Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πανό σε γήπεδο στην Κύπρο εξευτέλισε την Κατερί

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πανό σε γήπεδο στην Κύπρο εξευτέλισε την Κατερί

    Πανό σε γήπεδο στην Κύπρο εξευτέλισε την Κατερίνα ΣτικούδηΠηγή : thousandnews.gr

  • #2
    Originally posted by thodoris7 View Post
    [B]....Μήπως κάποιος το παρατράβηξε..? ...
    ... Μήπως η Στικούδη?

    Comment


    • #3
      Μα και αυτό το κορίτσι,, σε γεμάτο γήπεδο βρήκε να τραγουδήσει??!
      Δίκαιοι πάντως και οι οπαδοί,, πρώτα την άφησαν να ξεδιπλώσει το... τραγουδιστικό της ταλέντο και μετά την έκριναν!!!
      Βρε που πάαμμμεεεεεε???!!!!!!!!
      Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

      Comment


      • #4
        Το ποιο της?? Χμμ. Δεν αντιλέγω ότι μπορεί να έχει πολλά ταλέντα η κοπέλα, κουκλάρα είναι, σωματάρα έχει.. αλλά ένα πράγμα δεν μπορώ.. Να την ακούω και ειδικά live γιατί μου έχει τύχει σε παραλία.

        Comment


        • #5
          Την κοπέλα δεν τη ξέρω, αλλά νομίζω καλά της έκαναν... γυρεύοντας πήγαινε...

          Comment


          • #6
            δεν χάνεις και τίποτα bettle και που δε την ξέρεις..και συμφωνω μαζί σου...

            Comment


            • #7
              Ναι αλλά δεν είναι σωστό από την στιγμή που την κάλεσε ένας πρόεδρος μιας ομάδας , κάποιοι να λένε αυτά τα συνθήματα!

              Comment


              • #8
                Originally posted by thodoris7 View Post
                Ναι αλλά δεν είναι σωστό από την στιγμή που την κάλεσε ένας πρόεδρος μιας ομάδας , κάποιοι να λένε αυτά τα συνθήματα!
                Ε, μα, συγγνώμη:

                - Αυτή βρήκε για να τραγουδήσει ο πρόεδρος? Μήπως την έφερε για να τη δουν και όχι για να την ακούσουν?

                - Κι αυτή δέχτηκε? Κι αν δέχτηκε, έτσι πήγε να τραγουδήσει?

                - Άν ήταν πραγματική, επαγγελματίας, τραγουδίστρια, θα ήξεραν οι οπαδοί περι τίνος πρόκειται και θα είχαν έτοιμο αυτό το πανό?

                Comment


                • #9
                  νομίζω bettle πως την έτρωγε ο κώλος της....

                  Comment


                  • #10
                    Γιατί έχετε δει καμία τραγουδίστρια να τραγουδάει με πολλά ρούχα;

                    Comment


                    • #11
                      Όταν η τραγουδίστρια έχει φωνή φοράει ό,τι θέλει και είναι κυρία. Όταν δεν έχει φωνή και ποντάρει στο σώμα της τότε χάνει τον σεβασμό των άλλων...

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by bettle View Post
                        Όταν η τραγουδίστρια έχει φωνή φοράει ό,τι θέλει και είναι κυρία. Όταν δεν έχει φωνή και ποντάρει στο σώμα της τότε χάνει τον σεβασμό των άλλων...
                        Αυτά παλιά!
                        Όλες οι καινούριες τραγουδίστριες είναι ωραίες και έχουν και ωραίο σώμα!

                        Comment


                        • #13
                          ναι αλλά δεν έχουν φωνή Θοδωρή...

                          Comment


                          • #14
                            Δεν ξέρω καμμία καινούρια 'τραγουδίστρια'...όλες του κιλού μου φαινονται πια... χωρίς φωνή και να ποντάρουν στο image. Και μετά απορούμε γιατί δεν αγοράζει ο κόσμος CD... τί να αγοράσει? Όταν όλοι θέλουν να γίνουν τραγουδιστές και ηθοποιοί όχι μόνο δεν το πετυχαίνουν, αλλά κάνουν κακό και στην τέχνη την ίδια.

                            Comment


                            • #15
                              Στα λόγια μου ερχόσαστε!

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5