Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

Συνάντηση στην Αθήνα-Τέλος Δεκεμβρίου

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Συνάντηση στην Αθήνα-Τέλος Δεκεμβρίου

    Καλησπέρα σας,

    προτείνω συνάντηση το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου 2012.
    Ποιος είναι μέσα;

  • #2
    Μπορεί να γίνει.
    Προτείνω στις 14.00 στο verde
    http://www.piuverde.com.gr/#!/splash

    Comment


    • #3
      ...στις 20 θα έχω αναχωρίσει για το βορρά....

      Comment


      • #4
        Εγώ μια που θα είναι στα πάτρια εδάφη λέω σκάσω μύτη να δώ φατσουλές απο κοντά :)
        Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

        Comment


        • #5
          Παιδιά καλησπέρα.
          Πολύ καλή ιδέα για μία συνάντηση από κοντά.
          To Verde είναι ένα καλό μέρος συνάντησης αλλά μία ημερομηνία να βολέψει όλους, γιατί η Orian ετοιμάζεται να φύγει για Βορρά.

          Comment


          • #6
            Γειά σας... αν δεν τα καταφέρουμε πλέον (φεύγω πολύ σύντομα) θα το κάνουμε όταν γυρίσω??? θέλω και γω να κάνουμε μεταναστευτικές κουβεντούλες από κοντά... α, ναι, και να δω φάτσες, μια μόνιμη περιέργεια την έχω και γω ;)

            Comment


            • #7
              Καλησπέρα,βάλαμε 22 Δεκεμβρίου στις 14.00 , όποιος θέλει μπορεί να έρθει.
              Από εκεί και πέρα κάποια άλλη ημερομηνία μπορεί να βολεύει κάποιο μέλος αλλά μπορεί να μην βολεύει κάποιο άλλο μέλος.
              Το θέμα είναι ότι όποιος θέλει μπορεί να βάλει ημερομηνία σε κάποια άλλη συνάντηση και να το ποστάρει.

              Comment


              • #8
                πιο κοντά στο κέντρο δεν γίνεται?? παπαγου πεφτει μακρια και δεν υπαρχει μεγαλη προσβαση με μεσα.

                Comment


                • #9
                  Στην στάση μετρό Εθνική Άμυνα,το verde έχει απόσταση 800 μέτρα.Αν θες να έρθεις επικοινώνησε μαζί μου με pm.

                  Comment


                  • #10
                    Δυναμική η παρουσία της συνάντησης των μελών του forum οπού περάσαμε πάρα πολύ καλά :




                    Comment


                    • #11
                      Μπράβο παιδιά εγω 22 πετούσα για Ελλάδα!! Χαίρομαι που περάσατε καλά. Ελπίζω κι εγώ σε κάποια συνάντηση στο μέλλον να είμαι μαζί σας. Καλές γιορτές σε όλους.

                      Comment


                      • #12
                        Α ξέχασα να αναφέρω όποιος μένει κοντά πειραιά και θέλει να περάσει να μας δεί θα παίζουμε αυριο 24/12 και 31/12 στον πειραία στο λιμάνι. όποιος θέλει ας μου στείλει μύνημα για λεπτομέρειες. :)

                        Comment


                        • #13
                          Χάρηκα πολύ που γνώρισα μερικά από τα μέλη του forum και τα είπαμε από κοντά.
                          Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να είναι σύντομα έστω και στην Ολλανδία με περισσότερα μέλη για να κρατάμε μια επαφή!!!

                          Comment


                          • #14
                            Αντε το επομενο KatAnd πάνω και να κανονισουμε να έρθει και η eternal :)
                            Αφου δεν μας πρόλαβε χτές ...
                            Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                            Comment


                            • #15
                              Bravo paidia!!otan imoun Ellada eidika me admin kai 2-3 alla atoma eiha poly sihna epafes..tora distihos den yparhei hronos oute kai sto forum na grafoume..

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5