Announcement

Collapse
No announcement yet.

Donate Mofeu Forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donate Mofeu Forum

    Δεν είναι υποχρεωτικό!
    Όποιος θέλει μπορεί να κάνει δωρεά στο forum για τα ετήσια λειτουργικά του έξοδα μέσω του paypal
    Το email είναι : info <at> mofeu <dot> eu

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  • #2
    Εγώ θέλω να συμβάλλω γιατί το αξίζει !

    Comment


    • #3
      Έχω να ρωτήσω κάτι σημαντικό αν και το έχουμε συζητήσει...

      Υπάρχει κάποιος τρόπος να συμβάλουν οι χρήστες στα οικονομικά έξοδα του φόρουμ;
      Θέλεις μήπως να το συζητήσουμε σε κάποιο ειδικό thread?
      Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

      Comment


      • #4
        Προσπαθώ με ότι γνώσεις έχω να διορθώνω το forum όταν παρουσιάζεται πρόβλημα.

        Έχω να ρωτήσω κάτι σημαντικό αν και το έχουμε συζητήσει...

        Υπάρχει κάποιος τρόπος να συμβάλουν οι χρήστες στα οικονομικά έξοδα του φόρουμ;
        Θέλεις μήπως να το συζητήσουμε σε κάποιο ειδικό thread?
        Βεβαίως μπορούμε να συζητήσουμε το θέμα και εδώ πέρα και να δώσει ο καθένας μας νέες ιδέες και να γίνουν υλοποιήσιμες.
        Για παράδειγμα κάποιος ζήτησε ένα mofeu app . Όρεξη να υπάρχει .

        Comment


        • #5
          Εγω λέω οτι ενα PayPal banner με το goal για τον μήνα/χρόνο και κατα πόσο το έχουμε πιάσει , είναι οτι πρέπει .
          Με αυτό τον τρόπο οποίος θέλει και μπορεί , καταθέτει τον οβολό του , μικρό ή μεγάλο .
          Και ξέρουμε όλοι ανα πάσα στιγμή εαν υπάρχουν τα λεφτά ή πρέπει να συνεισφέρουμε .
          Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

          Comment


          • #6
            Originally posted by Nantuko View Post
            Εγω λέω οτι ενα PayPal banner με το goal για τον μήνα/χρόνο και κατα πόσο το έχουμε πιάσει , είναι οτι πρέπει .
            Με αυτό τον τρόπο οποίος θέλει και μπορεί , καταθέτει τον οβολό του , μικρό ή μεγάλο .
            Και ξέρουμε όλοι ανα πάσα στιγμή εαν υπάρχουν τα λεφτά ή πρέπει να συνεισφέρουμε .
            Και εγώ κάτι τέτοιο έχω υπόψη.
            Πχ αν πιάσει αυτό τότε συζητάμε και κανένα update του engine.
            Μετά μπορούμε μέσω forum runner, tapatalk (διαφωνώ μαζί του) ή αλλιώς mobile theme.
            Δεν χρειάζεται ειδική εφαρμογή!
            Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

            Comment


            • #7
              Το πρόβλημα αυτη την στιγμή είναι ότι εδω και 10 μέρες "βαράει" η mysql και έχω γίνει ένα με τα manual .

              Όσο αφορά το forum το vbulletin 4 είναι ήδη αγορασμένο και στο μέλλον μπορεί να μπει το vbulletin 5 . Έχω δοκιμάσει άλλες πλατφόρμες όπως το mybb είναι φτωχό σε σχέση με το vbulletin και δεν έχει ιδιαίτερα plugin .

              Comment


              • #8
                Originally posted by thodoris7 View Post
                Το πρόβλημα αυτη την στιγμή είναι ότι εδω και 10 μέρες "βαράει" η mysql και έχω γίνει ένα με τα manual .

