Announcement

Collapse
No announcement yet.

chrispreveza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chrispreveza

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ! ΔΟΥΛΕΥΑ ΓΙΑ 2 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΜΑΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ
    30-12-2011 Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΩ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΧΩ LOWER ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ADNANCED ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΜΑΙΟ. ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΓΓΛΙΑ ΟΛΛΑΜΔΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ
    ΕΙΜΑΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ&ΔΙΚΟΙΣΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

  • #2
    Χρήστο από την Πρέβεζα καλώς ήρθες.

    Εκτός από Αγγλικά γνωρίζεις άλλη γλώσσα.Στις περισσότερες δουλειές είναι βασικό να γνωρίζεις να μιλάς και να καταλαβαίνεις την τοπική γλώσσα π.χ. στην Ολλανδία , να γνωρίζεις τα Ολλανδικά.

    Σε παρακαλώ γράφε με μικρά Ελληνικά γράμματα και να μην κάνεις διπλά ποστ με το ίδιο περιεχόμενο!
    Ευχαριστώ :rofos:

    Comment


    • #3
      καλημερα

      συγνωμη για το διπλο ποστ μεχρι να συνηθισω στο φορουμ οχι δεν γνωριζω αλλη γλωσσα εκτος τα αγγλικα

      Comment


      • #4
        Χρήστο καλησπέρα! Δεν έχω ακόμα άποψη για τα εργασιακά ... αλλά ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα ποστ του φόρουμ , θα βρεις πολλές πληροφορίες για αυτά που ψάχνεις!

        Και για ότι άλλο θες εδώ είμαστε!
        Sorry , did my karma run over you dogma?

        Comment


        • #5
          Καλώς ήρθες,
          δηλαδή αν έβρισκες δουλειά στην Ελλάδα δεν θα έμενες;

          Comment


          • #6
            καλησπερα

            ναι δεν θελω να καθισω ελλαδα και ας εβρισκα εδω δουλεια γενικα δεν ψαχνω εδω ελλαδα παιδια δεν εχει να προσφερει κατι

            Comment


            • #7
              Δηλαδή μεγάλο ξενέρωμα με την Ελλάδα;

              Comment


              • #8
                πολυ μεγαλο ξενερωμα εδω το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να μας κανουν τριτοκοσμικη χωρα γιατι να καθισω νιωθω οτι η ελλαδα δυστυχως δεν μου προσφερει Τ Ι Π Ο Τ Α μονο για διακοπες ειναι γι αυτο να μπορει ας βοηθησει καποιος για το εξωτερικο με πληροφοριες

                Comment


                • #9
                  καλως ήρθες...

                  Θα ήθελα να σου πω οτι καταλαβαίνω την ανάγκη σου για βοήθεια (στο μέτρο που με βοηθάει η φαντασία μου), απλά είναι τόσα τα μηνήματα με το ίδιο ερώτημα και δεν μπορούμε να βοηθήσουμε προσωπικά έναν έναν... το μόνο που μπορούμε στο φόρουμ (και κάνουμε κατά καιρούς) είναι να ανεβάζουμε αγγελίες που πέφτουν στα χέρια μας, ώστε να τις βλέπετε και αν κάποιος θέλει να τις ψάχνει.

                  καλή τύχη...

                  Comment


                  • #10
                    και αυτη ειναι μια παρα πολυ σημαντικη βοηθεια γιατι οι αγγελιες μας βοηθανε που να ψαξουμε απο την στιγμη που δεν ξερουμε τιποτα για μαια γνωστη χωρα ειναι πολυ σημαντικη βοηθεια

                    Comment


                    • #11
                      Συμφωνω 100% με Chris...Πλεον η Ελλαδα , τουλαχιστον σε οριζοντα 5 χρονων δεν εχει τιποτα να προσφερει.
                      Οι μισθοι θα ειναι κοντα στον βασικο και η ανεργια θα καλπαζει ολοενα και περισσοτερα.
                      Δεν υπαρχει προοπτικη να ανοιξουν θεσεις εργασιας!
                      Οποιος τολμησει το βημα για εξω μονο κερδος θα εχει.
                      Κι εγω βρισκομαι στο παρα πεντε να την κανω για Ολλανδια μαζι με ολη την οικογενεια.....μιας κι εμεινα κι εγω ανεργος και δεν εχω τιποτα να χασω !
                      Εκει καταντησαν την Ελλαδιτσα μας, να μας αναγκαζουν να την κανουμε για εξω και να ερχομαστε για διακοπες μονο ! Τι να πω ?

                      Comment


                      • #12
                        καλησπερα

                        ετσι ειναι την καταντησαν την ελλαδα μας μονο για διακοπες προοπτικη κυριως για εμας τους νεους δεν υπαρχει λυπαμαι για την ελλαδα μας δεν της αξιζε κατι τετοιο

                        Comment


                        • #13
                          Κατάντησαν, ξε-κατάντησαν, την Ελλάδα την κάνουμε, και την κάναμε, όλοι μας. Και στα καλά και στα στραβά. Άν θέλουμε αλλαγές θα πρέπει να τις ξεκινήσουμε εμείς οι ίδιοι...

                          Comment


                          • #14
                            σιγουρα εχουμε μεγαλο μεριδιο ευθυνης γιατι εμεις τους εκλεγαμε τους προδωτες καθως δειχναμε ανοχη σε καθε ειδους ανομια. αν βλεπαμε καποιον να κλεβει το δημοσιο με οποιδηποτε τροπο δεν λεγαμε τιποτα γιατι το χαρακτηριζαμε ρουφιανια. αλλα υπαρχει μαι διαφορα σε σχεση με τους προδωτες ηταν οργανωμενο να μας κανουν τριτοκοσμικη χωρα για να εξυπηρετησουν καποια συμφεροντα. το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να μην τους ξαναβγαλουμε στην βουλη και να απαιτησουμε ενα νεο <<γουδι>>

                            Comment


                            • #15
                              Εύχομαι καλή επιτυχία!

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5