Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητούνται συνέργατες-moderator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Ace Of Devil View Post
    Να μπω εγω σαν mod???Ειμαι 24 ωρες συνεχεια μεσα στο ogame και σε αυτο το site.

    Ποια φόρουμ σε ενδιαφέρουν να συμμετέχεις πιο πολύ;

    Επιπλέον θέλουμε και γυναίκα moderator και έγινε πρόταση στο Toulipaki,η οποία μετά τις εξετάσεις της και τις διακοπές της θα γίνει moderator.

    Comment


    • #17
      φίλε Μάρκο γεια.

      δε διαφωνώ μαζί σου, αντίθετα εκτιμώ πως όλα που έγραψες στα παραπάνω ποστ είναι σωστά.
      η διαφοροποίησή μου ήταν και είναι στο να αποφεύγουμε να στοχοποιούμε πρόσωπα.
      από κει και πέρα, νομίζω πως η αδράνεια οποιουδήποτε μέλους, πολύ περισσότερο ενός μοντερέιτορ από τη στιγμή που για αρκετά μεγάλο διάστημα δεν ανταποκρίνεται στο ρόλο και τις υποχρεώσεις του,δεν χρειάζεται συζήτηση να ρωτάμε και να ξαναρωτάμε αν πρέπει ή όχι να διατηρήσει τα προνόμια αυτά.
      είναι δεδομένο πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχίζει να φαίνεται ως μοντερέιτορ,πράγμα που οφείλουν οι αντμινς να κάνουν.
      φιλικά Μανώλης ( νΑμ!κρ... )
      .
      Η γνώση της άγνοιας μας, είναι η αρχή της γνώσης !
      Όποιος σκορπίζει γνώση, μαζεύει χαρά !

      Comment


      • #18
        Σαν admin θα περιμένω κάποια απάντηση ως 1 Ιουνίου για το ποιοι δεν θέλουν να συμμετέχουν ως moderator και δεν έχουν τον χρόνο!
        Θα σταλούν pm !

        Comment


        • #19
          Στα ελληνικα forum.
          Οπως εχω πει βρισκομαι στο pc πολλες ωρες ειναι η δουλεια μου αυτη και κοιταω τα παντα εκτος απο το ogame.
          Ace Of Devil
          Full Member
          Last edited by Ace Of Devil; 19/05/08, 23:07.
          FACEBOOK:
          http://www.facebook.com/home.php#/pr...73&ref=profile
          Help me to Take some Points

          Comment


          • #20
            Γενικά,

            κάποια παιδιά έχουνε δίκιο.Θερμοί υποστηριχτές αυτής της internetiκης ομάδας πρέπει να είναι πρώτα οι mod και μετά οι χρήστες.

            Θα πρέπει να μπούνε νέα παιδιά με όρεξη και να φέρουν κόσμο,όχι μόνο με τεχνολογικά θέματα και ειδήσεις αλλά και με όρεξη για κουβέντα και συζήτηση.

            Υπάρχουν θέματα ενδιαφέροντα τα οποία δεν γίνονται οι αναμενόμενες συζητήσεις.

            Για μένα υπάρχουν και χρήστες που μπορούν να βοηθήσουν όπως οι sadi , boubouka , Phaedra , Filiw , red , Andromeda ειδικά στα αθλητικά,κοινωνικά και στο forum της γυναίκας και το Toulipaki φυσικά!

            Όμως θα πρέπει να δώσουμε το ερέθισμα να γυρίσουν κάποιοι παλαίοι χρήστες ενεργοί όπως o galahad κτλ.

            Και εννοείται για τους ξένους χρήστες όπως οι pelekas,syrietje,diaanc που λατρεύουν την Ελλάδα , να δωθεί μεγαλύτερο κίνητρο .:Bravo

            Ace Of Devil μπορείς να βοηθήσεις και σε άλλα θέματα για να γίνονται και συζητήσεις,γιατί όχι;

            Comment


            • #21
              Σήμερα το katerinaki και η kakerlak δεν είναι πλέον στην ομάδα των διαχειριστών.Πιθανόν να μην έχουνε internet.Όταν επιστρέψουν είναι καλοδεχούμενες.

              ο Αce of Devil από σήμερα γίνεται δοκιμαστηκά moderator.Του ευχόμαστε καλή επιτυχία! :Bravo
              τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

              Comment


              • #22
                Να προτείνω κι εγώ τον sadi moderator?

                Ace of Devil καλή επιτυχία στην νέα σου δουλειά και τώρα που είσαι moderator πρέπει να είσαι πιο cool :)

                Comment


                • #23
                  Καλώς ήρθες Ace of Devil στην ομάδα moderator :Bravo

                  Comment


                  • #24
                    Οσο μπορω να βοηθησω θα το κανω .
                    FACEBOOK:
                    http://www.facebook.com/home.php#/pr...73&ref=profile
                    Help me to Take some Points

                    Comment


                    • #25
                      Γεια σας...καινουργιος εδ...θα ηθελα να γινω κ εγω mod για να βοηθησω οσο μπορω αυτο το φορουμ ;)

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Nikitas-7 View Post
                        Γεια σας...καινουργιος εδ...θα ηθελα να γινω κ εγω mod για να βοηθησω οσο μπορω αυτο το φορουμ ;)
                        Ζητάς για Moderator αλλά δεν σε βλέπω να συμμετέχεις ! :Back

                        Comment


                        • #27
                          vasika exw ginei se alla polla forums moderator k global moderator k vrm na ginw k se ena forum opou dn exei polla energa melh ;)

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Nikitas-7 View Post
                            vasika exw ginei se alla polla forums moderator k global moderator k vrm na ginw k se ena forum opou dn exei polla energa melh ;)

                            Οι κανόνες επίσης σε Ελληνικά φόρουμ λένε για Ελληνική γραφή :)

                            Σε ποια φόρουμ είσαι moderator? :)

                            Comment


                            • #29
                              sto undersec,sto greeksmania k tha ginw twra k se alla 2 ;)

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Nikitas-7 View Post
                                sto undersec,sto greeksmania k tha ginw twra k se alla 2 ;)
                                ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να γράφεις Greekglish σε Ελληνικό φόρουμ.Και το θέμα δεν είναιη συλλογή τίτλων αλλά η ουσιαστική βοήθεια και συμμετοχή που μπορεί να έχεις σε αυτά.

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5