Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητούνται συνέργατες-moderator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ζητούνται συνέργατες-moderator

    Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλείται να δηλώσει συμμετοχή.

    Αρχικά moderator θα γίνουν 1-2 άτομα.
    Αν το φόρουμ "μεγαλώσει" θα γίνουν και άλλα άτομα moderator.

  • #2
    εγω νομιζω οτι δεν θα εχω προβλημα:p

    Comment


    • #3
      Originally posted by kakerlak View Post
      εγω νομιζω οτι δεν θα εχω προβλημα:p
      Που ενδιαφέρεσαι να γίνεις mod?Στο Ελληνικό και στο Ολλανδικό φόρουμ είναι καλά;:Bravo

      Comment


      • #4
        να υπολογίζετε και σε μένα :grin

        Comment


        • #5
          Originally posted by katerinaki View Post
          να υπολογίζετε και σε μένα :grin
          Kαι που επιθυμείς να γίνεις moderator? :)

          Comment


          • #6
            στο ελληνικό forum

            Comment


            • #7
              Θα είσαι mod σε λίγες μέρες και θα κλείσει προς το παρόν το thread για την αναζήτηση mod

              Comment


              • #8
                Το mofeu ζητάει moderator

                Μια γυναίκα moderator για να αναλάβει το forum της γυναίκας,τα κοινωνικά θέματα και το life style

                και moderator που να γνωρίζει την Ολλανδική γλώσσα καθώς και την Ελληνική! :)

                Comment


                • #9
                  Εχω να κάνω μια πρόταση.Μιας και το κατερινάκι έχει κάποια προβλήματα ως φαίνεται κι έχει ρίξει μαυρη πέτρα πίσω του,όντας και μοντερειτορ,να κάνεις το Τουλιπάκι που φαίνεται δραστηριο και φουριόζο μέχρι τουλάχιστον να αποκατασταθεί η ενεργητικότητα της Κατερινας.Κι από το δικό μου σαιτ ξέρεις ΄ποσο αυστηρός είμαι σε κάποια πράγματα.
                  Οι μοντ πρέπει να δίνουν το καλό παραδειγμα κι όχι να εξαφανίζονται.Η αδρανεια σε ενα φορουμ από την ομάδα διαχείρισης μπορει ναναι καταστροφική!;)

                  Comment


                  • #10
                    Συμφωνω με τον Μαρκο!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Markos View Post
                      Εχω να κάνω μια πρόταση.Μιας και το κατερινάκι έχει κάποια προβλήματα ως φαίνεται κι έχει ρίξει μαυρη πέτρα πίσω του,όντας και μοντερειτορ,να κάνεις το Τουλιπάκι που φαίνεται δραστηριο και φουριόζο μέχρι τουλάχιστον να αποκατασταθεί η ενεργητικότητα της Κατερινας.Κι από το δικό μου σαιτ ξέρεις ΄ποσο αυστηρός είμαι σε κάποια πράγματα.
                      Οι μοντ πρέπει να δίνουν το καλό παραδειγμα κι όχι να εξαφανίζονται.Η αδρανεια σε ενα φορουμ από την ομάδα διαχείρισης μπορει ναναι καταστροφική!;)
                      είπαμε να δίνουμε το καλό παράδειγμα, αλλά όχι με υπερβολή...:can'tbelieveit:
                      .
                      Η γνώση της άγνοιας μας, είναι η αρχή της γνώσης !
                      Όποιος σκορπίζει γνώση, μαζεύει χαρά !

                      Comment


                      • #12
                        ΠΟΙΑ υπερβολή?Οταν κάποιος σε 3 μήνες εχει πατήσει ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ φορές είναι υπερβολή?Εδω δεν μιλάμε καν να δωσεις παραδειγμα,εδώ μιλάμε για αποχή.....
                        Δεν ειναι κάτι κακό,όποιος μπορεί ,δεν ειναι δυνατον να μπορούμε όλοι....

                        Comment


                        • #13
                          είπαμε να δίνουμε το καλό παράδειγμα, αλλά όχι με υπερβολή...:can'tbelieveit:
                          ίσως δεν έγινα κατανοητός.
                          Γι αυτό και εξηγιέμαι για να μη παρεξηγιέμαι.
                          Το ότι κάποιο από τα μέλη αδρανοποιήθηκε για τόσο πολύ διάστημα και μάλιστα όταν αυτό μετείχε ενεργά και ήταν στην ομάδα διαχείρισης του φόρουμ ,δεν υπάρχει αμφιβολία πως είναι και τόσο ευχάριστο.
                          Πολύ περισσότερο αυτή η παραπέρα στάση του δεν είναι δυνατό να αποτελέσει παράδειγμα προς μίμηση.
                          Όμως ας μη γινόμαστε υπερβολικοί για τα όποια αποτελέσματα αυτής της στάσης .
                          δεν νομίζω πως συνέβηκε κάτι το φοβερό, ώστε να μιλάμε για καταστροφικές συνέπειες και αρνητικά αποτελέσματα.
                          Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει και αυτό φαίνεται από τη συνεχή αύξηση των μελών μας, αλλά και την ακόμη μεγαλύτερη επισκεψιμότητα.
                          Δεν επιχειρώ να πάρω το μέρος κανενός, ούτε να αντιπαρατεθώ μαζί σου αγαπητέ Μάρκο.
                          Εκτιμώ όμως ότι, επειδή η όποια συμμετοχή και συνεισφορά όλων μας, βασίζεται στη καλή διάθεση και την εθελοντική προσπάθεια του καθενός μας χωριστά, δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε σε προσωπικό επίπεδο την όποια αδρανοποίηση , αποστασιοποίηση ή και τυχόν αποχώρηση κάποιου ή κάποιων από τα μέλη μας , πολύ περισσότερο να προχωράμε παραπέρα και υπό μορφή άτυπων κριτών να αξιολογούμε και να κρίνουμε τους άλλους.
                          Ας προχωρήσουμε ως έχει η όλη σήμερα διαμόρφωση της παρέας μας, ευχαριστώντας :Bravo όλες και όλους , που με την όποια συμμετοχή και συνεισφορά τους συνέβαλαν στο να σταθεί και να προχωρήσει το φόρουμ και ας αναζητήσουμε από τα μέλη μας :ungryνα αναλάβουν παραπέρα πρωτοβουλίες και εφόσον διαθέτουν χρόνο, να ασχοληθούν και πιο υπεύθυνα ως μοντερέιτορ.

