Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by TheurgiaGoetia View Post
    Παιδιά ανακάλυψα μια νές Milka με Chunky Caramel(δεν είμαι σίγουρη αν λέγεται έτσι) που έχει μέσα αυτά που τρώγαμε παιδιά και γινόταν έκρηξη στο στόμα μας!Τέλεια!!!!!
    Τώρα την έχω μπροστά μου!Popping candies oxi Chunky Caramel(μάλλον με κανένα Ben&Jerry's το μπέρδεψα)
    Refugees welcome!
    Nazis fuck off

    Comment


    • #17
      Η ΙΟΝ αμυγδάλου...μιαμ...μιαμ !
      Siren συ λεν μη λεν!

      Comment


      • #18
        Ολεςςςςςςςςςςςςςςςς

        Comment


        • #19
          3bit :)

          Comment


          • #20
            Έλα παιδιά,, λυπηθείτε με,, μου έχει πέσει το ζάχαρο με τις πολιτικές εξελίξεις αυτές τις μέρες,, ένα θα σας πώ,, μπαίνει σοκολάτα στο σπίτι,, σε "υγιεινές" μορφές και καλά τελευταία,, μαύρη, κουβερτούρα, σε μπισκότα ολικής, σε δημητριακά κλπ και 2η μέρα δεν υπάρχει ούτε για δείγμα!!! Μα τί εξάρτηση είναι πιά και αυτή!!!!!!! ( Boss μην το σχολιάσεις!!!)
            Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

            Comment


            • #21
              Originally posted by princess View Post
              Έλα παιδιά,, λυπηθείτε με,, μου έχει πέσει το ζάχαρο με τις πολιτικές εξελίξεις αυτές τις μέρες,, ένα θα σας πώ,, μπαίνει σοκολάτα στο σπίτι,, σε "υγιεινές" μορφές και καλά τελευταία,, μαύρη, κουβερτούρα, σε μπισκότα ολικής, σε δημητριακά κλπ και 2η μέρα δεν υπάρχει ούτε για δείγμα!!! Μα τί εξάρτηση είναι πιά και αυτή!!!!!!! ( Boss μην το σχολιάσεις!!!)
              Μωρό τώρα με τα γεγονότα σου προτείνω να πας στο σούπερ και να γεμίσεις μια τσαντάρα να την έχεις κάβα, γιατί έτσι όπως πάμε δεν τη γλυτώνεις την υπογλυκαιμική κρίση!
              when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

              Comment


              • #22
                Αχχ mama,, δεν ξέρεις πώς κρατιέμαι,, ευτυχώς που μένω σε χωριό και δεν έχει περίπτερο κοντά!!! Μα και αυτά τα σαντουιτσοπαγωτάκια, μιάμ,,, Άλλωστε το έχω ήδη δηλώσει,, 2 σημαντικά πράγματα που μπορεί κάποιος να κάνει για να με τιθασεύσει και να με κερδίσει είναι να μου προσφέρει μία τουλίπα ή μία σοκολάτα!!!!
                Τυχαίο που λατρεύω Ολλανδία??? Δεν νομίζω!!!
                Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                Comment


                • #23
                  Καθόλου τυχαίο, μια από τα ίδια...γι' αυτό τα κοιμίάσαμε ρε χαζό!
                  when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

                  Comment


                  • #24
                    Kαι αυτη εδω επισης... O θειος γουγλης βοηθησε...

                    Comment


                    • #25
                      Ξεκίνησαν και οι οπτικοί πειρασμοί βλεπω... Χμμμμ...
                      Δεν μπορώ να κάνω και ζούμ,,, συγνώμη,, εκείνα τα κόκκινα, τα ζωηρά,, τί είναι??? Φραουλίτσα???!!!!!!!!


                      Μισό παιδιά,,, μισό λεπτό κι έρχομαι,,, κάτι θυμήθηκααααααααααα..........
                      Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                      Comment


                      • #26
                        ναι κομματακια φραουλας... φοβερη γευση!

                        Comment


                        • #27
                          Ας το καλόνε (που λέμε και στη Χίο)...καλοκαίριασε!Τώρα θέλουμε παγωτο!!!
                          Refugees welcome!
                          Nazis fuck off

                          Comment


                          • #28
                            Εχουμε topic με το ποιο ειναι το αγαπημενο μας παγωτο?

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by PlugInBaby View Post
                              Εχουμε topic με το ποιο ειναι το αγαπημενο μας παγωτο?
                              Δε νομίζω :(
                              Refugees welcome!
                              Nazis fuck off

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by TheurgiaGoetia View Post
                                Ας το καλόνε (που λέμε και στη Χίο)...καλοκαίριασε!Τώρα θέλουμε παγωτο!!!
                                κι εμείς το λέμε...χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχα....
                                when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5