κρ...
              The big boss man όνομα Μανόλης


              Prasoudi super moderator από Βέλγιο όνομα Erna με άψογη ικανότητα να μιλάει πολλές γλώσσες,Ολλανδικά,Γαλλικά,Φλαμανδικά και Ελληνικά

              OriAn... - Super multicultural moderator

              Sadi legendary moderator από Αθήνα όνομα Διονύσης και ιδιοκτήτης του red-dna.com


              o moderator η pabas ή αλλιώς Αλέξης που ήδη βοηθάει στην ανάπτυξη του forum


              η moderator η theurgiagoetia ή αλλιώς Εύα που ήδη βοηθάει στην ανάπτυξη του forum

              η moderator η Natasa85

              η moderator η Nicole Ολλανδέζα moderator

              Όλοι μαζί έχουμε προσφέρει πολλές ώρες μέσα στο mofeu και θα θέλαμε όλα τα μέλη να συμμετέχουν/να ρωτάνε και να δίνουμε τις απαντήσεις μέσω των εμπειριών μας είτε είναι αρνητικές,είτε είναι θετικές και μέσω των διαδικασιών που πρέπει να ακολουθήσει ένας μετανάστης για το κάθε κράτος.

              Μετά από όλο αυτό εισαγωγικό κείμενο τις ψήφους μου θα τις δώσω στους παρακάτω χρήστες που δεν ανοίκουν στην ομάδα διαχείρησης :

              1)beetle αν και είναι καινούρια στο mofeu,έχει δείξει ότι μπορεί να προσφέρει πολλά!
              2)proto τον έχω συμπαθήσει σαν παιδί και σαν χαρακτήρα και θα επιθυμούσα από αυτόν περισσότερη συμμετοχή
              3)princess γιατί το είπε και το έκανε και πήγε στην Ολλανδία
              4)spiros & Marios γιατί δίνουν στο forum παραπάνω πληροφορίες.Από τον spiro θα επιθυμούσα να κάναμε ότι και στο boreiodytika.com.Το επίσημο φόρουμ του blog του να είναι το mofeu.eu
              5)kostas γιατί έχει πολλές εμπειρίες από την ζωή στο εξωτερικό.

              Comment


              • #8
                το 2011 πιστεύω ήταν μία χρονιά που λίγο ή πολύ μας σημάδεψε όλους..
                Γι ΄αυτό θα ήθελα να ξέρετε ότι όλοι εσείς που με στηρίξατε σε αυτό το μεγάλο βήμα έχετε κερδίσει ήδη μία θετική ψήφο στην καρδιά μου!!
                Πολλά συγχαρητήρια και καλή δύναμη εύχομαι για την συνέχεια στην ομάδα διαχείρισης του Mofeu και στον Boss Θοδωρή.

                Θα ψηφίσω λοιπόν ως εξής :

                Mama : Γιατί είναι ψυχάρα και η αγάπη της για την Ολλανδία με έκανε να δώ πράγματα και καταστάσεις μέσα από τα δικά της μάτια.
                Nasta : Το καλύτερο παδί που δεν ξεχνά και προσφέρει απλόχερα βοήθεια στην πράξη.
                AVasileios : Για την απίστευτη δύναμή του και βοήθεια που αν και μόνος του έχει καταφέρει πολλά.
                Proto : Ο ευαισθητούλης, που ακόμη και στα δύσκολα προσφέρει ηρεμία και ευχάριστη διάθεση.
                Kostas : O international,, μας μεταφέρει πληροφορίες από κάθε γωνιά της γής και αν βρεθεί.
                Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                Comment


                • #9
                  Εγω παντως επελεξα αυτα τα παιδια λογω οτι μονο 5 μπορουμε να διαλεξουμε αλλα θεωρω οτι ολοι βοηθουν ο καθενας με τον τροπο του και οσο μπορει ο καθενας
                  Απο την πλευρα μου αναμενοντας να ξεκινησω δουλεια και πα-τερας δυο παιδιων οταν βλεπω κατι στο φορουμ που μπορω να βοηθησω το κανω χωρις σκεψη
                  AVasileios , OriAn,, Aποστολης The Fresh Prince,giorgos89..

                  http://gemeliarisphotography.tk/
                  http://www.facebook.com/pages/Photog...19276951453988
                  http://www.flickr.com/photos/gemeliaris/

                  Comment


                  • #10
                    Νοιώθωντας μια ανεπιτήδευτη, ανιδιοτελή, πηγαία απέχθεια προς οποιαδήποτε μορφή εξουσίας δεν θα ψηφίσω κανέναν admin - moderator - super user - super man - super dupper wow.
                    Μαύρο στον Μαυρογυαλούρο, death to false metal.

