Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλησπέρα!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλησπέρα!

    Γεια σας! Κατοικώ εδώ και δύο χρόνια στο Λονδίνο και περιμένω πως και πως να έρθει το καλοκαίρι και να επιστρέψω Ελλάδα για διακοπές.

  • #2
    Καλώς ήρθες Santra !

    Comment


    • #3
      Καλώς σας βρήκα!
      Last edited by Santra; 18/05/17, 23:18.

      Comment


      • #4
        Με τι ασχολεισαι στο Λονδίνο ; Μένεις μόνιμα ;

        Comment


        • #5
          Καλησπέρα κι από μένα. Πολύ όμορφο το Λονδίνο (για διακοπές τουλάχιστον που πήγα εγώ). Πώς είναι εκεί η -μόνιμη- ζωή;

          Comment


          • #6
            Μένω μόνιμα στο Shaftesbury, άλλα τώρα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να επιστρέψω Αθήνα. Προσωπικά η ζωή μου είναι εύκολη, σε σχέση με άλλους που λένε ότι δυσκολεύονται στην Αγγλία. Πιστεύω πως είναι στον άνθρωπο και πόσο εύκολα προσαρμόζετε! Εγώ προσαρμόζομαι πολύ εύκολα επομένως όλα μου φαίνονται ωραία!

            Comment


            • #7
              Α, ωραία περιοχή. Νομίζω εκεί κοντά είναι και το Hyde Park; Να αυτό μ' αρέσει στο Λονδίνο, τα τεράστια και πανέμορφα πάρκα του.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Santra View Post
                Γεια σας! Κατοικώ εδώ και δύο χρόνια στο Λονδίνο και περιμένω πως και πως να έρθει το καλοκαίρι και να επιστρέψω Ελλάδα για διακοπές.
                Γεια σου Σάντρα ,
                πως είναι η κατάσταση της Αγγλίας μετά από το δημοψήφισμα;

                Στο Λονδίνο δουλεύεις ή είσαι φοιτήτρια ;

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Santra View Post
                  Μένω μόνιμα στο Shaftesbury, άλλα τώρα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να επιστρέψω Αθήνα. Προσωπικά η ζωή μου είναι εύκολη, σε σχέση με άλλους που λένε ότι δυσκολεύονται στην Αγγλία. Πιστεύω πως είναι στον άνθρωπο και πόσο εύκολα προσαρμόζετε! Εγώ προσαρμόζομαι πολύ εύκολα επομένως όλα μου φαίνονται ωραία!
                  Γιατί ;

                  Comment

                  X
                  Working...
                  X
                  ×
                  Welcome to BOOST 95.5