Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hobbies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ειμαι φιλοζωη, ιππασια, ταξιδια αν και δεν κανω πολλα , να φυτευω δεντρακια και διαφορα λουλουδια(αγαπημενο) και να βλεπω ταινιες τρομου με τις φιλες μου

    Comment


    • #17
      μ'αρέσουν πολύ η μουσική, ο κινηματογράφος, τα καλά βιβλία........ο αθλητισμός που και που (κυρίως κολύμπι)
      και η ζωγραφική, αν και είμαι κομματάκι ατάλαντη:Bravo

      Comment


      • #18
        ταξιδια,μπασκετ,ποδοσφαιρο.
        ολα τριγυρω αλλαζουνε και ολα ιδια μενουν...

        Comment


        • #19
          Ενα καλο βιβλιο δε συγκρινεται με τιποτα οτι κι αν κανεις...
          Απο εκει και περα απλα πραγματα. Να δω εναν ποδοσφαιρικο αγωνα με φιλους, κανα 5Χ5 που και που (εχουμε και μια...ηλικια, ασε τις κραιπαλες) και κανα κρασακι με παρεα.
          Amat Victoria Curam

          Comment


          • #20
            Διάβασμα,θάλασσα και εκδρομές.
            ;) ;)

            Comment


            • #21
              Παιδια εμενα το λεει και το Ονομα ,
              Μου αρεσει η εκτοφη πτηνω μ και διαιαιτερα των καναρινιων
              WWW.canarybreeder.net

              Comment


              • #22
                Τελευταία ασχολούμε και με εφαρμογές/κατασκευές σελίδων στο ιντερνετ...έτσι για την εμπειρία!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by thodoris7 View Post
                  Τελευταία ασχολούμε και με εφαρμογές/κατασκευές σελίδων στο ιντερνετ...έτσι για την εμπειρία!
                  Εγώ το προσπάθησα πέρσυ (macromedia, html code) αλλά φράκαρα στο οτι έπρεπε να κάνω πολλούς πειραματισμούς και βαρέθηκα... ήταν ομως ενδιαφέρον...
                  Προς το παρόν περιορίζομαι στη λογοτεχνία, στο να μιλάω σε φόρουμ καλή ώρα τελευταία... και να ασκώ λιγάκι το σώμα ώστε να μην υποφέρει/διαμαρτηριθεί το πνεύμα μου ωσονούπω...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by OriAn... View Post
                    Εγώ το προσπάθησα πέρσυ (macromedia, html code) αλλά φράκαρα στο οτι έπρεπε να κάνω πολλούς πειραματισμούς και βαρέθηκα... ήταν ομως ενδιαφέρον...
                    Προς το παρόν περιορίζομαι στη λογοτεχνία, στο να μιλάω σε φόρουμ καλή ώρα τελευταία... και να ασκώ λιγάκι το σώμα ώστε να μην υποφέρει/διαμαρτηριθεί το πνεύμα μου ωσονούπω...

                    Τι διαβάζεις σε λογοτεχνικά κείμενα;
                    Πως ασκείς το σώμα σου;
                    Εγώ ασκώ την άνω και την κάτω γνάθο αλλά προσπαθώ να μην το κάνω τους τελευταίους 2 μήνες !

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by thodoris7 View Post
                      Τι διαβάζεις σε λογοτεχνικά κείμενα;
                      Πως ασκείς το σώμα σου;
                      Εγώ ασκώ την άνω και την κάτω γνάθο αλλά προσπαθώ να μην το κάνω τους τελευταίους 2 μήνες !
                      Λοιπόν... διαβάζω τα πάντα, κυρίως όσα "παίζουν" με το λόγο και αν τύχει και η ιστορία -μυθιστόρημα- κολήσει καλά, ε τότε είναι το καλύτερό μου...
                      Επίσης, μερικά που μιλάνε για φιλοσοφικά θέματα, αλλά μισώ τα πολύ ειδικά, εκείνα που πρέπει να διαβάσεις ένα ολόκληρο βιβλίο για να καταλήξεις στην καλή ατάκα, εκείνη που θα αξίζει να μνημονεύεις...
                      Μου αρέσει να διαβάζω λιγάκι ψυχολογία, όσο να κατανοήσω τις δικές μου απορίες και τις απαντήσεις τους και όχι να καταλάβω τους μεγάλους ψυχολόγους των αιώνων και τις δικές του ιστορίες (εξάλλου και δώ πρέπει να διαβάζω ασταμάτητα για να βρώ ένα τόσο δα κομματάκι που να με ενδιαφέρει)... Με ενδιαφέρουν μόνο οι δικές μου αναζητήσεις, δεν με ενδιαφέρει να αποκτήσω σφαιρική εικόνα για το σύνολλο...
                      Διαβάζω... βιογραφίες αν είναι κάποιος που θαυμάζω σαν τον Ωνάση ή τη Μερκούρη...

                      Αυτά με το πνεύμα...

                      Το σώμα.... λοιπόν, επειδή το πνεύμα άρχισε να τσινάει πριν από τρία χρόνια (δεν πρόσεχα το σπίτι του μου έλεγε) γιατί για 15 χρόνια δεν έκανα τίποτα από άσκηση του σώματος, εκτός από ξενύχτια και ποτά και άσκηση της άνω και κάτω γνάθου, όπως καλά ανέφερες και σύ, αποφάσισα να κάνω κάτι σε σπόρ... τέννις, βόλευ, σκουός και -αν και τώρα το παράτησα- πεζοπορία...

                      Comment


                      • #26
                        Εγώ τον τελευταίο καιρό την βρίσκω με ταξίδια και μάλιστα μόλις γύρισα ! :yahoo:
                        τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by yiorgos7 View Post
                          Εγώ τον τελευταίο καιρό την βρίσκω με ταξίδια και μάλιστα μόλις γύρισα ! :yahoo:

                          Ταξίδια είναι σίγουρα καλόοοοοο... αρκεί να έχεις τα δύο Χ... χρήματα και χρόνο.... πολύτιμο γραμματάκι το Χ...

                          Comment


                          • #28
                            Εγώ κάποτε έπαιζα πολύ μπάσκετ και τώρα πάω μόνο γυμναστήριο !
                            Διακοπές στην Κρήτη!http://www.diakopes.gr/html/ent/020/ent.38020.1.asp
                            Online Shop by Amazon http://astore.amazon.co.uk/smartclothes-21

                            Comment


                            • #29
                              Αυτό το γυμνασήριο βρε παιδί μου... δεν κατάφερα ποτέ να κλείσω 3 μήνες συνεχόμενους... δεν έχω self dicipline νομίζω...

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by canarybreeder View Post
                                Παιδια εμενα το λεει και το Ονομα ,
                                Μου αρεσει η εκτοφη πτηνω μ και διαιαιτερα των καναρινιων
                                To ακολουθείς σαν επάγγελμα ή απλά είναι το χόμπι σου;


                                Εμένα μου αρέσουν , ο στίβος , το ποδόσφαιρο , ο χορός , η ποδηλασία και το τάβλι.
                                Siren συ λεν μη λεν!

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5