Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το γιοτ των ονείρων μας !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το γιοτ των ονείρων μας !!!

    Αυτό είναι το επόμενο σούπερ σουπερ γιοτ που θα ταξιδέψει στους ωκεανούς. Είναι το γιοτ νησί με το δικό του ηφαίστειο και... επιπλέοντα τροπικά νησιά!












    Το σκάφος ονομάζεται "Tropical island Paradise". Έχει σχεδιαστεί από τη Βρετανική εταιρεία κατασκευής σκαφών Yacht Island Design, της οποίας η έδρα είναι στο Derby.
    Το 295ft πλοίο μπορεί να υπερηφανεύεται για το γιγάντιο ηφαίστειό του, με τον καταρράκτη που τροφοδοτεί την πισίνα με θαλασσινό νερό.


    Το εξωτερικό σχεδιάστηκε για να δίνει την εντύπωση των κυμάτων γύρω από ένα ηφαιστειακό νησί, διατηρώντας παράλληλα οπτικά, το ντιζάιν ενός σύγχρονου γιοτ.
    Η σχεδίαση του γιοτ σαν απομονωμένο παραδεισένιο νησί, έχει στοιχεία εμπνευσμένα από τα νησιά της Καραϊβικής, του Ινδικού Ωκεανού και της Πολυνησίας.


    Το πολυτελές σκάφος μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 10 επισκέπτες και ταξιδεύει με τελική ταχύτητα 15 κόμβων.


    Αν ο μελλοντικός εκατομμυριούχος ιδιοκτήτης του βαριέται να κάνει τις βουτιές του στην πισίνα, μπορεί να επιπλέει έξω στη θάλασσα, σε ιδιωτικό πλωτό νησί, με ξαπλώστρες και φοίνικες.






    ΠΗΓΗ : news247.gr
    Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

  • #2
    Αχχχχχχχχχχχ,,,, Βασίιιλλληηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!
    Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

    Comment


    • #3
      "Αχχχχχχχχχχχχ, Βασίλη" μετά από το κότερο και με υπονοούμενο αναστεναγμό; Μμμμμμμμμμ.......
      when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

      Comment


      • #4
        Στείλε μου το τιμολόγιο στο σπίτι AAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
        Τα Πάντα ῥεῖ.
        O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

        Comment


        • #5
          [QUOTE=AVasileios;34854]Στείλε μου το τιμολόγιο στο σπίτι [/QU

          χαχαχαχαχαχαχαχα σωστός!
          when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

          Comment


          • #6
            Τα στοιχεία μου είναι τα παρακάτω:
            Ξαπλόπουλος Α.Ε.Β.Ε
            Α.Φ.Μ. 09069696969
            Σολωμού 3 , Κορυδαλλός , 181 10
            Τα Πάντα ῥεῖ.
            O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

            Comment


            • #7
              Και εγώ θα ήθελα ένα! Παρακαλώ τυλίξτε μου ένα και στείλτε το!
              Ανέκδοτα!!

              Comment


              • #8
                Βεβαίως...Σε τι χρώμα το προτείματε?Πάντος όχι σε λευκο γιατι η εταίρα θα βγάλει μόνο ένα για την Πριγκιπέσσα!!
                Τα Πάντα ῥεῖ.
                O ευφυής παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάξ επιμένει.

                Comment

                X
                Working...
                X
                ×
                Welcome to BOOST 95.5