                          Φιλικά Μανώλης ( νΑμ!κρ.... )
                          .
                          Η γνώση της άγνοιας μας, είναι η αρχή της γνώσης !
                          Όποιος σκορπίζει γνώση, μαζεύει χαρά !

                          Comment


                          • #14
                            Η ζωή προχωρά .Δεν έκρινα ΚΑΝΕΝΑ για την σταση του,έκρινα ως προς την ιδιαίτερότητά του,την αρμοδιότητά του.Ο καθενας μας οπως εγω προσωπικά ,έχω πάρα πολλες δουλειές,κοιμάμαι 3 ώρες την ημέρα και έχω και το σαιτ του Περικλή.Γνωρίζοντας πως από άποψη χρόνου είμαι πεθαμένος,δεν θα ανάλάμβανα κάποια αρμοδιότητα όπως του συντονιστή-μοντερέιτορ σε κάποιο φόρουμ που δεν θα μπορούσα να την βγάλω πέρα.ΚΙ ΑΝ την αναλάμβανα και στην συνέχεια η πορεία της ζωής και διάφοροι λόγοι προσωπικοί ή επαγγελματικοί λειτουργούσαν ως τροχοπέδη στην άσκηση των αρμοδιοτήτωνβ που είχα αναλάβει θα ευχαριστούσα και θα συνέχιζα(ΕΦΟΣΟΝ αγαπάω το ΄μέρος αυτό)να συμμετέχω ΟΠΟΤΕ μπορώ σαν απλό μέλος.

                            Το φόρουμ εξ ορισμού και από τα χρόνια θέσπισής του ,στην Αρχαία Ελλάδα λειτουργεί ως χώρος προβληματισμού ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗΣ απόψεων,ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!!Φόρουμ και συζήτηση είναι ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΣ έννοιες και φόρουμ και ΜΟΥΓΓΑΜΑΡΑ είναι εκ διαμέτρου ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ!!!Οπότε τι να το κανω αγαπητε Μανώλη ΑΝ τα μέλη αυξάνονται ,το ίδιο όμως και η μουγγαμάρα και η ΜΗ συμμετοχή?
                            Οταν έχεις ένα πρόβλημα ψάχνεις να βρεις και λύση.Κια ξεκινάς ΠΑΝΤΑ εκ των έσω.Αν η ομάδα διαχείρισης δεν δίνει το καλό παραδειγμα,να λεει την γνώμη της ,να ποσταρει,να συντονίζει ,τι περιμένουμε από τα απλά μέλη?
                            Και δεν μιλάω με καμιά όρεξη εκδίκησης ή να το παίξει τιμωρός κριτής,λεω πράγματα αυτονόητα.Δεν μπορείς,φευγεις,άλλος στην θέση σου.Η ζωή συνεχίζεται πόσο μάλλον σε ένα φόρουμ που είναι μικρογραφία της.Για να προχωρήσει πρέπει να έχει ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ τον μηχανισμό ενεργό,την καρδιά του που είναι η ομάδα διαχείρισης να δουλεύει και να στελνει τους ΠΑΛΜΟΥΣ της στο υπόλοιπο σαιτ,και μετά όλα τα άλλα.
                            ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΜΕΣΑ απο τους αντμιν:
                            Να γίνει εκκαθάριση των ανενεργών μόντ (πχ Κατερινάκι και Κάκερλακ που εχω εντοπίσει εγω)και η αντικατάστασή τους με άτομα που έχουν διάθεση να βοηθήσουν,να συμμετέχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και να ανεβάσουν το φόρουμ.Τι ρόλο εχει Μανωλη να διατηρήσεις κάποιον μεσα ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ?Να μην χαλάσει η μαγιά,μην πληγωθεί?
                            Τους ευχαριστούμε ΠΑΡΑ πολύ εμείς σν μέλη αλλά το ίδιο πιστευω θα κάνει και η διαχείριση για την ως τωρα προσφορά τους στην αναπτυξη του σαιτ και ελπίζουμε κάποια στιγμή να γυρίσουν κοντά μας ενεργοί και με διάθεση...
                            Markos
                            Special Member
                            Last edited by Markos; 19/05/08, 12:10.

                            Comment


                            • #15
                              Να μπω εγω σαν mod???Ειμαι 24 ωρες συνεχεια μεσα στο ogame και σε αυτο το site.
                              FACEBOOK:
                              http://www.facebook.com/home.php#/pr...73&ref=profile
                              Help me to Take some Points

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5