Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πώς θελετε να περνάτε γιορτές,γενέθλια κ.τ.λ.;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πώς θελετε να περνάτε γιορτές,γενέθλια κ.τ.λ.;

    Δηλαδή:Προτιμάτε να είστε με πολύ κόσμο και να κάνετε τραπέζι ή σε πιο κλειστό κύκλο με τα απολύτως απαραίτητα ή μόνοι σας;
    Εγώ προτιμώ και κάνω το δεύτερο αλλά έχω κάνει και γενέθλια μόνη μου!!
    sigpic
    http://www.mygreekchef.com

  • #2
    Συνήθως τα περνουσα μόνη μου(χωρίς να είναι επιλογή μου)...Το συνήθισα...δε σημαινουν και πολλα για μένα...αλλά τώρα που έχω και τον μπέμπη μου,θα το ξανασκεφτώ...είναι ωραία με την οικογένεια!Ποτέ δεν ήμουν φαν τον κοινωνικών εκδηλώσεων.
    Refugees welcome!
    Nazis fuck off

    Comment


    • #3
      Εννοείται με κλειστό κύκλο-η πολυκοσμία μου θυμίζει τα φοιτητικά χρόνια και τώρα...μεγάλωσα λιγουλάκι και θέλω πιο ήσυχα πράγματα.

      Comment


      • #4
        εγώ πάλι είμαι η μόνη που τα γεννέθλια και οι γιορτές μου φέρνουν κατάθλιψη;
        χαίρομαι όταν είμαι με καλούς φίλους, αλλά δεν είναι πάντα αυτό εφικτό δυστυχώς. Αλλά μερικές φορές καλύτερα κάτι χλιαρό παρά κάτι κακό, που θα σου χαλάσει τη διάθεση και θα πεις "καλά ρε συ, κι εσύ τέτοια μέρα βρήκες να μου τη χαλάσεις;"

        Comment


        • #5
          Παλιότερα που ήμουν μικρότερος ήθελα να θυμούνται τα γενέθλια μου,τώρα που μεγάλωσα δεν θέλω να τα θυμούνται .

          Παρόλα αυτά , τραπεζώνω μερικούς φίλους στην αγαπημένη μου ταβέρνα , την ΜυρτιάΙΝFO

          Comment


          • #6
            Καλό ακούγεται...ιδιώς το τελείωμα!
            Refugees welcome!
            Nazis fuck off

            Comment


            • #7
              Χάζεψα από τις κασεροκροκέτες αλλά στους λουκουμάδες και στο σιμιγδαλένιο χαλβά παραδόθηκα!!!!!!!!!!!:Cool
              sigpic
              http://www.mygreekchef.com

              Comment

              X
              Working...
              X
              ×
              Welcome to BOOST 95.5