Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γεια σας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Nantuko View Post
    Φτηνη διαμονη με τα ελληνικα δεδομενα , δεν υπαρχει . Ξενοδοχεια , AirBnB κτλ ειναι ολα τσιμπιμενα .
    Εαν εννοεις να ερθεις για να μινεις μονημα , κοιτα κατευθιαν για δωματειο με συγκατικους .
    Θα έρθω για 1η γνωριμία στην Ολλανδία για καμιά 10αριά μέρες οπότε σκέφτομαι ένα μέρος να μείνω!

    Comment


    • #17
      Originally posted by Joe Dalton View Post
      Θα έρθω για 1η γνωριμία στην Ολλανδία για καμιά 10αριά μέρες οπότε σκέφτομαι ένα μέρος να μείνω!
      Μπορείς να πας στο ibis hotel

      στην περιοχή Vlaardingen Westlandseweg 270, 3131 HX Vlaardingen
      Άνετο πάρκιγκ σε περίπτωση που νοικιάσεις αυτοκίνητο . Φτηνό σε σχέση με τα άλλα ξενοδοχεία . Κοντά στο Rotterdam .

      Comment


      • #18
        Originally posted by mstelios View Post
        Σου προτείνω να διαβάσεις τα ποστ μου αρχίζοντας από εδω: http://www.mofeu.eu/forum/entry.php?b=153 Για θέσεις εργασίας σου συνιστώ LinkedIn και indeed.com Η δουλειά που κάνεις (hardware engineer) έχει επίσης ψωμί και ως Freelancer. Datacenter companies to look for: Equinix , Digital Realty, Iron Mountain Στο ΙΤ μπορείς μόνο με Αγγλικά να ξεκινήσεις καθώς υπάρχουν πάρα πολλές multinational εταιρίες. Επίσης αν έχεις την δυνατότητα να έχεις μια καβάτζα 3000-4000 θα σε βοηθήσουν πολύ στο ξεκίνημα. Αν το πήρες απόφαση απλά κάντο εγώ είμαι 6 χρόνια εδώ και δεν το μετανιώνω ούτε στιγμή.
        mstelios θα ήθελα να μου πεις που θα μπορούσα να βρω εργασία σαν hardware engineer αρχικά ! Που να ψάξω ;

        Comment


        • #19
          Σου έχει γράψει - μάλιστα το έχεις κανει και "quote"

          LinkedIn κατα κύριο λόγο . Glassdoor , indeed.com kai ictergezocht.nl
          Απλά για το LinkedIn , αλλάξε το που μενεις/βρισκεσε , για να μπορεις να ψάχνεις σωστά .
          Βάλε ενα ταχυδρομικό κώδικά πχ. στην Ουτρέχη ( π.χ --> 1013GM ) και μετά ψάχνε με μεγάλή ακτινα .
          Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

          Comment


          • #20
            Originally posted by Nantuko View Post
            Σου έχει γράψει - μάλιστα το έχεις κανει και "quote"

            LinkedIn κατα κύριο λόγο . Glassdoor , indeed.com kai ictergezocht.nl
            Απλά για το LinkedIn , αλλάξε το που μενεις/βρισκεσε , για να μπορεις να ψάχνεις σωστά .
            Βάλε ενα ταχυδρομικό κώδικά πχ. στην Ουτρέχη ( π.χ --> 1013GM ) και μετά ψάχνε με μεγάλή ακτινα .
            Δεν θέλω να ταλαιπωρώ ... είναι τα γεράματα που έρχονται !!!

            Comment


            • #21
              Μην σκάς ! Τα γερόντια δεν παρεξηγουν το ενα το αλλο
              Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

              Comment

              X
              Working...
              X
              ×
              Welcome to BOOST 95.5