Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα νέα της Μάρω Λύτρα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τα νέα της Μάρω Λύτρα


  • #2
    Πηγή : yupi.gr

    Comment


    • #3
      Να μην την αντέχω αυτή τη κοπέλα καθόλου..:can'tbelieveit: Γενικά αυτό το αμερικανοφέρνω-κ-μιλάω-ελληνικά-σπαστά μου τη δίνει στα νεύρα! Και δεν είμαι ρατσίστρια, απλά βαρέθηκα να έρχονται Ελλάδα και να το παίζουν Αμερικάνοι και όταν πάνε Αμερική να το παίζουν Έλληνες (μιλάει η προσωπική μου εμπειρία τώρα):ungry

      Comment


      • #4
        Originally posted by katerinaki View Post
        Να μην την αντέχω αυτή τη κοπέλα καθόλου..:can'tbelieveit: Γενικά αυτό το αμερικανοφέρνω-κ-μιλάω-ελληνικά-σπαστά μου τη δίνει στα νεύρα! Και δεν είμαι ρατσίστρια, απλά βαρέθηκα να έρχονται Ελλάδα και να το παίζουν Αμερικάνοι και όταν πάνε Αμερική να το παίζουν Έλληνες (μιλάει η προσωπική μου εμπειρία τώρα):ungry
        ΣΥΜΦΩΝΩ!!!Δεν αντεχω τις αμερικανιες...δεν ειναι θεμα γλωσσας αλλα
        νοοτροπιας...ευκαιριακοι..πως να πιασω την καλη με οποιο τροπο...

        Comment


        • #5
          Originally posted by vaso.r View Post
          ΣΥΜΦΩΝΩ!!!Δεν αντεχω τις αμερικανιες...δεν ειναι θεμα γλωσσας αλλα
          νοοτροπιας...ευκαιριακοι..πως να πιασω την καλη με οποιο τροπο...

          Εντάξει, δεν φτάνει που έρχονται και το παίζουν κουλτουριάρηδες, η συγκεκριμένη είχε πει: Στο Αμέρικα είναι much better! Εδώ όλοι οι άντρες ζηλεύουν, και επίσης είναι πολύ hard τύποι, you know (μπλα μπλα μπλα)--> δήλωση Μάρως Λύτρα. Έλεος μαντάμ, γύρνα στο Αμέρικα τότε!



          ευχαριστώ για την υποστήριξη κοπελιά! με την ευκαιρία σε καλωσορίζω στο Mofeu!

          Comment


          • #6
            Η Μάρω Έχει την Τέλεια Σχέση

            Αφήνει πλέον οριστικά πίσω της την προηγούμενη. Την τραυματική.


            Όταν γνωρίζεις καλά τον άνθρωπο από τον οποίο καλείσαι να πάρεις συνέντευξη, δεν είναι συνήθως ιδιαίτερα ευχάριστο να τον φέρεις σε δύσκολη θέση. Ευτυχώς, η Μάρω Λύτρα έχει αποδείξει ήδη πως προτι*μάει τα δύσκολα και πως δεν έχει πρόβλημα να απαντήσει σε ερωτήσεις που κάποιοι θα θεωρούσαν έως και προσβλητικές.



            Την τελευταία φορά που κάναμε συνέ*ντευξη έγινε πολύ μεγάλη συζήτηση για όσα είπες σχετικά με την προηγούμενη σχέση σου. Κάποιοι υποστήριξαν ότι το παράκανες. Εσύ το μετάνιωσες;

            Ποτέ δεν μετανιώνω στη ζωή μου. Ό,τι σκέ*φτομαι το κάνω για να το ξορκίσω, να το αφή*σω πίσω μου και να προχωρήσω μπροστά.

            Δηλαδή τώρα είσαι καλύτερα από τότε;

            Όντως, είμαι πάρα πολύ καλά.

            Αλήθεια, πώς γνωριστήκατε με τον Γιάν*νη; Όλοι ξέρουμε πλέον ότι είστε ζευγά*ρι , αλλά δεν σας βλέπουμε μαζί...


            Μα δεν αρνηθήκαμε ποτέ ότι είμαστε μαζί. Αυτό αρκεί. Δεν χρειάζεται να ξέρετε όλες τις λεπτομέρειες της σχέσης μας!

            Εντάξει, δεν σε ρώτησα σε ποια πλευρά του κρεβατιού κοιμάσαι.


            Πάντα στη δεξιά πλευρά! Σου ξανάλεω, δεν προσπαθήσαμε να κρυφτούμε ποτέ, απλά ζούμε τη ζωή και απολαμβάνουμε τον έρω*τά μας, όπως κάνουν όλοι οι άνθρωποι. Δεν παίζουμε κανένα παιχνίδι με τα Μέσα.

