Announcement

Collapse

Σχετικά με τις συναντήσεις των μελλών του φόρου

See more
See less

Ας γιορτάσουμε όλοι μαζι τον Βασιλιά!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Gkol σου ελειψαν τα σουβλάκια και θες να το επαναλαβεις??? χαχαχαχχα!!
    Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

    Comment


    • #17
      και περιμένω αυτή την μέρα ξανά ...

      Comment


      • #18
        Εγώ πάλι λέω φέτος να βάλω φλατ παπουτσάκια. Εχω την αίσθηση πως κάποιος θα μας ξεποδαριάσει πάλι!!!
        Dum vivimus vivamus. Η ζωή είναι πολύ σύντομη για σκάκι !!

        Comment


        • #19
          Ο gkol έχει ενέργεια και θέλει να περπατάει

          Comment


          • #20
            Σε συνέχεια του ποστ μόνο που είναι για το 2015 θα ήθελα να σας ενημερώσω για όποιον θέλει καμία συνάντηση ότι θα βρίσκομαι 24-30 Απριλίου στην Ολλανδία.
            Τα μέρη που θα κινηθώ θα είναι το Αμστερνταμ , η Χάγη και το Λειντεν.
            Θα ήθελα να δω κάποια άτομα για καφεδάκι.

            Comment


            • #21
              Αν και θα είμαι υπηρεσία εκείνες τις μέρες ... αμα το έχουμε κανονίσει απο την προηγούμενη , το έχω .
              Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

              Comment


              • #22
                Για ποια μέρα λέτε και που μπας και γίνει καμία συνάντηση στην Ολλανδία

                Comment


                • #23
                  Δεδομένη της υπηρεσίας , μπορώ μόνο Amsterdam ή Leiden .
                  Ανάλογα την μέρα και την πόλη , μπορώ άλλες ωρες.

                  24 μπορώ μετα τις 7 Amsterdam ή μετα τις 7:30 Leiden .
                  To ΣΚ οτι ώρα ναναι αλλά μόνο Leiden .
                  27 Kings Day δουλευω μέχρι αργά . Δεν το έχω .
                  28-29-30 μετά τις 8 Amsterdam ή μετά τις 8:30 Leiden .

                  Αυτά . Το αφήνω πάνω σου ;)
                  Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                  Comment


                  • #24
                    24 θα πετάω για Αμστερνταμ και θα φτάσω 23.30 νομίζω ,
                    νομίζω ότι θα ειναι εφικτό μέσα στο Σ/Κ , αμα είναι στειλε μου κάποια στιγμή το τηλέφωνο σου,

                    Comment


                    • #25
                      Το πλάνο είναι Σάββατο 25 Απριλίου ή Κυριακή 26 Απριλίου στο Leiden ,
                      θα είμαι με μια φίλη μου , ένας παλιός συνάδερφος που μένει στο Leiden επίσης ,
                      μας είπε να φάμε στο "Ομόνοια" για σουβλάκια και μετά να πάμε για μπύρα .

                      Nantuko ξέρεις που είναι το "Ομόνοια" , είναι κοντά στο σταθμό του τραίνου;
                      Τι ώρα λες να βολέψει;

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by gkol View Post
                        Το πλάνο είναι Σάββατο 25 Απριλίου ή Κυριακή 26 Απριλίου στο Leiden ,
                        θα είμαι με μια φίλη μου , ένας παλιός συνάδερφος που μένει στο Leiden επίσης ,
                        μας είπε να φάμε στο "Ομόνοια" για σουβλάκια και μετά να πάμε για μπύρα .

                        Nantuko ξέρεις που είναι το "Ομόνοια" , είναι κοντά στο σταθμό του τραίνου;
                        Τι ώρα λες να βολέψει;
                        Το Ομονοια δεν ειναι δίπλα στο σταθμό - κανένα 15 περπάτημα , αλλά περπατάς μεσα στο κέντρο οποτε έχει τζέρτζελο .
                        Γενικά δεν τρώω σε Ελληνικά . Αλλά λένε οτι ειναι αξιόπρεπές . (στα + οτι είναι δίπλα σε Ιρλανδέζικη πάμπ )

                        Ιδανικά για μένα θα ήταν ανάμεσα 13:00 - 21:00 το Σάββατο :)
                        Το Ομόνοια απο οτι είδα ανοιγει στις 17:00 το Σάββατο . Οπότε , εαν παμε για cafe πρώτα , μπορούμε να πούμε κατά τις 15:00 .
                        Αλλιως κατά τις 17:00 εαν ειναι να πάμε εκει .
                        Its a new dawn , its a new day , its a new life for me ... and i am feeling good !

                        Comment


                        • #27
                          Μια χαρά είναι στις 15.00 , Σάββατο ή Κυριακή και αν θέλουν ας έρθουν και άλλοι !

                          Comment


                          • #28
                            Γιορτάζετε μόνο βασιλιά ή και βασίλισσα;

                            Comment


                            • #29
                              Πάει η βασίλισσα, μας τελείωσε, τώρα εχουμε βασιλία.
                              Αυτα να τα βλέπει η τρελόγρια στο νησί που έχει μπαστακωθεί και δεν σηκώνεται απο τον θρόνο της ουτε με γερανό.
                              Μην με βλέπετε έτσι, είμαι καλός κατα βάθος. (Στο πολύ βαθος ομως)

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by lakonas View Post
                                Γιορτάζετε μόνο βασιλιά ή και βασίλισσα;
                                Κάπως έτσι ειναι η εορτή

                                Comment

                                X
                                Working...
                                X
                                ×
                                Welcome to BOOST 95.5