Announcement

Collapse
No announcement yet.

γυναικες και γρηγορη οδηγηση

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • γυναικες και γρηγορη οδηγηση

    http://www.protothema.gr/content_carspeed.php?id=15133

  • #2
    αυτα ακουω κι εγω κατι φορες :grin:grin:grin

    Comment


    • #3
      psycho δεν πιστεύω να θέλεις και την δική μου γνώμη πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.ξέρεις ότι έχω μεγάλη υπομονή αλλά.......μην τραβήξεις ποτέ τα όρια.
      δε λέω και εμένα μου αρέσει η ταχύτητα αλλά μερικές φορές το παρακάνετε εσείς οι άντρες.πάντως εγώ δε στόλισα έναν τέτοιο οδηγά με διάφορα κοσμητικά,απλά του είπα ή σταματάς να κατέβω ή κόβεις ταχύτητα.ευτυχώς για εκείνον έκοψε ταχύτητα....
      ;) ;)

      Comment


      • #4
        γυναικες και γρηγορη οδηγηση = ακατάλληλο για ανηλίκους
        ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ :O Θεός να σε φυλάει από γυναίκα οδηγό !! :tease

        Comment


        • #5
          χαχαχαχαχα Θοδωρή ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια αλλά υπάρχουν και άντρες που δεν ξέρουν να οδηγούν.Μη τα ρίχνετε όλα στις γυναίκες.Σίγουρα υπάρχουν κάποιες που δεν εχουν σχέση με το σπορ αλλά δεν είναι όλες έτσι και το έχουν αποδείξει. :Bravo :Bravo
          ;) ;)

          Comment


          • #6
            psycho , εσύ δηλαδή (που έβαλες και το θέμα:p) δεν έχεις κάνει καμία κουταμάρα ή κανένα ανόητο ατύχημα;

            Comment


            • #7
              Originally posted by Filiw View Post
              χαχαχαχαχα Θοδωρή ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια αλλά υπάρχουν και άντρες που δεν ξέρουν να οδηγούν.Μη τα ρίχνετε όλα στις γυναίκες.Σίγουρα υπάρχουν κάποιες που δεν εχουν σχέση με το σπορ αλλά δεν είναι όλες έτσι και το έχουν αποδείξει. :Bravo :Bravo
              μμμμμμμμμμμ ναι αλλα με λυπει το γεγονος πως ειναι λιγες μα πολυ λιγες

              Comment


              • #8
                psycho να απαντήσω εγώ στην ερώτηση της marilenas?
                μπα το αφήνω να έχεις όλη την ευχαρίστηση δική σου να απαντήσεις......:Cool
                ;) ;)

                Comment


                • #9
                  πεπρωμενο φυγειν αδυνατον φυσικα εχω κανει και θα ξανακανω το συγκεκριμενο θεμα ομως αφορα τις γυναικες σαν συνοδηγοι, η γυναικεια οδηγηση ειναι μεγαλη κουβεντα και θα πρεπει να ανοικτει σε αλλο post οπως και η οδηγικη συμπεριφορα

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by polotsik View Post
                    μμμμμμμμμμμ ναι αλλα με λυπει το γεγονος πως ειναι λιγες μα πολυ λιγες
                    Μετρημένες στο χέρι του ενός χεριου θα έλεγα...

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Markos View Post
                      Μετρημένες στο χέρι του ενός χεριου θα έλεγα...
                      pantws ki egw tis ksexwrizw,ki as eimai gunaika!!!!!:can'tbelieveit:

                      sorry

                      :flower

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by miss_dior View Post
                        pantws ki egw tis ksexwrizw,ki as eimai gunaika!!!!!:can'tbelieveit:

                        sorry

                        :flower
                        ευτυχως που υπαρχουν καποιες γυναικες που το παραδεχονται
                        :)

                        Comment


                        • #13
                          ... οχι είμαστε και αλλες που το λέμε... δεν το έχουν οι γυναίκες, τελείωσε. Τι να κάνουμε... εγώ σε γυναίκα οδηγό που να τρέχει δεν μπαίνω κάν μέσα στο αυτοκίνητο... την τελαυταία φορά με μια τέτοια τρακάραμε που νομίζετε; Στην είσοδο που κάθονται οι αστυνομικοί στη βουλή... έτρεχε τόσο που ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΕ Η ΣΤΡΟΦΗΗΗΗΗΗΗΗ.... δεν το πίστευα αυτό που ζούσα....

                          Comment


                          • #14
                            Με γόβα στιλέτο έχεις οδηγήσει;
                            Siren συ λεν μη λεν!

                            Comment


                            • #15
                              Παραδόξως ναι, δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τακούνια όσο ψηλά και να είναι (βασικά ζω με τακούνια)... μάλιστα δεν καταλαβαίνω και γιατί μερικές (ή μερικοί) δεν μπορούνε... εννοώ... τα γκάζι/συμπλέκτη/φρένο με την μπροστά πατούσα τα πατάς όχι με τη φτέρνα... βρε, μήπως κάνω κάτι λάθος τόσα χρόνια;

                              Comment

                              X
                              Working...
                              X
                              ×
                              Welcome to BOOST 95.5