Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο

    Καλημέρα σας,

    ενδιαφέρον το φόρουμ σας.
    Σας αφιερώνω ένα τραγουδάκι και καλώς σας βρήκα.


  • #2
    Καλημέρα και Καλό Σ,Κ και από μένα.Καλώς ήρθες!

    Comment


    • #3
      Ως Princess να σε καλοσωρίσω κι εγώ!!! Καλή συνέχεια εδώ!!
      Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

      Comment


      • #4
        Ευχαριστώ princess !

        Comment


        • #5
          Εδώ είναι που λες περισσότερα για σένα... ποιός είσαι, απο που, τι κάνεις, πως μας πέτυχες, κτλ?
          Πες και περισσότερα για την αγάπη σου για την ελλάδα (κάπου πήρε το μάτι μου ενδιαφέροντα πράγματα απόψε, μόλις γύρισα απο διακοπές και προσπαθώ να δω τι έχασα τόσο καιρό, αλλά έχω πολλά για διάβασμα :( ).

          Welcome

          Comment


          • #6
            Είναι ο Will Smith! :rofos-new:

            Comment


            • #7
              Originally posted by gkol View Post
              Είναι ο Will Smith! :rofos-new:



              Καλώς ήρθες!!! Πολύ ωραία τα τραγούδια που ανέβασες!! Ειδικά το τελευταίο είχα χρόνια να το ακούσω..
              sigpic
              http://www.mygreekchef.com

              Comment


              • #8
                Originally posted by OriAn... View Post
                Εδώ είναι που λες περισσότερα για σένα... ποιός είσαι, απο που, τι κάνεις, πως μας πέτυχες, κτλ?
                Πες και περισσότερα για την αγάπη σου για την ελλάδα (κάπου πήρε το μάτι μου ενδιαφέροντα πράγματα απόψε, μόλις γύρισα απο διακοπές και προσπαθώ να δω τι έχασα τόσο καιρό, αλλά έχω πολλά για διάβασμα :( ).

                Welcome
                Βρε φιλενάδα,ήρθα εντελώς τυχαία.
                Δεν είμαι τύπος για μετανάστευση απλά μου αρέσει η συζήτηση γενικού περιεχομένου και να δίνω συμβουλές για το γυναικείο φύλο.

                Comment


                • #9
                  Εμένα πάλι το ίδιο μου κάνει... ούτε εγώ ενδιαφέρομαι για μετανάστευση αφού την έχω κάνει εδώ και 11+ χρόνια. Με ενδιαφέρει περισσότερο η επιστροφή στην ελλάδα... Οπως και να' χει, με τι ασχολείσαι, κτλ... Γιατί εγώ μια περιέργεια την έχω...

                  ΥΓ: Συμβουλές για το γυναικείο φύλο σε άντρες (για να μαθαίνουν) ή σε γυναίκες (για να βελτιώνονται)?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by The Fresh Prince View Post
                    απλά μου αρέσει η συζήτηση γενικού περιεχομένου και να δίνω συμβουλές για το γυναικείο φύλο.
                    Να μοιράσετε τις βάρδυες με τον Βασίλη να έχουμε έναν διαθέσιμο συμβουλάτορα επί 24ωρου!!!!
                    Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                    Comment


                    • #11
                      Είμαι παθών 2 φορές και την 3 κέρδισα το παιχνίδι.Ουδείς τέλειως!
                      Από εμπειρία και αντίστροφη ψυχολογία το λέω.
                      Συμβουλεύω τους άντρες να σκληρύνουν και τις γυναίκες να συμβιβάζονται με την σημερινή πραγματικότητα.

                      Εσύ με τι ασχολείσαι OriAn?

                      Επίσης τι θα απαντούσες στο ερώτημα της κας princess σαν γυναίκα!
                      The Fresh Prince
                      Special Member
                      Last edited by The Fresh Prince; 17/09/11, 23:35.

                      Comment


                      • #12
                        Prince, σε έχω ρωτήσει επανειλημένα με τι ασχολείσαι και δεν μου λες, τι σε κάνει να πιστεύεις πως θα σου απαντήσω με τη μια? (αν βάλω και την αντίστροφη ψυχολογία στη μέση... άστα).

                        ... και το ερώτημα ήταν?
                        (τι ρωτάει η princess? Βλέπω πως σε καλεί να μοιραστείς με τον avasileios το 24ωρο συμβουλών... αν με ρωτάς αν συμφωνώ, γιατί όχι... εγώ δεν έχω ανάγκη τις συμβουλές από οτι καταλαβαίνω αλλά αχρείαστοι να είστε, έρχεται μια δύσκολη στιγμή και θες το ''σύμβουλό'' σου)

                        Comment


                        • #13
                          Orian γεια σου ξανά , πάτα το link στην λέξη ερώτημα " Επίσης τι θα απαντούσες στο ερώτημα της κας princess σαν γυναίκα! "

                          Το με τι ασχολούμε θα το πω στην πορεία...είναι νωρίς ακόμα!

                          Comment


                          • #14
                            ... α δεν είχα προσέξει το λίνκ... δώσε αριθμό πόστ γιατί σε κείνη τη σελίδα έχει δυο τρία...

                            Comment


                            • #15
                              Αγαπητή φιλενάδα,το έχεις ήδη απαντήση,ήταν το ερώτημα με τα σκούρα γράμματα ή εκτός θες να πεις και άλλα!

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5