                Όσο αφορά το forum το vbulletin 4 είναι ήδη αγορασμένο και στο μέλλον μπορεί να μπει το vbulletin 5 . Έχω δοκιμάσει άλλες πλατφόρμες όπως το mybb είναι φτωχό σε σχέση με το vbulletin και δεν έχει ιδιαίτερα plugin .
                Δεν το κατέχω για να σε βοηθήσω.!
                Αν δεν βρίσκεις όμως άκρη κάνε share και όποιος θέλει τσιμπάει!
                Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                Comment


                • #9
                  Αυτή την στιγμή είμαι σε αναζήτηση χορηγιών γιατί τελειώνει η διάρκεια του hosting και θα ανανεωθεί από Απρίλιο 15 μέχρι Απρίλιο 16 .
                  Έχω στείλει σε κάποιους για χορηγία με την ανταλλαγή του ενός διαφημιστικού banner και περιμένω απαντήσεις .

                  Comment


                  • #10
                    Πόσα χρειάζεται ρε θοδωρή; Είναι ετήσια η ανανέωση;
                    Δεν ρωτάς και εδώ, ποιος ενδιαφέρεται να επενδύσει να κάνεις και εσύ την ζωή σου πιο εύκολη;
                    Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                    Comment


                    • #11
                      Στην αρχική σελίδα υπάρχει banner για donate του forum

                      .

                      O ένας εκ των χορηγών ανταποκρίθηκε και μου είπε ότι θα απαντήσει την Παρασκευή

                      Comment


                      • #12


                        Επιτέλους . Καιρός ήταν !

                        Αντε παιδιά , τον οβολό σας οσοι μπορείτε και θέλετε .
                        Και 1-2 euro ακόμα , θα κάνουν την διαφορά !
                        Nantuko
                        Full Moderator
                        Last edited by Nantuko; 25/03/15, 16:42.
                        Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by thodoris7 View Post
                          Στην αρχική σελίδα υπάρχει banner για donate του forum

                          .

                          O ένας εκ των χορηγών ανταποκρίθηκε και μου είπε ότι θα απαντήσει την Παρασκευή
                          Εγώ θα σου έλεγε να γίνεις πιο συγκεκριμένος κάπου εδώ.
                          Εγώ πχ δεν είχα δει ποτέ το μπάνερ, καθώς με λινκ πάω απευθείας στην αναζήτηση
                          Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                          Comment


                          • #14
                            Το banner βρίσκεται/βρισκόταν στην αρχική σελίδα στην αριστερή στήλη .
                            Πες μου τι διευκρινήσεις θα ήθελες και θα σου στείλω με pm .

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by thodoris7 View Post
                              Το banner βρίσκεται/βρισκόταν στην αρχική σελίδα στην αριστερή στήλη .
                              Πες μου τι διευκρινήσεις θα ήθελες και θα σου στείλω με pm .
                              Κατσε να προσπαθήσω να εξηγήσω από την αρχή τι θα έκανα μάλλον εγώ. (δεν έχω φόρουμ συνεπώς έξω από το χωρό καλά τα λέω μάλλον)
                              Εγώ θα ανακοίνωνα πόσα χρειάζομαι για τον επόμενο χρόνο. Φανερά και όποιος θέλει βάζει λεφτά. Σε κάποια σιτε έχουν και μια μπάρα που λέει πόσα έχουμε μαζέψει από όσα χρειάζονται.
                              Και αν τύχει και έχεις κάποιο διαφημιστή, μαζεύουμε τα φράγκα για κανένα upgrade ή τις δύσκολες στιγμές.

                              Αυτό που εννοούσα με την τοποθεσία είναι ότι πχ εγώ δεν θα το έβλεπα ποτέ γιατί απλά έρχομαι σε αυτή την σελίδα απευθείας http://www.mofeu.eu/forum/search.php...e=vBForum_Post
                              Ο υποφαινόμενος ήταν γνωστός σεσημασμένος με το ψευδώνυμο Demelene.

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5