Announcement

Collapse
No announcement yet.

Άλλη μία καλησπέρα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Άλλη μία καλησπέρα

    Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά , μετά απο 1 χρόνο στο ρόλο του παρατηρητή αποφάσισα να λάβω ενεργό ρόλο στο φόρουμ.
    Εγώ και ο άντρας μου ετοιμαζόμαστε για Ολλανδία, έχουμε ξεκινήσει μαθήματα Ολλανδικών και αρχές Γενάρη προγραμματίζουμε ένα ταξίδι μερικών εβδομάδων για κάποια αναγνωριστική γύρω απο κάποιες περιοχές.

    Καλή εβδομάδα να έχουμε!

  • #2
    Μπράβο, καλή συνέχεια στα μαθήματά σας και καλή τύχη με καλά αποτελέσματα από το ταξιδάκι σας
    when shadows turn to rain, when hiding is your way, unspoken manners, clips of life will turn your heart around..

    Comment


    • #3
      Κι εγώ από την μεριά μου,εύχομαι τα καλύτερα!

      Comment


      • #4
        Καλώς τα παιδιά...έχετε και παιδάκια;
        Siren συ λεν μη λεν!

        Comment


        • #5
          Όχ,ι είμαστε παντρεμένοι 5 μήνες και δεν το έχουμε βάλει ακόμα στα πλάνα μας.
          Ευχαριστώ για το καλοσόρισμα!

          Comment


          • #6
            Καλώς ήρθες και καλώς να φύγετε κι εσείς να σας κουνάω το μαντήλι :)
            Refugees welcome!
            Nazis fuck off

            Comment


            • #7
              Welcome :)
              Η theourgia έχει πλάκα που έχει γίνει κάτι σαν τη μαμά του λόχου ο οποίος αναχωρεί και θα μας κουνάει τα μαντίλια στο μόλο, και θα είναι εκεί να μας περιμένει με το καλό να επιστρέψουμε...

              Comment


              • #8
                Όχι αγαπητή μου Όριαν...να μην επιστρέψετε αν θέλετε να έχετε την αξιοπρέπειά σας!!!
                Refugees welcome!
                Nazis fuck off

                Comment


                • #9
                  χαχαχα... ντάξ' αυτό είναι προσωπικό του καθένα, δεν είμαι εγώ η που θα το κρίνει/αποφασίσει/προτρέψει, αλλά εκεί που το έγραψα το έκανα γιατί μου θύμησε κάτι κλασσικές κινηματογραφικές σκηνές σε χρόνια μετανάστευσης, και συ πάντα με χαρακτηριστικό τρόπο ''κουνάς το μαντίλι''... δεν είναι αστείο φυσικά, αλλά καλό είναι να βάζουμε και λίγο χιούμορ στη μέρα μας :)

                  Comment


                  • #10
                    Ευχαριστώ για το καλοσόρισμα :)

                    Comment

                    X
                    Working...
                    X
                    ×
                    Welcome to BOOST 95.5