Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οι δουλειές μας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οι δουλειές μας

    Με τι βγαζετε το ψωμακι σας?
    Πειτε μας λιγα λογια για τη δουλειά σας!
    12
    Γραφιστας/Γραφικες τέχνες
    16,67%
    2
    Πωλήσεις
    8,33%
    1
    Τεχνικος/Μηχανικος
    0,00%
    0
    Ιδιωτικος Υπάλληλος
    66,67%
    8
    Δημοσιος υπαλληλος
    0,00%
    0
    Γιατρος
    0,00%
    0
    Δικηγορος
    0,00%
    0
    Φοιτητης/Μαθητης (ειναι και αυτο εργασια)
    0,00%
    0
    Άνεργος :(
    0,00%
    0
    Άλλο (Παρακαλω αναφέρετε)
    8,33%
    1
    kakerlak
    Full Member
    Last edited by kakerlak; 17/10/07, 20:41.
    τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

  • #2
    Για να αρχισω πρώτος εγω ειμαι πωλητης σε μια εταιρια και στο τμημα μαρκετινγκ διεθνων πωλησεων και σχέσεων! δεν ειμαι δυσαρηστημένος απο τη δουλεια μου δόξα τω Θεω
    τι με λες τωρα ρε φιλαρακι?

    Comment


    • #3
      Εγώ είμαι φοιτήτρια εργοθεραπείας και νοηματικής, και παράλληλα δουλεύω κάνοντας baby sitting σε ένα παιδάκι με ειδικές ανάγκες ( με σύνδρομο Down) και δουλεύω και σε ένα εργοθεραπευτικό κέντρο 2 μέρες την εβδομάδα, και από την άλλη εβδομάδα ξεκινάω κλινική άσκηση σε οικοτροφείο με άτομα με ψυχικές διαταραχές. αυτά! Είμαι πολύ ευχαριστημένη με την δουλειά μου, γιατί από τότε που με θυμάμαι, είναι το μόνο που ήθελα να κάνω στην ζωή μου! :grin

      Comment


      • #4
        Ιδιωτικός υπάλληλος σε τμήμα πληροφορικής σε hardware κομμάτι ! :)

        Comment


        • #5
          Λοιπόν:
          Επειδή τώρα θεωρητικά είμαι άνεργη, θα πω ιστορία... Έχω κάνει όοοοτι δουλειά μπορεί κάποιος να φανταστεί ειδικά ως φοιτήτρια. Από baby sitting έως τη φωτογράφο για το περιοδικό ενός φροντηστηρίου που δούλευα... και από μπαράκι έως να φτιάχνω σακούλες (για μπουτίκ ρούχων)...
          Μετά άρχισαν τα administration πράματα... εκεί καλά ήτανε...
          Τώρα λοιπόν έχω εντριφύσει στις πωλήσεις σπιτιών και αυτοκινήτων (έ, άμα ζείς ολλανδία και είσαι από ελλάδα... μμμμ...). Λοιπόν, τα των οικημάτων ήταν πιο κατανοητά, για τα αυτοκίνητα έχω πιά μάθει για άξονες και ημιαξόνια, πάχος ανάγλυφου ελλαστικών, βιβλίο σέρβις, ιπποδυνάμεις -ειδικά σε κάτι τρακτεράκια- αλληθινά χιλιόμετρα (ναιιιιι), cc... και άλλα μη σας ζαλίζω (που επι τοις ουσίας δεν μου λένε και τίποτα, τεσπα).

          Anyway σκέφτομαι να αλλάξω δουλειά επισήμως πια...

          Comment


          • #6
            όπως και η OriAn από τα 17 μου χρόνια έχω κάνει ότι δουλειά μπορεί να φανταστεί κανείς, εμποροϋπάλληλος, γραμματέας σε ιατρείο, υπάλληλος λογιστικού γραφείου, υπάλληλος σε μεταχειρισμένα αυτοκίνητα, ιδιαίτερα μαθήματα και εδώ και 6 χρόνια είμαι πια μόνιμα γραμματέας σε μεγάλη κατασκευαστική εταιρεία (όλη τη μέρα έχω να κάνω με μηχανικούς και επιμετρήσεις χιχιχιχιχιχιχιχι)
            when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

            Comment


            • #7
              Εμενα η αγαπημενη μου δουλεια ειναι να παίρνω τον φραπε και να αραζω στη βεράντα να με βαραει ο ήλιος. Είμαι τοσο καλος σε αυτη που την κανω συνεχεια.
              Amat Victoria Curam

              Comment


              • #8
                Originally posted by sadi View Post
                Εμενα η αγαπημενη μου δουλεια ειναι να παίρνω τον φραπε και να αραζω στη βεράντα να με βαραει ο ήλιος. Είμαι τοσο καλος σε αυτη που την κανω συνεχεια.
                Siren συ λεν μη λεν!

                Comment


                • #9
                  χαχαχα... είσαι αφεντικό sadi ή υπάλληλος; αν γίνεται κάστιγκ πές... δύσκολοι καιροί είναι... κάθε "θέση" εργασίας σημαντική... :)

                  Comment


                  • #10
                    meta apo toso ka8isio ,paei kai mia ksapla

                    Comment

                    X
                    Working...
                    X
                    ×
                    Welcome to BOOST 95.5