            Δεν μου είπες, όμως, πώς γνωριστήκατε;


            Στις αρχές του καλοκαιριού στη Μύκονο.

            Τον τελευταίο καιρό ταξιδεύεις συνεχώς στη Φρανκφούρτη, έτσι δεν είναι;

            Όντως. Μου αρέσει η Γερμανία, γιατί θυμί*ζει λίγο τον Καναδά. Πηγαίνω πάντα για λί γες μέρες και γυρίζω πίσω.

            Η απόσταση δεν δυσκολεύει τη σχέση;

            Όχι, γιατί και οι δυο μας δουλεύουμε πολύ πάνω στη σχέση μας. Δεν αφήνουμε την απόσταση να μπει ανάμεσά μας. Δεν μπο*ρείς να αφήσεις τη σχέση να προχωράει χωρίς προσπάθεια. Πρέπει να δίνεις και να παίρνεις. Μπορεί να μη βλεπόμαστε συνέ*χεια, αλλά δεν παραμελούμε ούτε ξεχνάμε ο ένας τον άλλον. Όποτε βρίσκουμε ευκαι*ρία, συναντιόμαστε.

            Ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε μείνει χωριστά;


            Ένας μήνας. Εντάξει, δεν μπορούμε να κά*νουμε διαφορετικά, είναι η φύση της δου*λειάς μας τέτοια. Καμιά φορά πρέπει να κά*νουμε συμβιβασμούς, αν αξίζει τον κόπο η σχέση.

            Εκείνος πώς αντέδρασε με τη δημοσιό*τητα που πήρε η σχέση σας;

            Στην αρχή έπαθε ένα μικρό σοκ, γιατί δεν το είχε συνηθίσει, δεν του είχε ξανασυμβεί. Τώρα πια δεν τον ενοχλεί.

            Πόσο καιρό είστε μαζί;

            Κλείσαμε πέντε μήνες.



            ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ)


            Τι μαθήματα ζωής πήρες τους τελευ*ταίους μήνες;


            Κανένα μάθημα δεν πήρα! Αν κάτι έμα*θα τους τελευταίους μήνες, είναι πως δεν μαθαίνω ποτέ. Πάντα τα ίδια λάθη κάνω και είμαι μια χαρά πλέον με τη Μάρω.

            Νομίζω ότι έχεις το πιο φανατισμένο φαν κλαμπ που έχει Έλληνας καλλιτέ*χνης. Τόσο φανατισμένο, που θέλει να ορίζει την προσωπική σου ζωή.

            Οι δικοί μου φαν δεν θέλουν να επεμβαί*νουν στη ζωή μου. Θέλουν να είμαι χαρού*μενη και τους ενδιαφέρει η καριέρα μου.

            Είναι αλήθεια ότι ασχολείται πλέον μαζί σου ο γερμανικός Τύπος;


            Ναι. Γράφουν ότι είμαι η κοπέλα του Αμανα*τίδη και πως είμαι μια pop star στην Ελλάδα.

            Δεν είναι παράξενο που όλο το χειμώνα θα τραγουδάτε σε διπλανά μαγαζιά με τον Κώστα Καραφώτη;

            Τόσο καιρό ζούσαμε και οι δύο στην Αθήνα, ποια είναι η διαφορά; Εντάξει, κάποια στιγ*μή θα γινόταν και αυτό, αφού κάνουμε την ίδια δουλειά και ανήκουμε στην ίδια εται*ρία. Από τη στιγμή που δεν είμαστε στο ίδιο μαγαζί, δεν με αφορά. Δεν θα κάτσω να σκε*φτώ αν αυτό που συνέβη ήταν μοιραίο και όλα αυτά που σκέφτεστε εσείς.

            Θα προσπαθήσεις να αποφύγεις μια συ*νάντηση; Η Θεσσαλονίκη είναι μικρή...

            Δεν θα προσπαθήσω ούτε να αποφύγω αλλά ούτε και να συναντήσω κανέναν. Κά*ποια πράγματα ανήκουν οριστικά στο πα*ρελθόν. Έχω προχωρήσει στη ζωή μου.

            Διάβασες τη συνέντευξη της Κατερίνας Παπουτσάκη στο Down Town ;

            Όχι, απλά μου μετέφεραν κάποια πράγματα.

            Πώς σχολιάζεις αυτό που είπε για σένα;

            Επόμενη ερώτηση.

            Πιστεύεις ότι θα μπορούσες να τραγου*δήσεις στο ίδιο μαγαζί με τον Κώστα;

            Ούτε γι' αυτό έχω απάντηση.



