Announcement

Collapse
No announcement yet.

τραπεζικος λογαριασμος στην ολλανδια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • τραπεζικος λογαριασμος στην ολλανδια

    γεια σας παιδια , θα ηθελα τα φωτα σας οσο αφορα το ανοιγμα λογαριασμου σε ολλανδικη τραπεζα.... εχω α.φ.μ αλλα δεν εχω δουλεια και δεν ειμαι δηλωμενος ... υπαρχει κατι που θα μπορουσα να κανω???

  • #2
    λεφτά έχεις ;)

    αστειεύομαι.............. μη............μη..... μη μου πείς ................σσσσσσσσς


    Πας στην τράπεζα και ζητάς να ανοίξεις λογαριασμό. Δεν τους νοιάζει αν έχεις δουλειά ή όχι... πληρώνεις τα κόστη και όλα καλά...

    Υπάρχουν ένα δυο άλλα threads με το ίδιο θέμα.. ρίξε μια ματιά γιατί στο τέτοιο ψάξιμο είμαι τεμπέλα σε μεγάλο βαθμό!

    Comment


    • #3
      ευχαριστω για την απαντηση αλλα μολις γυρισα απο την τραπεζα.... ανοιξα επιτελους!!! παντως μια διευκρινηση δεν εχουν ολες οι τραπεζες τα ιδια στανταρ..... εγω καταφερα να ανοιξω στην (ing) . παραδειγμα στην ramobank ειναι διαφορετικα ζητανε πολλα...

      Comment


      • #4
        Καλώς ήρθες fishman και καλή συμμετοχή στο φόρουμ!

        Comment


        • #5
          Οπως ειχα γράψει στο αλλο θεμα, που βαριόμαστε να ψάξουμε, παίζει και το ποιός θα σε υποδεχτεί στο καθε υποκατάστημα. Αν περάσεις αυριο, ή μετά απο 3 ώρες απο την ίδια Ράμπο/ABN , ενας άλλος υπάλληλος μπορεί να σου πεί άλλα. Τους βρήσκουν φτηνούς και τους παίρνουν με μετάγραφή απο την ΑλφαΕθνοΕμποροΓιούρομπανκ.
          pabas
          Senior Mendez
          Last edited by pabas; 12/05/12, 05:01.

          Comment


          • #6
            Originally posted by fishman View Post
            ευχαριστω για την απαντηση αλλα μολις γυρισα απο την τραπεζα.... ανοιξα επιτελους!!! παντως μια διευκρινηση δεν εχουν ολες οι τραπεζες τα ιδια στανταρ..... εγω καταφερα να ανοιξω στην (ing) . παραδειγμα στην ramobank ειναι διαφορετικα ζητανε πολλα...
            Μπορείς να αναφέρεις λίγο τι χρειάζεται? Γιατί κι εγώ ενδιαφέρομαι να ανοίξω λογαριασμό (όχι για εκατομμύρια, μάλλον ψιλολόγια θα έλεγα)

            Comment

            X
            Working...
            X
            ×
            Welcome to BOOST 95.5