Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ :ο)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ :ο)

    Καλησπέρα σε όλους τους χρήστες αυτού του πραγματικά φοβερού σάιτ . Φοβερού γιατί αντλείς πολλές σημαντικές και αναγκαίες πληροφορίες για μια νέα αρχή στην Ολλανδία , τόσο αντικειμενικές όσο και με την υποκειμενική ματιά του καθενός, γεγονός που καθιστά τις όποιες πληροφορίες ακόμη πιο ενδιαφέρουσες και σε παραπέμπουν να προβληματιστείς (θετικά ) ακόμη περισσότερο και να ψαχτείς .

    Έχω διαβάσει μέχρι τώρα πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις και εμπειρίες , που μου φάνηκαν πολύ χρήσιμες.

    Πολλά μπράβο στο δημιουργό αυτού του σάιτ , με βοηθά πολύ σε πολλές απορίες που έχω.

    Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλή επικοινωνία και ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων να έχουμε !!

    Αρετή Τ.

  • #2
    Καλως μας βρήκες !

    Ευχαριστουμε για τα καλά λόγια . Ετσι αρχίσαμε όλοι , διαβάζοντας των αλλων τα ποστ και αρχίζοντας να γράφουμε απορείες .
    Σκευτεσαι για Ολλανδία ? Η είσαι κίολας εδώ ?
    Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

    Comment


    • #3
      Καλώς όρισες στην παρέα μας .
      Το φόρουμ μας είναι μία αξιόπιστη πηγή πληροφοριών από μέλη που έχουνε ζήσει και μένουν στο εξωτερικό και πολύ καλά παιδιά απο Ελλάδα .
      Με τι ασχολείσαι Αρετή;
      Σε ποια χώρα μένεις ;

      Comment


      • #4
        Γεια σου Αρετή και καλώς ήρθες στο φόρουμ.
        Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια !
        Περιμένουμε συμμετοχή και πληροφορίες για σένα !

        Comment


        • #5
          Καλησπέρα . ζητώ συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση , την κατανόηση σας εργαζόμενη με φουλ πρόγραμμα :ο)

          Όχι δεν είμαι Ολλανδία και προς το παρόν δεν το σκέφτομαι, μαθαίνω όμως τη γλώσσα και ενημερώνομαι αν χρειαστεί να είμαι σχετικά κατατοπισμένη .

          Πάντως αν πήγαινα θα ήθελα να συνδιάσω σπουδές σε ένα νέο αντικείμενο και δουλειά παράλληλα.

          Comment


          • #6
            Καλησπέρα συγγν'ωμη για την καθυστερημένη απάντηση πρόγραμμα φουλ. Είμαι εκπαιδευτκός και μένω Ελλάδα . Προς το παρόν δεν το σκέφτομαι να φύγω αλλά μαθαίνω τη γλώσσα και ενημερώνομαι σχετικά.

            Comment


            • #7
              Originally posted by areti_tz View Post
              Καλησπέρα . ζητώ συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση , την κατανόηση σας εργαζόμενη με φουλ πρόγραμμα :ο)

              Όχι δεν είμαι Ολλανδία και προς το παρόν δεν το σκέφτομαι, μαθαίνω όμως τη γλώσσα και ενημερώνομαι αν χρειαστεί να είμαι σχετικά κατατοπισμένη .

              Πάντως αν πήγαινα θα ήθελα να συνδιάσω σπουδές σε ένα νέο αντικείμενο και δουλειά παράλληλα.
              Και είναι παρα πολύ καλή η ιδέα σου ! Στατιστικά είναι απίστευτά ποιο ευκολο να βρείς δουλεία αμα έχεις σπουδάσει εδώ !
              Ακόμα και ενα ετήσιο Master , ανοίγει πόρτες ! Φυσικά και το Bachelor !

              Η γλώσσα πάντος είναι το ποιο σήμαντικό . Ανοίγει τις περισσότερες πόρτες απο οτιδήποτε άλλο .
              Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

              Comment

              X
              Working...
              X
              ×
              Welcome to BOOST 95.5