                    1) Princess.
                    Για να έρθει επιτέλους να με φιλήσει.
                    Τόσα χρόνια σ' αυτή τη λιμνούλα με τα νούφαρα, βαρέθηκα πια...

                    2) Spiros.
                    Είμαι σίγουρος οτι άμα βρεθούμε στο δρόμο θα μου μιλήσει.
                    Αφού μιλάει με Ελληνες εστιάτορες, Ινδούς, Πακιστανούς, Φιλιπινέζους, Αυστριακούς, Γερμανούς, κατοίκους από το Αλφα του Κενταύρου, γιατί να μην το κάνει και με μένα;

                    3) keftes.
                    Γιατί μου θυμίζει τον Αναστό.
                    Αν είχε και φίλο ψηλό, μαυρομάλλη, που τον φωνάζουνε Τασάρα, θα χτύπαγε πρωτιά.

                    4) andreask.
                    Γιατί αν ποτέ αποδειχτεί οτι υπάρχει ζωή μετά τη μετανάστευση σίγουρα θα έχει τη φωτογραφία του.

                    5) The Fresh Prince.
                    Γιατί συνεχίζει να μου θυμίζει οτι η πρέζα και οι γυναίκες τρώνε τα καλύτερα παιδιά.

                    Comment


                    • #11
                      χαχαχαχα...ξεχασες τους καλυτερους,τους Αφρικανους!Ειναι τα καλυτερα παιδια,πολυ πιο ανοιχτοι απο τους αλλους.
                      Κανουν και πολυ ωραια φεστιβαλ με λαιβ μπαντες το καλοκαιρι.Και εχω γνωρισει και μερικους που εχουν σχεσεις με Αυστριακες.
                      Ενας εχει 5 παιδια με Αυστριακη.
                      Εχω γνωρισει Νιγηριανο που μοιραζει εφημεριδες 12 ωρες μερα νυχτα χωρις ρεπο,κανει μαθηματα γερμανικων (ηταν στην ιδια ταξη με την γυναικα μου και τον ρωταγαμε για δουλεια) και εχει βρει Αυστριακη φιλεναδα!!!
                      ''Καλα πως τα προλαβαινεις ολα?" του λεω.
                      Εχουν το καλο οτι ξερουν και αγγλικα.Τουρκοι-Αραβες-Ανατολικη Ευρωπη κλπ δεν ξερουν λεξη αγγλικα.
                      http://kainourgiazoi.blogspot.com/

                      Comment


                      • #12
                        pabas γιατί είναι το μέλος-απόλυτη βοήθεια!
                        proto γιατί σε πάω με χίλια μεγάλε
                        mama γιατί έτσι
                        Fresh Prince γιατί αναμοχλεύει τα μέλη και τις συζητήσεις
                        princess γιατί είναι το κορίτσι υπερδύναμη
                        Refugees welcome!
                        Nazis fuck off

                        Comment


                        • #13
                          Δεν εχω ψηφισει ποτε και ουτε θα το κανω και τωρα.Να πω την αληθεια,τις συζητησεις για διαφορα θεματα δεν τις πολυ παρακολουθω.Πιο πολυ με ενδιαφερει να διαβαζω πως ειναι τα πραγματα εξω,αποψεις γνωμες και εμπειριες και κυριως πως ειναι εκτος Ευρωπης,Λατινικη Αμερικη,Αραβικες χωρες που υπαρχουν Ελληνες αλλα δεν εχει γραψει ποτε κανεις στον ιντερνετ.
                          http://kainourgiazoi.blogspot.com/

                          Comment


                          • #14
                            Θα ψηφίσω καθεστωτικούς :

                            thodoris7
                            vΑμ!κρ...
                            OriAn...
                            pabas
                            yiorgos7

                            Comment


                            • #15
                              Εγώ θα πω Όριαν, σίγουρα και επίσης Θοδωρή, pabas και proto. Δεν νομίζω πως χρειάζονται επεξηγήσεις για τις επιλογές ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=amKHY...eature=related

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5