Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trailer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trailer

    Μόλις βγήκε το trailer της μικρού μήκους ταινίας που σας έλεγα πως συμμετείχα στην παραγωγή.:)


  • #2
    Από το trailer φαίνεται πολύ καλή δουλειά proto!!
    Καλή σας επιτυχία!

    Comment


    • #3
      Ευχαριστώ Δήμητρα! :)

      Comment


      • #4
        Να 'ξερες πόσες αληθινές ιστορίες ανθρώπων περιγράφονται μέσα σε αυτά τα 48 δευτερόλεπτα..
        Λυπάμαι για αυτήν την πραγματικότητα αλλά αισθάνομαι περήφανη που αντιστέκεται ακόμη η έμπνευση, το ταλέντο και η ανθρωπιά των Ελλήνων..
        Συγχαρητήρια proto !!
        Kαλή επιτυχία!!!
        Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

        Comment


        • #5
          Εγώ απλά βοήθησα στο να γίνει η ταινία.ούτε παραγωγός είμαι,ούτε ο σκηνοθέτης απλά να βοηθήσω τα παιδιά ήθελα!!

          και τους ευχαριστώ που έχουν αναφερεί και το όνομα μου στους συντελεστές!!

          Comment


          • #6
            bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #7
              congrats on the premiera λοιπόν :)

              Comment


              • #8
                Μπράβο σου proto, πολύ ωραίο!

                Comment


                • #9
                  Bravo Σπύρο!!!
                  If you cant find something to live for....you best find something to die for.....

                  Comment


                  • #10
                    Εκείνες τις μέρες ήμουν σε ταξίδι και όλο έλεγα να θυμηθώ όταν γυρίσω σπίτι να το δω με την ησυχία μου... και να σε ρωτήσω για τη συνέχεια... που και πότε μπορούμε να ''δούμε''???

                    σημ.: Όπως πάντα όταν κάποιος που γνωρίσω έστω και λίγο, κάνει κάτι που μοιάζει με όνειρο, το όνειρό του... έστω μικρά μικρά πρώτα και εντελώς δειλά βηματάκια... νιώθω χαρά για σένα. Έχω την αίσθηση πως οι θετικές ενέργειες απλώνονται γρηγορότερα, ή τουλάχιστον έτσι θέλουμε... και προσφέρει και σε μας κάτι... και επειδή τώρα τελευταία πιστεύω πολύ στις ''αλχημείες''... θα σου έλεγα, μη σταματάς να κυνηγάς το όνειρό σου!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      όριαν δεν ξέρω ακριβώς πότε θα βγει η ταινία...όταν μάθω όμως θα σας ενημερώσω!απ'ότι ξέρω τα παιδιά προσπαθούν να το στειλουν σε κάποιο φεστιβαλ στο εξωτερικό!

                      Σε ευχαριστώ όριαν και σένα και όλους!!!

                      Comment

                      X
                      Working...
                      X
                      ×
                      Welcome to BOOST 95.5