Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

Συνάντηση Νο3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Συνάντηση Νο3

    Αγαπημένοι μου Mofeuοιανοί, για τις 09/12/2007, ημέρα Κυριακή, λέμε να διοργανώσουμε την επόμενη μας συνάντηση! Όσοι πιστοί προσέλθετε! Σκεφτόμαστε ακόμα το σημείο συνάντησης, φυσικά και όποιος έχει κάποια ιδέα, μπορεί να την πει. Για συμμετοχές, κάντε post σε αυτό το thread.

    Ευχαριστώ! :)

  • #2
    Ναι είναι μία καλή ιδέα :Bravo
    Θα είμαι Αθήνα από τις 06/12 με 12/12 αλλά τις 9 θα πάμε Σταυρός του Νότου Απέναντι (Κώστας Χατζής)

    :ungry:ungry:ungry

    Comment


    • #3
      παιδιά και εγώ θα προσπαθήσω να είμαι Αθήνα γύρω στις αρχές Δεκέμβρη.
      Αν δεν καταφέρω να είμαι την ημερομηνία της συνάντησης Κυριακή, με χαρά θα συναντούσα μέλη του mofeu που έχουν χρόνο και μέσα στην βδομάδα.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Prasoudi View Post
        Ναι είναι μία καλή ιδέα :Bravo
        Θα είμαι Αθήνα από τις 06/12 με 12/12 αλλά τις 9 θα πάμε Σταυρός του Νότου Απέναντι (Κώστας Χατζής)

        :ungry:ungry:ungry
        Θα κανονίσουμε να πάμε το απόγευμα πριν πας στο Σταυρό του Νότου.:Bravo

        Comment


        • #5
          και εγω ελπιζω να τα καταφερω :)
          Για το συναισθημα αυτο,που ερωτα καλουνε,
          ποτε μου δεν καταλαβα οι αλλοι τι εννοουνε...
          Στα ματια μονο οταν αγαπη μου εσενα αντικριζω,
          τοτε στ'αληθεια τι ειναι ερωτας πιστευω πως γνωριζω..

          Comment


          • #6
            Ελπίζω να μπορέσω να έρθω κι εγώ να γνωριστούμε....

            Comment


            • #7
              να με υπολογίζετε και μένα!!!! αυτό έλειπε, να μην ερχόμουν! :p

              Comment


              • #8
                Εννοείται κι εγώ,
                θα έρθει η prasoudi στην Ελλάδα επίσης και θα χαρούμε να την γνωρίσουμε όλοι στο forum. :Bravo

                και φυσικά και την Σοφία :Bravo

                Comment


                • #9
                  Εννοείται ότι περιμένουμε όλα τα μέλη να έρθουν και να γνωριστούμε από κοντά!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Θα έρθω και εγώ.Κανονίστε τόπο και μέρα.

                    Comment


                    • #11
                      Τώρα είδα την ημερομηνία.Δεν μπορώ κυριακή γιατί δουλεύω.Αν θέλετε όμως μπορείτε να έρθετε εκεί που δουλεύω.Τραγουδάω σε ένα μαγαζί στο ψυρί,το "πάει καιρός".Καλές τιμές καλό φαί καλή ορχήστρα.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by sotiriszegiannis View Post
                        Τώρα είδα την ημερομηνία.Δεν μπορώ κυριακή γιατί δουλεύω.Αν θέλετε όμως μπορείτε να έρθετε εκεί που δουλεύω.Τραγουδάω σε ένα μαγαζί στο ψυρί,το "πάει καιρός".Καλές τιμές καλό φαί καλή ορχήστρα.
                        Τι ώρα δουλεύεις;
                        Εμείς λέμε να κανονίσουμε κατά τις 6 με 7 το απόγευμα,αλλά δώσε μας,λεπτομέρειες και για το πάει καιρός!

                        Comment


                        • #13
                          To πρόγραμμα ξεκινάει στις 22οο και φτάνει μέχρι τις 0230.Άν ενδιαφέρεστε πείτε μου να σας δώσω τηλέφωνο για κρατησεις.

                          Comment


                          • #14
                            Μπορούμε δηλαδή να κανονίσουμε ένα καφεδάκι στου Ψυρρή κατά τις 6 με 7 και όσοι ενδιαφερόμαστε να πάμε για φαγητό.

                            Katerinaki,η lubna παίζει να έρθει;

                            Φυσικά περιμένουμε και τον φίλο Μανώλη (νΑμ!κρ... ) να μας απαντήσει θετικά και να μας προτείνει και άλλη ιδέα! :)

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by sotiriszegiannis View Post
                              To πρόγραμμα ξεκινάει στις 22οο και φτάνει μέχρι τις 0230.Άν ενδιαφέρεστε πείτε μου να σας δώσω τηλέφωνο για κρατησεις.
                              Originally posted by thodoris7 View Post
                              Τι ώρα δουλεύεις;
                              Εμείς λέμε να κανονίσουμε κατά τις 6 με 7 το απόγευμα,αλλά δώσε μας,λεπτομέρειες και για το πάει καιρός!
                              Γενικά νομίζω ότι για να έρθει ο περισσότερος κόσμος,η συνάντηση θα πρέπει να γίνει κατά τις 13.00,έτσι και ο Σωτήρης να μπορεί να έρθει και η prasoudi για να προλάβει την βραδινή της διασκέδαση.

                              Οπότε με το καφεδάκι,όλοι θα μπορούμε να ανταλλάξουμε μία κουβεντούλα.
                              Μέρος ας προτείνετε εσεις.Το Θησείο μου φαίνεται καλό λόγω του τρένου και των πολλών καφετεριών.:Bravo


                              Φυσικά καλό θα ήταν να προτείνουν και οι Σωτήρης και prasoudi.

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5