            Ολόκληρη η συνέντευξη και περισσότερες φωτογραφίες στο Down Town που κυκλοφορεί.
            Νίκος Γεωργιάδης www.yupi.gr

            Comment


            • #7
              ΟΚ! που κυκλοφορεί.

              Comment


              • #8
                Μάρω: Εγώ Πότε Θα Γίνω Μάνα;


                Ο δεύτερος γάμος, ο πρώην και η επιθυμία για ενα παιδί. "Εως τα 40 θα ήθελα ένα παιδί. Σε τρία χρόνια, δηλαδή". Αυτή ειναι η πρώτη φορά που η 37χρονη τραγουδίστρια εκφράζει την επιθυμία της να γίνει μητέρα, γεγονός που πολλοι αποδίδουν στη σχέση της και τα γαμήλια σχέδιά της με τον Γιάννη Αμανατίδη. "Είμαι πολύ ερωτευμένη μαζί του πλέον" παραδέχεται στο περιοδικό Celebrity, αποκαλύπτοντας μάλιστα πως ο γάμος τους θα γίνει σε ένα ορεινό ξωκλήσσι χωρίς κανένα καλεσμένο! " Θα τους πάρω τηλέφωνο μετά και θα τους πω ότι παντρεύτηκα. Πλέον ο γάμος έχει καταντήσει να γίνεται για τις οικογένειες, τους φίλους και τους συγγενείς".

                Για τους άντρες: "Μια ζωή τους φόβιζα και ποτέ δεν με πλησίαζαν για να με φλερτάρουν. Τις περισσότερες φορές εγώ πλησιάζω τους άντρες.Αυτό που εχω παρατηρήσει είναι τον τελευταίο καιρό οι άντρες προτιμούν τις μεγαλύτερες γυναίκες (σσ με τον Αμανατίδη έχει δεκα χρόνια διαφορά). Με βλέπουν σαν τη μαμά τους και θέλουν ντάντεμα".

                Για τον Κώστα Καραφώτη : "Οταν αφήνεις κάποιες σχέσεις, η ζωή σου γίνεται σαν εμπόλεμη χώρα.Δεν με πονάει όμως το παρελθόν μου. Με ενοχλεί απλώς που έχουν μείνει μέσα μου κάποια κατάλοιπα". Η Μάρω παραδέχεται ότι δεν έχουν πλέον καθόλου επαφές: 'Είμαστε και οι δυο σε διαφορετικές σχέσεις και δεν έχει νόημα". Όταν μαλιστα ερωτάται αν τον εκτιμάει σαν άνθρωπο, η (μη) απάντηση της τα λέει όλα: "Πάμε παρακάτω καλύτερα".

                Πηγή : yupi.gr

                Comment


                • #9
                  Έξαλλη είναι η τραγουδίστρια με τις τελευταίες φήμες

                  --------------------------------------------------------------------------------

                  Σε ησυχία δεν αφήνουν πια αυτό το κορίτσι. Τη μία λένε ότι περνάει κρίση η σχέση της με τον Γιάννη Αμανατίδη , μετά αποφασίζουν να τους παντρέψουν -τίποτα από τα δύο δεν ισχύει- και τώρα λένε ότι η Heaven της "παγώνει" το νέο της cd.




                  Η αλήθεια λοιπόν είναι πως οι ηχογραφήσεις συνεχίζονται κανονικά, ενώ μέσα στον Ιούνιο θα γυριστεί και το βιντεοκλίπ για το νέο summer dance τραγούδι που της έχει γράψει ο δημιουργός του Shake it (αλλά και δεκάδων άλλων club hits) Νίκος Τερζής, ο οποίος φαίνεται να πιστεύει πολύ στο ταλέντο της. Στις 9 Ιουνίου η Μάρω θα ταξιδέψει στη Βιέννη της Αυστρίας για να στηρίξει τον αγαπημένο της, Γιάννη Αμανατίδη, στους αγώνες του με την Εθνική Ελλάδος για το Euro 2008- οι δυο τους φυσικά θα βρίσκονται σε διαφορετικά ξενοδοχεία, αφού ο Γιάννης είναι υποχρεωμένος να μείνει με την ομάδα. Στη συνέχεια θα φύγουν μαζί διακοπές σε άγνωστο, μέχρι στιγμής, προορισμό- ίσως πάνε για λίγο και στη Μύκονο, το νησί που γνωρίστηκαν, για να γιορτάσουν την πρώτη τους επέτειο .

