Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

    Εγώ τρελαίνομαι για Kinder και για Lacta...Αυτές που δεν μπορώ να φάω με τίποτα είναι με μαύρη ή πικρή σοκολάτα!!!
    sigpic
    http://www.mygreekchef.com

  • #2
    Δηλαδή ... ΑΝ φάω ποτέ σοκολάτα... αυτή που μ' αρέσει εμένα... πικρή και μαύρη και σκληρή να σπάει δόντια... αν, λέμε...

    Comment


    • #3
      εμένα η αγαπημένη μου (που βρίσκω στην ελλάδα) είναι η milka!

      απο αυτές που δεν βρίσκω εδώ, toblerone με φρούτα (ελλάδα βρίσκω μόνο με καραμέλα), και άλλες πολλές κυρίως ελβετικές και βελγικές που δεν θυμάμαι ονόματα αλλα είναι τέλειες!

      Comment


      • #4
        ION υγείας!!!

        Comment


        • #5
          Καμμία. Δουλεύω πάρα πολλά χρονια σε σοκολατοποιίες και εχω κοψει την καταναλωση...χοχοχο
          Amat Victoria Curam

          Comment


          • #6
            Συμφωνώ με τον Κώστα...milka και η ΙΟΝ και η Tiger(σαν Derby)...και πολλές άλλες βέβαια...είμαι σοκο-μάνιακ τον χειμώνα!
            Refugees welcome!
            Nazis fuck off

            Comment


            • #7
              kinder...τις τσακίζουμε με το γιο μου ανελέητα....και ΙΟΝ αμυγδάλου....άσχετο μπανανούλα είσαι σεφ;
              when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

              Comment


              • #8
                Όχι αλλά τρελαίνομαι για μαγειρική (και για γλυκά)!!!!!!!!
                sigpic
                http://www.mygreekchef.com

                Comment


                • #9
                  καλημέρα...κι εγώ είμαι wanna be a chef..όχι τόσο pastry chef αλλά ότι παίζει με φαγητό το γουστάρω πολύ και από ότο λένε μαγειρεύω καλά
                  when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

                  Comment


                  • #10
                    Εμένα δε μου αρέσουν γενικά τα γλυκά αλλά όσα μου αρέσουν τους αλλάζω τα φώτα!!!!!!
                    (Από άλλες συνταγές τρελαίνομαι για πολίτικα φαγητά όσο δε φαντάζεσαι!!!!!)
                    sigpic
                    http://www.mygreekchef.com

                    Comment


                    • #11
                      Ας κάνουμε και υποφορουμ μαγειρικής ζαχαροπλαστικής...Είμαι καλή μαγείρισσα,αλλά πάσχω από έμπνευση...
                      Refugees welcome!
                      Nazis fuck off

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by TheurgiaGoetia View Post
                        Ας κάνουμε και υποφορουμ μαγειρικής ζαχαροπλαστικής...Είμαι καλή μαγείρισσα,αλλά πάσχω από έμπνευση...

                        i am your man honey!!!
                        when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

                        Comment


                        • #13
                          Φραουλα Παυλιδη! κολαση!

                          Comment


                          • #14
                            Kinder Boueeeeeeeeeno !!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Παιδιά ανακάλυψα μια νές Milka με Chunky Caramel(δεν είμαι σίγουρη αν λέγεται έτσι) που έχει μέσα αυτά που τρώγαμε παιδιά και γινόταν έκρηξη στο στόμα μας!Τέλεια!!!!!
                              Refugees welcome!
                              Nazis fuck off

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5