Announcement

Collapse
No announcement yet.

O πολυδιαφημισμένος 'Αγιος του έρωτα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Φυσικά και δεν έπαθα τίποτα γιατί είχα πάρει τα μέτρα μου και δεν σε άφησα να με φιλήσεις

    Comment


    • #32
      Originally posted by princess View Post
      Σου μοιαζει ο Θοδωρης για βατραχακι??? Τωρα τον προσβαλλεις!!! Για πες boss,, υπερασπισε με ,, επαθες τιποτα οταν σε φιλησα???
      Εντάξξξξ , δεν χρειάζεται να με λες και boss , λίγα μόνο ευρουλάκια χρειάζονται!!!

      Comment


      • #33
        Ωστε ετσι ε???
        Θυμησου το αυτο για την επομενη φορα που θα συναντηθουμε!!!!!!!!!
        Ο gkol ομως?? Μια χαρα ειναι το παιδι!!

        Boss ειναι το αφεντικο του φορουμ!!! Κοινως ο Θοδωρης,,, απο εκια τα χρονια!!!
        Καλεεεεε,,,, αστο εξω,, παρκαρε το στην πορτα,, ξεκαβαλησε !!!
        Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

        Comment


        • #34
          O gkol έχει ανοσία και είναι ανθεκτικός

          Comment


          • #35
            Με έχετε μπερδέψει .... τελος πάντων σας συγχωρώ ...

            Comment


            • #36


              Comment


              • #37
                Μα.... τη ΜΠΡΙΤΖΟΛΑ? Θα νοιώσετε πιο αγαπησιάρηδες αν δεν μας φέρετε μπριζόλα στο χαρτί του κρεοπώλη κι είναι σε πλαστική συσκευασία καρδούλας?
                Δεν μας νοιάζει ο Βαλεντίνος, κάθε μέρα θέλουμε να μας αγαπάτε αλλά ΑΝ, λέω ΑΝ μπείτε στη διαδικασία να σκεφτείτε "βαλεντινίστικα" κάντε το σωστά ωρέ! Νταξ.. Κρίση είπαμε αλλά όλο και κάνα κήπο θα βρει να μαδήσει τζαμπαντάν. Ή ας μην μου φέρει τίποτα. Ας μαγειρέψει μόνος του ακόμη κι αν δεν ξέρει, ας ανάψει κάνα κεράκι στο σπίτι (αν και κάποιοι πλέον τα ανάβουν καθημερινά γιατί δεν έχουν για τη ΔΕΗ), ας κάνει ό,τι κάνει κάθε μέρα σε τελική, γιατί κάθε μέρα μου δίνει αγάπη. Η κρίση είναι ευκαιρία να καταλάβει ο κόσμος (άντρες-γυναίκες) ότι παρά τις δυσκολίες της καθημερινότητας, το να έχεις κάποιον δίπλα σου να σε στηρίζει είναι πολυτιμότερο από κάθε υλικό δώρο που θα μπορούσες να λάβεις.
                Δεν χρειάζονται συσκευασίες, ούτε κάρτες, ούτε καρδούλες και ρομαντζάδες. Αγάπη μόνο. :)

                Comment


                • #38
                  Μα κε σπάλα!!!
                  Ευτυχως Θοδωρη που δεν εισαι ο Βαλεντινος μου!! Δηλαδη η επομενη εκρηξη αγαπης ποια ειναι?? Να με αρπαξεις απο τα μαλλια και να με συρεις στην σπηλια σου????!!
                  Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                  Comment


                  • #39
                    Εγω πάλι εσκεμένα δεν θα πάρω/κάνω κάτι του Βαλεντίνου γιατι με εκνευρίζει ...
                    Εχω 364 μέρες να κανω οτι θέλω και να πάρω οτι δώρο θέλω στον καλό μου .
                    Σήμερα πρέπει ?
                    Οσο για τα περιβόητα λουλούδια ? Πεταμένα λεφτα , αγοράστε τουλάχιστον κατι σε γλάστρα να αντέξει!
                    ( εκτος και εαν ειμαι εγω , που μάλλον δεν θα αντέξει .. )
                    Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by princess View Post
                      Μα κε σπάλα!!!
                      Ευτυχως Θοδωρη που δεν εισαι ο Βαλεντινος μου!! Δηλαδη η επομενη εκρηξη αγαπης ποια ειναι?? Να με αρπαξεις απο τα μαλλια και να με συρεις στην σπηλια σου????!!
                      Η επόμενη κίνηση είναι να κάνω bbq και να ψήσω την μπριζόλα στα κάρβουνα και να κάνω και μία χωριάτική σαλάτα.

                      Comment


                      • #41
                        Αμ λοιπον δεν αντεξα!! Τιμης ενεκεν του Βαλεντινου κ του Θοδωρη κ Σταματη που με λιγωσαν με τα κρουασαν!
                        Εκανα επιδρομη στα ντουλαπια μου, αλευρι, κακαο, ζαχαρη, λιγο αλατι, μπεικιν παουντερ, γαλα, βουτυρο .. και μολις φουρνισα μια σοκολατοπιτα της στιγμης!!! Παγωτο δεν εχω να την συνοδευσω αλλα δεν πειραζει!!
                        Αντε και του χρονου ζευγαρωμενοι οι singles!!
                        Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

                        Comment

                        X
                        Working...
                        X
                        ×
                        Welcome to BOOST 95.5