                  Πηγή : yupi.gr

                  Comment


                  • #10
                    Νυφούλα η Μάρω;

                    Νυφούλα η Μάρω;

                    Γάμο αλά ελληνικά θέλει να κάνει η Μάρω Λύτρα

                    Μπορεί ο Κώστας Καραφώτης να χώρισε από την Κατερίνα Παπουτσάκη ή καλύτερα να τον χώρισε η Κατερίνα , ο έρωτας της Μάρως όμως όλο και φουντώνει σε σημείο που σκέφτεται ακόμα και να παντρευτεί τον αγαπημένο της Γιάννη.



                    Όπως η ίδια δήλωσε στο ΟΚ! που κυκλοφορεί όχι μόνο ο γάμος είναι συνέχεια στο μυαλό της αλλά επιθυμεί να αποκτήσει και ένα παιδί με τον Αμανατίδη. Θα μάθουμε φυσικά πρώτοι την ημερομηνία και όλες τις λεπτομέρειες αφού έχουμε ένα γερό δέσιμο με τη Μάρω , και τον πρώην της.



                    Αυτός βέβαια θα είναι ο δεύτερος γάμος για τη Μάρω αφού όλοι θυμόμαστε τον άμοιρο Αχιλλέα, τον εξ Αμερικής σύζυγο, ο οποίος είχε έρθει από την ξενιτιά στο Fame Story για να βρει τη Λύτρα ξετρελαμένη με τον Κώστα Καραφώτη και αποφασισμένη να μην γυρίσει πίσω στο Αμέρικα. Έτσι για να μαθαίνουν οι νεότεροι.



                    Όσο για το σήμερα η Λύτρα είναι στη Γερμανία μαζί με τον Αμανατίδη αφού τον ακολουθεί σχεδόν παντού όταν δεν έχει η ίδια επαγγελματικές υποχρεώσεις . Θα τραγούδησει άραγε το χειμώνα ή θα τα αφήσει όλα για να αρχίσει να ετοιμάζει τον γάμο της;

                    Αθανασία Γεραπετρίτη
                    yupi.gr

                    Comment


                    • #11
                      χώρισαν τώρα:drink

                      Comment


                      • #12
                        Η Μάρω Λύτρα σε συνέντευξή της στο Nitro του Οκτωβρίου είπε διάφορα που λατρέψαμε:
                        Στην ερώτηση ποιο είναι το αγαπημένο της εστιατόριο απάντησε ότι είναι τα Goody's.
                        Όταν ρωτήθηκε ποια μάρκα εσωρούχων προτιμά είπε ότι δε φορά εσώρουχα.



                        Δήλωσε ότι έχει ένα σπασμένο κινητό, ένα σπασμένο laptop και ένα κατεστραμμένο αυτοκίνητο Smart.
                        Και το καλύτερο για το τέλος: Φορά γόβες μόνο στο κρεβάτι.

                        Πόσες Ελληνίδες σελέμπριτιζ απαντάνε με χιούμορ στις συνεντεύξεις; Πόσες;


                        Αλλά άλλες δυο γυναίκες μας κατέπληξαν με τα λεγόμενά τους σήμερα:

                        Η Στέλλα Μπεζαντάκου προσέφερε στήριξη στο βουλευτή Δράμας και φίλο της κύριο Σταύρο Δαϊλάκη, της Νέας Δημοκρατίας. Να τι είπε:
                        "Ο κ. Δαϊλάκης είναι ο ορισμός του gentleman. Πάντα μου άνοιγε τη πόρτα στο αυτοκίνητο και προλάβαινε κάθε επιθυμία μου. Και τώρα, με τον Καραμανλή, φέρθηκε αντρίκεια εκφράζοντας δημοσίως τη γνώμη του για τον περίγυρο του πρωθυπουργού. Μόλις περάσει η μπόρα θα τον πάρω τηλέφωνο να δω σε τι κατάσταση βρίσκεται". Οι αληθινή φίλοι στα δύσκολα φαίνονται -ο κύριος Δαϊλάκης δεν έχει να φοβάται τίποτα!

                        Τέλος, η Κατερίνα Στανίση "έγραψε" στο Down Town που κυκλοφορεί:
                        "Θα ακούσω και τα λαϊκά μου, αλλά δεν ξυπνάω από το πρωί με αυτά. Θα βάλω να ακούσω και κλασική μουσική, Vivaldi -που είναι λίγο πιο ανάλαφρος από τον Beethoven και με ξεκουράζει-, νέγρικα, soul. Πριν από λίγους μήνες, πήγα και στη Λυρική να ακούσω μία υψίφωνο που θαυμάζω, την Ειρήνη Καραγιάννη. Ωραίο το πρόγραμμα της Λυρικής, άλλος κόσμος".

                        Αθανασία Γεραπετρίτη από το yupi.gr

                        Comment

                        X
                        Working...
                        X
                        ×
                        Welcome to BOOST 95.5